Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan nem akartam kölcsön adni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan nem akartam kölcsön adni?

Figyelt kérdés
A barátom új autót szeretne venni, s erre a szülei segítsége mellett kölcsön akar kérni tőlem 2000 eurót. Erren én közöltem, hogy nem szivesen adok mert amikor arrol volt szó, hogy nem értettem egyet a penzszorásával lerázott, hogy semmi közöm a pénzéhez (pontosabban drága legót vett, meg iPadet amikre nem volt feltétlenül szüksége, most jól jött volan az a pénz). Erre lehordott mindennek, hogy nem számithat rám és szakítani akar. Jogos a felháborodása és szó nélkül el kellene fogadjam, hogy nincs közöm a pénzéhez de adjak kölcsön? (Nem élünk együtt)
2017. márc. 11. 19:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%
Veszítesz valamit, ha szakít veled?Meglátásom szerint túl sokat nem.
2017. márc. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%

Jogos,ne is legyen bűntudatod.

A pénz a tied,senkinek semmi köze hozzá.

Soha ne adj kölcsön,maxi egy gyufára valót.

Ne bízz senkiben pénz terén.

2017. márc. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%

Jogosan.

Szakítson.

2017. márc. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted, én sem adtam volna kölcsön ennyi pénzt. Mindig csak annyit adok kölcsön, ami nem hiányozna ha nem kapnám vissza mert sose lehet tudni. Kivétel ez alól azon emberek halmaza, akik bizonyították már, pl szülők, testvér és egy-két barát. Volt már veszteségem, adtam már pénzt is, tárgyat is amit aztán megbántam. Szerintem okosabb, hogy nem adtál, mert egyrészt, megbízhatatlan ami a pénzt illeti, nem tud magán uralkodni (elszórja), nem lehet felelősségre vonni sem, mert hülyén reagál. Mit várhatsz tőle ekkora összeg esetében, ha már a kisebbel sem tudott bánni? Nem jogos a felháborodása.
2017. márc. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
97%
ez hülye már elnèzést... (természetesen a barátod) Még véletlenül se adj neki. Ha ezèrt szakítani akar veled, akkor nem is szeret igazán és semmi garancia arra, hogyha esetleg odaadod akkor nem szakít veled és esetleg nem is tudod tőle egykönnyen visszaszerezni a pénzt.. és azéet 2000 euró nen semmi.. Ha annyira akar valamit, dolgozzon meg érte ő... Az meg vicces, hogy az ő pénzéhez neked semmi közöd, de ő persze meg turkálna a te pénztárcádban. Én a helyedben nem is várnám meg, mig ő szakít velem, hanem dobnám ki mint macskát sz**rni. utálom az ilyen kirakatembereket, akik más pénzéből fényezik magukat, aztán ha vmi nem úgy van ahogy ő szeretné, egyből megy a balhé.
2017. márc. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
97%

úgyse adná vissza, eléggé éretlennek tűnik.

Azt mondaná, téged is fuvaroz vele, vagy utána szakítana.

Főleg ha meg együtt se éltek....

2017. márc. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

A legót én is kedvelem, jó fej lehet a barátod. Ennyit nem tudsz megtenni érte...

Ráadásul semmi logika nincs abban amit leírsz. Attól, hogy semmi közöd a pénzéhez(amúgy tényleg nincs), még kérhet kölcsön...

2017. márc. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
95%

Ahogy neki joga van kölcsönkérni, úgy neked jogod van nem adni neki.

Mondd meg neki, hogy egy különösen drága legóra gyűjtesz :)

2017. márc. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
91%
Én sem adnék neki, viszont ha szakítani akar, tegye. (HAbár valószínübb, hoyg én küldeném le, ha ilyen alak)
2017. márc. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
89%

Ez a csávó érzelmileg zsarol. Én nem maradnék vele a helyedben, mert az ilyen ember az élet minden területén ezt a taktikát használja, és téged is csak addig tartana, amig jó vagy valamire.

Ja és nem tudom hány évesek vagytok, de a srác enyhén szólva gyerekes...

2017. márc. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!