Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha a párom ingerül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a párom ingerült és nem látja be?

Figyelt kérdés

Sajnos az utóbbi időben 3-4-hónapban ingerülté,sértődékkennyé vált,illetve kifejezetten szeretne uralkodni felettünk (kamasz gyermekünk van).

Igen,többször finoman beszéltem vele erről,de miden alkalommal rámtolja az egészet ...

Dolgozom,rendesen főzök,takarítok,nem hagyom el magam intimitást is megkapja.

Nehéz úgy létezni,hogy a jelenlétében "mozdulni sem lehet"-mert ez is idegesíti.

Ötletek?



2017. márc. 12. 09:20
 1/10 anonim ***** válasza:
29%

Azt senkire se lehet mondani, hogy idegbeteg, őrült, stb, amíg nincs egyértelmű "diagnózis" róla.

Nekem is volt olyan korszakom, amikor mindentől a falra tudtam volna mászni, rengeteg összetűzésem volt mindenkivel, de beláttam, ez így nem mehet tovább.

Persze, hogy nálam volt egészségügyi oka, amióta ez megoldódott, minden ilyen problémám megszűnt.

Most már az a bajom, hogy túl nyugodt vagyok...csak hát emiatt a munkatempóm sem olyan.

Lehet, cukorbetegség, pajzsmirigy, egyéb belsőszervi problémák.

2017. márc. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%

Annyit látni ilyet,hogy adott egy takaros kis nő és a férjnek mégsem elég.

Hát ha nem érti meg ,hogy a viselkedése zavar titeket,akkor valami nyomatékosabbat kell tenned.

Úgy bírom amúgy,hogy az átlag rendes nők csupa lúzereknek jutnak,más egyedülálló férfi meg összetenné a kezét ha találna normálisat.

2017. márc. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy stresszes a meló miatt, csak nem beszél róla. Túlhajtja magát, lehet, hogy szarakodik vele a főnöke. Van, amikor az ember feje fölött összecsapnak a hullámok, ebben biztos nem te és a gyerek vagytok a hibásak.

Azt írod még, hogy az utóbbi 3-4 hónapban lett ilyen - a komor, ködös, nyomasztó, hideg téli idő is okozhatta ezeket a tüneteket nála, lehet, hogy ha bejön a valóban jó idő, akkor ez fokozatosan majd csillapodni fog vagy el is múlik.

2017. márc. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

#1. Nem látom,hogy ilyet írt volna a kérdező,hogy "idegbeteg,őrült"


# Itt a "nem látja be" a lényeg.

Ez így nehéz lesz.

2017. márc. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Kérdeztétek(privátba)- milyen helyzetekben ingerült?


Például ha hétvégén készítem a reggelit gyerek segédkezik megterít,ő beviharzik kávét főzni (pedig 2-perc és vittem volna neki) és akkor üljünk le,mert nem tud koncentrálni a kávéfőzésre-ne aggasson'ott neki senki!


Akkor nappaliban tv-néz mi az ebédlőben beszélgetünk valamit...-oda szólogat,hogy így meg úgy azt máshogy kell-máshogy jó pedig csak foszlányokat hallott a dologból. Vagy egyszerűen ne nézzünk telefonon videókat -mert akkor fel kell hangosítania a tv-t és az ùgy idegesíti.


Ebédkor ha valaki felkel a sótartóért ordít,hogy nem igaz,hogy nem eheti meg nyugodtan az ebédjét....


Reggelente ha nincs kikészítve a ruhája,hanem hajtogatva a fiókba vagy vasaltan a válfán akkor kitúrja a földre az egész szekrényből a ruhákat,hogy pont alulra tudom rakni a kedvenc zokniját....


Ilyesmi.

2017. márc. 12. 09:59
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Van egy otletem, talan hasznos lenne. Mi lenne ha egy darabig kerulnetek. Egyetek kulon, ha eszik menjetek a szobaba, Aztan ha vegzett egyetek ti. Ha a szobaban van menjetek mashova. Ha kiturja a foldre a rendbe rakott ruhakat akkor csak tomkodd vissza rendezetlenul. Ne beszelgessetek vele egyaltalan. Ereztessetek vele, hogy milyen az egyedullet (mert ugye folyton nyugalmat akar), hogy milyen az amikor erdektelenne es lenyegtelenne valik es a problem a it mar csak onmagaval tudja megbeszelni. Jobb lenne ha beszelgetni semi hallana. Talan ez raebresztene arra, hogy milyen lenne ha to nem lennetek.
2017. márc. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
95%

Hmmm... Ez nagyon ismerős...

Nálunk akkor kezdett el így viselkedni a férjem, mikor megcsalt.

Az is idegesítette, ahogy levegőt vettem. Mindenben hibát keresett, morgott egész nap. Szerinte azért, mert hónapokig tipródott, hogy kit válasszon. Mindenki más szerint azért, mert a csaja telebeszélte a fejét, hogy neki valójában xar a házassága, és jogos, ha máshol keresi a boldogságot.


A helyedben odafigyelnék egy kicsit, vannak-e más jelek.

2017. márc. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%

Teszel elé egy sodrófát és egy serpenyőt és megkérded melyikkel verjed le a veséjét, ha majd nálad szakad el a cérna, mert nem szeretnéd ezzel is idegesíteni.

30/f

2017. márc. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az ötleteket.

#7- Ha ilyen szinten képes lenne megalázni akkor biztosan összetörne a lelkem rendesen,mert rajta kívül nem volt soha más férfi az életemben.

Pedig akadt volna nekem is az évek során...


#8 Látom átérezted milyen cefetül bántó tud lenni a sorozatos légbőlkapott kötöszködés....

Azért megpróbálom ezt higgadtan kezelni.

2017. márc. 12. 12:12
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

#5, súlyos... én is akkor voltam ilyen igebeteg a családommal, amikor csaltam a feleségemet és utáltam az egész világot.

Amúgy a reggel kávéfőzés a férj dolga.

2017. márc. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!