Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normalis egy 29 eves ferfitol,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normalis egy 29 eves ferfitol, ha minden hetvegen hulla reszeg?

Figyelt kérdés
Szo szerint, az utobbi egy evben(valszeg elotte is, csak akkor meg nem ismertem), jo ha egy hetvege,ha kimaradt, de akkor potolta hetkozben. Nem jar el sokszor,siman csinalja otthon is. Nem par sorrol,pohar borrol van szo, hanem massziv ivaszatrol.(10-15 doboz sor, fel uveg tomennyel, hol kevesebb kicsit, hol tobb).Munkahelyi gond nincs, sajat bevallasa szerint is nagyon szereti amit csinal, kenyelmes munkaideje van, nincs tulhajtva, csaladi gond ugyancsak nincs.Hetkozben altalaban nem iszik, de idonkent az is elofordul. Ez mar alkoholizmus?

2017. márc. 11. 12:52
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Ha szovateszem,ha szepen,ha csunyan,akkor szerinte en korlatozni akarom. Pedig nem errol van szo, a kulturalt alkoholfogasztassal semmi bajom, vagy ha baromi ritkan,nem tudom, evente parszor lenne egy szulinapi buli vagy vmi es kicsit jobban elereszti magat az alkohollal kapcsolatban az sem gaz, de ez sok. Nem korlatozni akarom, tokre orulnek,ha lenne valami hobbija, vagy sport vagy akarmi, nem azt akarom, hogy 0-24 oraban engem szorakoztasson, de ez akkor is sok. A szakitas erik, annyiszor probaltam vele beszelni mindenfele stilusban es hasztalan.A valaszokat koszonom, tudom, hogy nem vagyok normalis, hogy eddig turtem.:(
2017. márc. 11. 13:52
 12/22 A kérdező kommentje:
Es tenyleg nem ertem az okat. Itthoni viszonylatban kifejeztten jol fizeto,kenyelmes munka, normalis szulok, testverek, barati kor, semmi anyagi vagy egyeb problema es megis ilyen.
2017. márc. 11. 13:58
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
10-es vagyok. Én teljesen megértelek, hiszen nem lehet jó egy olyannal lenni, aki minden hétvégén hulla részeg. Emiatt semmi közös programra nem tudtok menni, mert most legyünk őszinték, egy részeggel gáz is, meg kellemetlen! Szerintem keress egy normális pasit (persze nem azonnal, hanem a későbbiekben) akivel jól kijöttök, és a hétvégétek nem a sörözésről szól.
2017. márc. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
81%

Az ilyen ember nem változik addig, amíg nem éri valami nagy csapás. Pl ha elhagyod, akkor fog ráeszmélni, hogy mit veszített az alkohol miatt. Persze az is lehet, hogy ezután még jobban belemerül, és lejjebb süllyed.

Az én munkatársam is ilyen. 30 éves, minden hétvégén a kocsmában van a haverjaival, miközben a felesége a 6. hónapban van. Rommá issza magát, majd az asszonypajtásnak kell elmennie érte kocsival hajnalban, mert ő képtelen akár gyalog is hazamenni. Büszke rá, hogy mennyit iszik, és hogy milyen gyakorisággal. Ami a vicc az egészben, hogy a diplomás női munkatársak oda-vissza vannak érte, és férfiasnak tartják ezt a viselkedést, és "menőnek". Sosem fogom megérteni...

2017. márc. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Ennyire állat-részegre nem ittam magam, de kb így kezdődik egy erős függőség.

Nekem mákom volt, le tudtam állni, de ugyanezeket a hülyeségeket mondtam én is, az asszonynak, a haveroknak, az orvosnak... ha maga nem kezdi gáznak érezni azt az életet, akkor nem tud rajta segíteni senki.

Társnak meg hát alkalmatlan, azt te tudod a legjobban.

2017. márc. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Alkoholista!

Még ma tett ki a szűrét mert nem fog megváltozni, neked meg az idegeidre megy majd és csak szégyenkezni fogsz vele mások előtt akiknek józan életű párjuk van.

2017. márc. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Ezt te nem tudod megváltoztatni. Ezek a problémák mélyebben gyökereznek, hiába van jó munkája, megélhetése, stb. Minden csak tőle függ. Ezt neki kell megoldania. Egyedül.

Szerintem is lépj le és ne kezdj olyan emberrel, aki nem képes egyedül is megküzdeni a saját gondjaival, különben minden nehéz helyzetben ott állhatsz mellette és foghatod a kezét mint egy gyereknek ő pedig nem fog javulni.

2017. márc. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!

A párod alkoholista. Nem a mennyiség, hanem a rendszeresség a lényeg. De tehetsz egy próbád, hogy pár hétig megpróbálod megvonni tőle a hétvégi adagot... valszeg ki fog akadni.

Amúgy meg ezer oka lehet. Az h te nem tudod miért, attól még lehet mély lelki esetleg tudatalatti oka. Valami régi trauma, de lehet h elégedetlen az életével attól h a munkájával elvan. Pszichológus jobban meg tudja állapítani. Érdemes lenne elmennie egyhez.

2017. márc. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Ez már alkoholizmusnak számít. Ahogy észrevettem a mai fiúcskák nagyon lazán veszik,poénnak tartják. Csak szórakozásból isznak,nem is szorongásból.

A barátom társaságában 25-28 évesek vannak,az elmúlt hónapokban minden hétvégén mocsokra isszák magukat,csütörtökön,pénteken,majd szombaton is,és amikor említettem hogy nem túlzás ez egy kicsit akkor kiröhögtek hogy ugyanmár csak szórakoznak. Mostanában már hétfő-kedd is becsúszik néha. És akkor tervezzen az ember ilyennek jövőt..

2018. jún. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Azóta mizu kérdező?
2018. jún. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!