Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem harcolnak a házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem harcolnak a házasságukert a megcsalt nök?

Figyelt kérdés

Ha egy ferfi jó apa stb , dolgos amugy jo ferj , miert kell egy kalandert elvalni töle?

Mit nyer az ember a nagy egóval , hiszen a kaland lecseng, es nem kopik el a nemi szerve .

Nem ertem miert nem nezik el a nök a megcsalast , hiszen se a nö sem a ferfi nem tulajdon.

Meg becsúszik egy kaland a pasinak es akkor mi van?

Szerintem gyerekesseg valni , es a szeretö karjaiba dobni a ferjet ezzel hiszen igy a szeretö dolga könnyul meg ....

Harcolni kene a hazassagert


2017. márc. 11. 20:57
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem nyitott házasság (amivel semmi baj nincs, ha mindkét fél megtalálja benne a számítását) akkor ugye titkos viszony. Nem csak megcsalás, hanem állandó hazudozás arról, hogy hol volt, mit csinált. És amikor rájön, hogy könnyű hazudni egy naiv, szerelmes feleségnek, akkor másban is hazudni fog majd, miért ne. És végül létrejön egy ember, akinek a hazugság szinte második természete. Egy hazug ember. A szeretőnek is hazudni fog, ha kell, a feleségnek és a gyerekeinek is (apu, hol voltál tegnap este?)a munkahelyén és a baráti körében is. Hazug. Egy hazug emberért miért kéne harcolni?


Miért kéne egy hazugságra épülő kapcsolatért küzdeni? Akkor a nő is tartson szeretőt ,éljenek nyitott házasságban és hazudozni sem kell.

Negyven leszek az idén, elváltam. Sosem csaltam meg senkit, de voltam egyszer szerető. Tudom, miről beszélek.

2017. márc. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
86%
Mert egyes nőknek még van annyi büszkesége, hogy nem marad azzal, aki túl nagy fájdalmat okozott. Aki nem érdemli meg, hogy harcoljanak érte, azért kár volna küzdeni.
2017. márc. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
0%
mert inkább feministák lesznek... az egyszerűbb, mint beismerni hogy talán azért lépett félre a másik, mert elhíztak és undorodik tőlük a férj
2017. márc. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
78%
Mert a férj ugyanolyan feszes, fiús testű marad ugye?
2017. márc. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
80%
A kérdésed egy baromság. Ilyenkor a férfi nem harcol a házasságáért, hanem férekefél.
2017. márc. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
85%

#35

A kérdező szerint a megcsalt nőknek kéne harcolni a hűtlen férjükért...azért a pasiért, aki a hátuk mögött megkefél másokat is.A félrekefélő férj persze, hogy nem harcol a házasságáért.Minek tenné?Majd harcol a felesége érte...ő meg addig is jól érzi magát, máshol.Nonszensz.

2017. márc. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
86%

Hát, ha neked ennyi az önbecsülésed, legyen, de én hadd ne nézzem már le magam ennyire!


Persze, szar rájönni, hogy a férjed egy pöts, és könnyebb homokba dugni a fejed, de értelmes ember ezt nem nézi el a másiknak.

Ugyanis ha már képes mással kefélni, akkor semmibe nézi azt, akit - elvileg - szeret.

2017. márc. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!