Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti megjegyeznétek a szellentés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megjegyeznétek a szellentést egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt a párommal, még nem lakunk együtt.

Én kerülöm, hogy előtte elengedjem magam, mindig kimentem, ha kellett (szégyenlős vagyok, családtagok előtt sem megy), őt sem hallottam még soha, bár néha megcsapott a szag mikor pl. a szoba másik felén tévézett, de inkább úgy tettem, mintha tudomást sem vennék róla, hisz mindenki szokott szellenteni.

Tegnap este lefeküdtünk 10-kor aludni, mert ma korán kelt. Én nem voltam még álmos, de próbáltam elaludni és annyira nem mozgolódni, hogy ő aludhasson, így azt hihette, hogy alszom. Kb. 1,5 órán keresztül 5-10 percenként hallottam egy-egy nagyobb durranást a takaró alól, majd néhány másodpercen belül förtelmesen büdös záptojásszag csapott meg, elviselhetetlen szaga volt, de tényleg az a kegyetlen büdös, szinte marta a légcsövemet. Nem álmában történt, mert ma mondta, hogy nagyon nehezen aludt el tegnap, gondolom azért mert így eregetni, mert azt gondolta, hogy én alszom, de én meg a néhány percenként megcsapó bűztől nem tudtam elaludni, mert amint valamennyire elszállt a szag, jött a következő adag.

Gondolkoztam, hogy mit tegyek, elkezdjek-e mocorogni, hátha visszafogja magát, ha észleli, hogy még nem alszom, esetleg konkrétan mondjam meg neki, hogy fogja vissza magát, mert felfordul a gyomrom, végül úgy tettem, mintha épp felébrednék és kimentem a mosdóba pisilni, utána szerencsére abbahagyta, így el tudtam aludni, hogy alábbhagyott a gáztámadás, de még reggel is olyan szag volt a szobában, mintha éjjel megtámadtak volna a 2 évvel ezelőtti húsvétit tojásokkal.


Tudom, egy kapcsolatban van ilyen :D Csak hát alig tudtam elaludni, mert valóban irtózatos szaga volt. Ti mit tettetek volna a helyemben? Esetleg legközelebb ha ilyen történik mit tanácsoltok? :D


23/N


2017. márc. 6. 13:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
En ilyenkor siman szolok es mondom, hogy hagyja abba mert elokadom magam. Persze nem mergesen meg ilyenek, mert nem akkora tragedia, csak hogy tudja, hogy azert zavar. Maga a szellentes nem zavar ha nem olyan budos, csak akkor szolok ha tenyleg undorito :D
2017. márc. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
65%
Gázállarc, vagy egy cső kivezetèse a másik szobába ahol tiszta a levegő, és abból szippantgatsz mikor gáztámadàs van.
2017. márc. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Remélem, senki nem hallotta a munkahelyen, hogy nevetek egymagamban a recepción ülve, miközben ezt olvasom. :D

Szerintem csak valami puffasztó dolgot evett. Esetleg alvás előtt nyisd ki az ablakot, és hivatkozz arra, hogy "Így reggel kevésbé lesz oroszlánszag.". Mi mindig ezzel poénkodunk, bár sose pukiztunk még egymás előtt.

Amúgy nemrég írtam ki én is pukis kérdést, ez az: https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..

Hátha hasznos lesz néhány válasz. :)

21N

2017. márc. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Maga a szellentés engem sem zavar, hisz mindenki szokott, eddig sosem tettem szóvá, sosem jegyeztem meg, ezért nem tudtam tegnap este sem, hogyha eddig úgy tettem, mintha meg se hallanám, akkor most hogyan hozzam fel, főleg hogy azt gondolta alszom. Még ha van is egy kis szaga, az sem érdekel, mert elszáll, de amit tegnap művelt, főleg, hogy 1,5 órán át folyamatosan, na meg az a szag, ilyen büdöset még sosem éreztem :D
2017. márc. 6. 13:49
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
"Édesem ne fingjál már ennyit, nem tudok tőle aludni" Aztán max kiröhögném amiért ilyen büdöset sikerült eresztenie :D Mondjuk mi sokszor szivatjuk egymást ilyenekkel.
2017. márc. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt már ne hozd fel neki. Hülyén fog kijönni, ha "bevallod", hogy végighallgattad a másfél órás fingharmonikus előadását, de akkor nem szóltál semmit. Ha legközelebb lesz ilyen, akkor mondhatsz valami poénosat, hogy esetleg arrébb vonuljon. :D
2017. márc. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Én sem tudok erre mit mondani, szakadok a röhögéstől és a munkahelyemen észrevették, hogy valószínűleg nem a munka ilyen vicces:D Nálunk is van, hogy becsúszik egy egy fing, de koncertet nem szoktunk adni. :D
2017. márc. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Reggel gondolkoztam rajta, hogy megemlítem, hogy én is nehezen aludtam el a szagoktól, amik megcsaptak a takarója alól, de inkább nem tettem, ha akkor nem szóltam, akkor ma már kár lett volna felemlegetni. Viszont azt megjegyeztem neki, hogy én is nehezen aludtam el, mert nem nagyon voltam álmos, hátha leesik neki, hogy fül és orrtanúja voltam a produkciójának, de nem mondott semmit. :D

Köszönöm a tanácsokat, legközelebb ha ilyen történik megkérem, hogy vonuljon arrébb vagy nyisson ablakot.

Mikor még kollégista volt, néha felmentem hozzá a kollégiumba és az egyik szobatársa folyton maga alá rottyantott, mellé nagyokat "okádott", ekkor a párom azt mondta, hogy szerinte ez undorító, ő sose csinálna ilyet, főleg nem a barátnője előtt. Persze kb. 1 éve egyre nagyobbakat böfög, csoda hogy néha nem repül el a lökettől :D Már egyáltalán nem türtőzteti magát e téren, néha mikor evés közben is odaböfög egy óriásit, akkor már rá kell szólnom, hogy azért ezt ne. Na meg még anno a kollégiumban egyszer megkérte ezt a rotyogtatós szobatársát, hogy mikor ott vagyok fogja vissza magát, erre ő azt mondta neki, hogy ő inkább meg se szólaljon, mert mikor nem vagyok ott, akkor olyan büdöseket maga alá ereszt, hogy legszívesebben kiugranának az ablakon. Mivel előttem sose csinálta, akkor nem tudtam belegondolni, hogy milyen lehet az a büdös, ami öngyilkosságra késztetné a szobatársakat, de most már átérzem szó szerint, valóban ablakugrasztó :D

2017. márc. 6. 14:11
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj kérdező de az én napom is feldobtad ezzel. Ahogy leírtad az egészet az zseniális. Nagyon nevetek :)))
2017. márc. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
30%
Amúgy nem jó az sem, ha percenként vagy kénytelen "kimenni pisilni", hogy letudd a fingokat... Valahogy nincs jó megoldás.
2017. márc. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!