Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem harcolnak a házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem harcolnak a házasságukert a megcsalt nök?

Figyelt kérdés

Ha egy ferfi jó apa stb , dolgos amugy jo ferj , miert kell egy kalandert elvalni töle?

Mit nyer az ember a nagy egóval , hiszen a kaland lecseng, es nem kopik el a nemi szerve .

Nem ertem miert nem nezik el a nök a megcsalast , hiszen se a nö sem a ferfi nem tulajdon.

Meg becsúszik egy kaland a pasinak es akkor mi van?

Szerintem gyerekesseg valni , es a szeretö karjaiba dobni a ferjet ezzel hiszen igy a szeretö dolga könnyul meg ....

Harcolni kene a hazassagert


2017. márc. 11. 20:57
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
94%

Harcol a fene egy ilyen emberért.

A férjed is ilyen megbocsájtó, ha te csalod meg?

2017. márc. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
98%

Miért, te harcolnál a nőért, aki hülyének nézett és megcsalt csak azért, mert szuper családanya és mellette még dolgos is? :D


Én sem tolerálnám a megcsalást, de ha egy férfi ismerősöm kér ilyesmiben segítséget('megcsalt a barátnőm, mit tegyek?') neki is azt tanácsolom, hogy ne legyen papucs, vannak jobb nők is a világon.


21/L

2017. márc. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
3%

elve nem összehasonlítható a ff-i és a női megcsalás,ezzel kár is példálózni.

mert a ff-i egyszerűen kanos és dugás utána hazamegy a feleségéhez és őt szereti.

testi vágy csillapítás,ami semmi változást nem okoz a legtöbb esetben.

míg a nő érzelmeken alapuló új kapcsolatot alakít ki ha a félrelép,vagyis testi és érzelmi szinten is árulás.

2017. márc. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:
Erröl van szó utolsó , csak biztos eddig tinikvalaszoltak , nekik minden feher es fekete
2017. márc. 11. 22:14
 15/37 anonim ***** válasza:
96%

"elve nem összehasonlítható a ff-i és a női megcsalás,ezzel kár is példálózni. "


:D Ezen jót röhögtem.

És nem tini vagyok, hanem 40+, és nem tűrök semmilyen megcsalást, akárhogy is próbálja valaki szalonképessé magyarázni, nem fog menni.

2017. márc. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
93%

XD


Ezek akkora bullshitek. Te nyugtatgatod magad, hogy a faszi szeret - nem, akkor a farkát nem dugná másba -, a faszik meg ezzel takaróznak.


Férfiak nem csalnak, csak férgek.

2017. márc. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
92%
Én sem vagyok már tini, viszont kivágnám a férjem, ha félremenne. Nem tudnék undor nèlkül hozzáérni. Más hogy tudja megtenni?
2017. márc. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem érdemes.
2017. márc. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
97%

Haha ennyire nem lehettek idióták...ha mégis akkor én kérek elnézést a nőktől a nevetekben hogy ilyen férfiak is léteznek.


Csak egy kérdés azokhoz akik szerint meg kellene bocsájtani :

Ha téged jól átvernek, kihasználnak, esetleg testileg bántalmaznak akkor újra odaállsz a bántalmazó elé, hogy itt vagyok üssél még egyet , vagy üssél még amíg csak élek? ( Ne szószerint értsd a kérdést)

2017. márc. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy vicces, hogy bárki, aki másként gondolkozik, a kora miatt kap bántást, és azonnal megy a lepontozás is.


Ha neked alacsony az önbecsülésed, akkor oké, de nem azokon kellene levezetni, akiknek egészséges önbecsülésük van. :) Egyébként ha már itt tartunk, nem minden női megcsalás érzelmi alapú, sőt... :D Egyik ismerősömnek egy idegen hágta meg a csaját buliban, emlékszem, hogy nagyon ki volt akadva szerencsétlen srác. :(

2017. márc. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!