Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez szerintetek normális így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerintetek normális így?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel 2,5 éve vagyok és lakok együtt. Ez alatt rengetegszer leptem meg apróbb vagy nagyobb dolgokkal. 1 hónapja volt a születésnapja és mondtam neki hogy nem tudok olyat venni neki amit kért mert most rengeteg kiadásom van,alig maradt pénzem. Így kapott tőlem egy 10ezer ft értékű karkötőt ami nem is érdekli és azóta azt hallgatom hogy mi az hogy nem vettem neki azt amit kért és még a barátnôi is megsajnálták hogy hogy lehet hogy nem azt kapott. A születésnapi bulijára nem akarja nagyon hogy menjek annak ellenére hogy csak barátnői lesznek ott úgy gondolom hogy azért valaki a párját csak elhívja magával de lehet én gondolom rosszul. Szóval nekem ez a viselkedése teljesen kiborít és azt érzem hogy lehet hogy jobban járnék ha keresnék egy másik lányt mert kétlem hogy ő még szeretne. 24/F
2017. márc. 11. 07:34
 1/7 anonim ***** válasza:
jobban járnál, igen
2017. márc. 11. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Felszínes ribit fogtál ki. Dobd a francba.
2017. márc. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát nézd kérlek... a dologt (SzVSz) ott rontottad el, hogy vettél magadnak egy nőt. És hát ez nem egyszeri kiadás, hanem folyamatos (ráadásul egyre emelkedő) kőccség.


Nnomost, ha ezt el akarod kerülni a jövőben, akkor tudatosan ügyelned kell arra, hogy a nő téged szeressen, ne pedig csak a pénztárcádat.

2017. márc. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Anyagias kis lány ez.

A normális nőtől azt a választ kaptad volna, hogy egy szál virág is tökéletes....

Addig menekülj barátom ebből a dologból amíg megteheted (méltósággal...).

Tapasztalat.

29F

2017. márc. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

10ezer Ft-os karkötőt még saját magamnak sem veszek, nemhogy azon rinyáljak, hogy "csak" ennyi az ajándék... :D Meg eleve mi az, hogy ő leadja a rendelést, hogy mit kér??? Ezt még a szüleivel sem feltétlenül teszi meg az ember, nemhogy a párjával...

Bocs, de a barátnőd kőkeményen csak a pénzre megy. Tényleg jobban járnál valaki olyannal, aki téged szeret a tárcád helyett.

2017. márc. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem vakítja el a szerelem, hogy finoman fogalmazzak.
2017. márc. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 rézevőfiamór ***** válasza:

Prof. dr. Roogdky Niomban módszerét javaslom.

(a halálfának VAN szára, igazítsd útba a nőt, merre is az arra)

2017. márc. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!