Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagyjam a párom ha társkeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mattheew15 kérdése:

Elhagyjam a párom ha társkeresőzik mellettem?

Figyelt kérdés
Párommal több mint 1 éve vagyunk együtt. Decemberben kiment külfödre a jobb jövönk építéséért. Azonban gmail fiokján észrevettem egy tarskeresos levelet s ezutan gyanakodni kezdtem. Nagyon megijedtem. S elkezdtem böngészni hogy mégis hogy tudok ennek utanna jarni. talaltam a googlen belul olyat h tevekenysegnaplo. megneztem s nagyon sokat tarskeresozott. de allitasa szerint nem beszelgetett senkivel. s csak a kivancsisag hajtotta. Lattam ezen a tevekenysegnaplon hogy többször is hajnali 2-3-4 orakor a telefont bujta. s nagyon ketsegbe vagyok esve. Holnap jön haza kulfoldrol hogy tudjunk beszelni 1 napra haza engedte a fonoke. valaki segitsen hogy most akkor mi lehet a baj? Vele maradjak ? Mit mondjak neki? bocsi az ekezet nelkuli mondatokert :( segitsetek kerlek

2017. márc. 12. 17:00
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

bocsásd meg ezt is, de kérlek, ne rinyálj! Ha ilyen kapcsolatfüggő vagy, megérdemled, hogy esetleg félre is menjen.

Én az első jelnél kiteszem a szűrét...

2017. márc. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:
Na sziasztok. Megbeszéltük a dolgokat. Adtam még 1 esélyt a kapcsolatunknak. Mivel mindenki megérdemli a 2. esélyt s nagyon is szeretem. remélem minden jó lesz már a kapcsolatunkban. Köszönöm a sok segítőkész választ :)
2017. márc. 14. 13:03
 33/35 anonim ***** válasza:

Szívesen! :)

Azt azért ne felejtsd el, hogy ez nem a 2-ik esély, hanem a számtalanabbik!

... de legyünk bizakodóak, hogy ezentúl minden rendben lesz!

Csak légy résen!

2017. márc. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim válasza:
Azóta mi a helyzet? Él még az esélyével? :)
2017. ápr. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:
minden rendben van köztünk, nemsokára eljegyzés és utazunk ki Németországba :)
2017. szept. 2. 18:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!