Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy így érzek?

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk együtt a párommal, és nagyon szeretem őt, felnézek rá, rajongok érte, jobb emberré tesz, de valamiért másképp érzek már iránta... tavaly májusig akárhányszor találkoztunk, a szivem ki akart esni a helyéről, zavarban voltam, pillangók a gyomromban stb, de valami megváltozott... ezek màr nincsenek mikor meglátom vagy beszélünk... de hangsúlyozom most is ugyanúgy szeretem de ez az érzés más...egész nyáron külföldön volt, 3 hónapig nem láttam őt, talán elválasztott minket a távolság?

2017. márc. 2. 18:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem, csak atalakult a szerelem, nagyon eros szeretette , ami semmivel nem osszehasonlito.
2017. márc. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ez a normális! A pszichológiai tapasztalat azt mutatja, hogy a szenvedélyes szerelemi állapot maximum kettő-kettő és fél évig tart aztán átalakul gyengéd szerelemmé.

Nálad véget ért a szenvedély szerelem. Hozzáteszem sokaknál közel sem tart ennyi ideig.

2017. márc. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

az érzések végre megnyugodtak és most már reálisan tudod látni a dolgokat, eddig volt a rózsaszín köd nálad.


ez az igazi, ami most van nálad, a szeretet.

2017. márc. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Minden kapcsolat átalakul ilyenné? Azért nekem hiányzik az a folyton izgulok érzés...
2017. márc. 2. 20:02
 5/14 anonim ***** válasza:

gondolom nagyon fiatal lehet, azért kérdezel ilyet, hogy minden kapcsolat ilyen-e


igen, mindegyik ilyen. a szerelem nem tart örökké, és átveszi a helyét a sokkal mélyebb és tartósabb szeretet

2017. márc. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

20 vagyok de ez az első kapcsolatom, szóval nem vagyok jártas a párkapcsolatokban...

És ez mindenkinek megfelel, hogy elmúlik a szerelem?

2017. márc. 2. 20:18
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

figyelj, ezt nem te irányod, az érzés magától jön, szóval légyszi, hiába, hogy első kapcsolatod, de már 20 éves vagy, ne csinálj már légyszi úgy, mint egy éretlen kb 12 éves kislány


amikor a kedélyek megnyugszanak és minden lecsillapodik, az ismerkedős kezdetleges fázisnak is vége, akkor történik meg, hogy átalakul szeretetté, de ez NORMÁLIS!!

2017. márc. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
köszi a bunkó stílust... :)
2017. márc. 2. 20:47
 9/14 anonim ***** válasza:
hogy ebbe mi volt b..nkó stílus azt nem tudom?! de akkor ezek szerint nagyon egy érzékeny lelkületű lány lehetsz, ha már egy számodra kevésbé tetsző választ leb..nkózol. tudod, az élet nemcsak fehér, hanem fekete is.
2017. márc. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Nos, azt írtad normális, hogy átalakult a kapcsolatunk, tehát vàlaszoltál a kérdésemre mèg pedig úgy hogy ezzel engem megnyugtattál tehát tetszett a véleményed.

Én a lekislányozást írtam bunkó stílusnak, miért kell gyerekesnek nevezni mert valamit nem tudok? Neked lehet hogy evidens de ha te nem tudnàl valamit amit más alap dolognak tart és ezèrt lekezelően, gyerekként kezel, neked se tetszene.Ennyi.

2017. márc. 2. 22:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!