Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom megtudta, hogy szivbeteg vagyok most mit tegyek hogy ezt megbocsassa nekem?

Figyelt kérdés

A baratommal lassan ket eve vagyok egyutt. En szivbeteg vagyok, rendszeresen jarok vizsgalatokra es most bekellett mennem az sztkba utana ugy volt talalkozom a baratommal majd mert moziba akartunk menni. De a baratom nem tud a szivbetegsegemrol. Bementem a gyogyszertarba is a maganorvosom adott receptet meg kellett meg verhigitot vagyis sincumart vennem. Meglepetesemre a baratom a kocsival eszre vett es kerdezte hogy mi van a szatyorban mik ezek a gyogyszerek? Soha eletemben nem ereztem annyira rosszul magamat. Levert a viz nagyon. Nem is akartam hazudni neki. Elmondtam hogy ezek az en gyogyszereim,mert szivbeteg vagyok. Eloszor nem hitte el es ketszer is megkerdezte,hogy "mivan"? Utana hosszabban beszeltem vele errol a kocsiban. De moziba nem mentunk utana. Haza mentunk. Kiszaltunk a kocsibol, felmentunk a lakasra es becsapta maga utan az ajtot. Hozzam sem szolt. Bocsanatot kertem tole, hiszen nem mondtam el neki,hogy szivbeteg vagyok, de ezzel lehet egyutt elni es nem akartam,hogy tudja van ez a betegsegem. Ez negy nappal ezelott volt. Azota persze nagyon sokat kerdezoskodik, de szomorunak latom es hatalmas feszultseg van koztunk. Bocsanatot kertem, de nem reagalt ra. Azt mondta nagyon haragszik es ezt meg nem emesztette meg.

Most mit mondjak neki,mit tegyek,hogy ne haragudjon ram? A kocsiban elfordult tolem es a szemet torolgette. Azt mondta duhos nagyon es csalodott. Szerintetek hogyan tehetnem ezt jova? Nagyon szeretjuk egymast, szerelmesek vagyunk egymasba. De errol nem beszeltem vele soha. Es most sokszor aggodalmaskodik. Tegnap pl a taskambol elokereste a gyogyszereimet es elolvasta a papirokat meh a leleteimet is. Gondosom eldugtam elole. De most mar tok felesleges. En azthittem hogy zavarni fogja,ha elmondom neki,hogy van ez a betegsegem. Az a baj,hogy lehet a agusztusban muteni fognak. Az lesz az elso mutetem. Es nagyon felek. Nagyon sajnalom,hogy nem mondtam el neki. Szerintetek meddig kell varnom,mit tegyek,hogy megbocsasson?


20 eves lany vagyok. A baratom 26 eves. Mar osszekoltoztunk. Mindketten dolgozunk. A szuleim Angliaba koltoztek. Igazabol csak a baratom van nekem. Senki mas rajta kivul.


L



2017. márc. 11. 07:17
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
Nekem furcsa, hogy nincs barátnőd. Az fontosabb, mint egy barát. Lehet, a lányokkal sem tudsz őszinte lenni. Ezt meg kellene tanulnod. Nem minden ember rosszindulatú, hogy úgy kelljen titkolni egy betegséget. Pláne nem a partnered előtt!!
2017. márc. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
61%

Én a naivitásig jóindulatú csóka vagyok, ezért félve írom le a véleményemet. Egyre inkább az az érzésem, hogy a harag nem a megfelelő reakció egy szívbetegségre, ha a szerelmünkről van szó. Ha a barátod valóban haragszik, akkor azt önös érdekből teszi. Kib*sztál vele, elvetted a játékszerét, és helyette egy gondot akasztottál a nyakába.

Az meg ne is haragudjatok, de nonszensz, hogy a kérdezőnek kelljen teperni a srác bocsánatáért, mert meg merészelt betegedni.

58F

2017. márc. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
44%

Nem az a baj, Miguel, hogy megbetegedett, hanem hogy végig hazudott, - ő úgy mondja, nem hazudott, csak nem beszélt róla, egy bukott politikus meg úgy mondta, hogy nem bontotta ki az igazság minden rétegét.

Miféle szerelem ez? Lószar ez, nem kapcsolat.

Csak úgy mellékesen, ha AIDS-se is van, arról is kussolna? - és miután "lebukott" még mindig azon töri a fejét, hogy a műtétet is elhallgatja valahogy.

Ez a gáz.

2017. márc. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 icu75 ***** válasza:

Miquel!

Szerintem a harag helyénvaló,hirtelen reakcióként természetesen, utána a megbántottság érzése kerekedik felül. Szerintem sem kell a kérdezőnek "tepernie" hanem egy őszinte beszélgetésre kellene leülniük.

2017. márc. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 A kérdező kommentje:

Elmondtam neki hogy mutetem lesz.


Nem fogok mast eltitkolni es hazudozni. Beszeltunk es jova teszek mindent majd.

2017. márc. 12. 14:22
 36/48 anonim ***** válasza:

Hát, én szerintem elhagynálak, ez elég komoly dolog, hogy eltitkold.

Ezzel tudod mit közvetítesz felé: faroknak jó vagy, de arra már nem, hogy megbízzak benned. Ez rohadt megalázó, már ne is haragudj.


És közben olvasom, hogy a műtétedről sem tud. Köpd szemen magad, kérdező, mert ilyen dolgokban NEM hazudunk a másiknak a saját kényelmünk érdekében! Ez aljasság és gerinctelen dolog.


Hazugságnak nincs helye a kapcsolatban, ezt nagyon elcseszted! Egyébként ha ilyenekben kamuzol, akkor szerinted hogy bízzon benned ezek után? Nekem nem menne, folyton azon agyalnék, mit titkolsz még el. Áh, hagyjuk.

2017. márc. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:

35- ne, hidd, hogy jóvá teheted.


Az exem kisebb dolgokban hazudozott nekem, mindig mondta, hogy nem ver át, de egy idő után azt sem hittem, amit kérdez, és röpke egy hónap lamentálás után kidobtam ezért. Tudod, milyen szar - dehogyis tudod! -, mikor folyton! ott motoszkál benned, hogy na, igazat mond, na, most valóban oda ment, ahová mondta, és stb. Felőrli az egész kapcsolatot.

2017. márc. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 A kérdező kommentje:

Ertem. Pedig nem hazudtam semmi masban es nem titkoltam elole el mast.


Mar elmondtam neki a mutetet. Nem akartam gerinctelen lenni es megalazni ot. Azt mondta pakoljam ossze a holmimat. Nem akar velem maradni. Nem csak azert mert hazudtam neki de a mutetemet nem akarja megvarni, neki sem kell szivbeteg lany. Sajnalja, de nem tud tovabb tervezni velem. Bizni talan tudott volna bennem, de hamar dontott. Nem szeretne igy velem maradni, szerinte kevesen fognak akarni tolem barmit is, ha elmondom nekik, hogy szivbeteg vagyok. Tudom hogy az en hibam ez, nem akartam neki rosszat. Legkozelebb elmondom az elejen masnak ezt. De most nem lesz senkim egy ideig. Egyedul maradtam vegul ismet. Hat tudom hogy magamnak koszonhetem ezt, csak nem reg meg azt mondta nem szakitunk, most meg azt mondta sajnalja de hagyjam ot beken igy. Megsem szeretne mellettem maradni mar.


Koszi a valaszokat nektek.

2017. márc. 13. 12:44
 39/48 A kérdező kommentje:

De akkor ezekszerint mindenkepp vege lett volna ha tudja hogy szivbeteg vagyok. A masik baratomnak is amikor megmondtam neki meg az elejen akkor kidobott. Pedig en azthittem hogy szeretett a mostani baratom.


Utalom a szivbetegsegemet ;(

2017. márc. 13. 12:47
 40/48 anonim ***** válasza:

A hülye pasikat utáld inkább.. én akkor se hagynám el, ha rákos volna vagy bármi.

De az akkor is nagyon rossz ötlet, hogy előtte is titkolóztál.

2017. márc. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!