Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normalis egy 29 eves ferfitol,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normalis egy 29 eves ferfitol, ha minden hetvegen hulla reszeg?

Figyelt kérdés
Szo szerint, az utobbi egy evben(valszeg elotte is, csak akkor meg nem ismertem), jo ha egy hetvege,ha kimaradt, de akkor potolta hetkozben. Nem jar el sokszor,siman csinalja otthon is. Nem par sorrol,pohar borrol van szo, hanem massziv ivaszatrol.(10-15 doboz sor, fel uveg tomennyel, hol kevesebb kicsit, hol tobb).Munkahelyi gond nincs, sajat bevallasa szerint is nagyon szereti amit csinal, kenyelmes munkaideje van, nincs tulhajtva, csaladi gond ugyancsak nincs.Hetkozben altalaban nem iszik, de idonkent az is elofordul. Ez mar alkoholizmus?

2017. márc. 11. 12:52
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

"Munkahelyi gond nincs"

Nem akarok vészjósló lenni, de majd lesz.

Szakíts vele, ilyen emberrel nem lehet jövőt tervezni. Te is tudod.

2018. jún. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Bő félévvel ezelőtt szakítottam vele (tudom hogy így is túl sokáig húztam). Egy közös ismerősünktől hallottam vissza, hogy engem pocskondiazott a társaságban, hogy micsoda unalmas , sarkanyoskodo egy p. voltam, mert kiakadtam azon, hogy időnként iszik pár sört, velem meg mulatni meg kikapcsolódni sem lehetett rendesen. Na mindegy tanuló pénznek az jó volt , többre nem.
2018. júl. 1. 16:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!