Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mivel fejlesszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mivel fejlesszem az önbizalmam?

Figyelt kérdés
Összejöttem egy lánnyal aki sokkal népszerűbb mint én és nagyon közvetlen mindenkivel, és néha frusztrálva érzem magam emiatt. Valószíbüleg mert túl kevés hozzá az önbizalmam. Külsőleg jóképűnek mondanak és sportolok is. Mit tehetnék hogy növeljem az önbizalmam? Tudom hogy velem van a baj és ezen segíteni akarok :(
2017. márc. 12. 14:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Csináljatok a barátnőddel sok közös programot. S élvezd,hogy van párod! Fejben dől el,hogy mennyire engedsz az önbizalmadból,mert az mindenkiben ott van valahol. Hidd el magadról,hogy te is értékes vagy,hogy ennél sokkal több vagy,egyszerűen éld az életed! :)
2017. márc. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Más személyiségek vagytok.

Én sem tudok idegenekkel vagy akár még ismerőseimmel sem olyan közvetlen lenni.

Próbálj meg ne ezen agyalni, hanem kitalálni vmi jó kis programot. Szórakozni, élni az életet :)

2017. márc. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Van egy könyv Kerner Tibor: Sziklaszilárd Önbecsülés.

Olvasd el, segíteni fog!

2017. márc. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
6%
Mekkora szánalom ez a kérdés :D
2017. márc. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4-esnek:

Miért lenne szánalom?

Te meg mekkora bunkó vagy.

2017. márc. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha elbizonytalanodsz, gondolj arra, hogy te képes voltál elnyerni egy ilyen csudi macát!


De meg is kérdezheted tőle - ha már annyira közvetlen, meg minden -, hogy mi tetszik neki tebenned?


Aztán már csak el kell hinned neki, amit mond...

2017. márc. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!