Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan vagyok emiatt kiakadva?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vagyok emiatt kiakadva?

Figyelt kérdés

A párom ragaszkodik hozzá, hogy találkozzunk az adott napon (ma is ez volt). Letisztázzuk előző nap, aznap reggel megerősíti, hogy majd hív. Délután 3 óra: felhívom én, hogy akkor találkozunk? Mert ha nem, akkor csinálnék mást a várakozáson kívül (elmennék itthonról)...

Igen, igen, nemsokára tudja is, hogy mikor, 1 óra és visszahív.

Jelenleg 18:15 van. 2,5 óra, mire odaérek hozzá érek, mert nem vagyok budapesti, holnap egyetem (+zh), este munka és ott tartok, hogy menjen a fenébe. A legtöbb esetben végül vagy ő vagy én lemondom, és szerinte feleslegesen hisztizem, mert ő találkozni akart velem. Nem első alkalom és nekem elegem van abból, hogy nem lehet vele programot lebeszélni, mert még nem tudja, de ha ő ráér, akkor menjek, mert most van ideje.

Szerintetek jogosan akadok ki ilyenkor, főleg, hogy ő ragaszkodik ahhoz, hogy találkozzunk, majd így elhúzza az időt?


2017. márc. 12. 18:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ti ketten utáljátok egymást, ráadásul minden kis dologból ügyet csináltok.


Kevesebb Barátok Közt, több meditáció!

2017. márc. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hívd fel... Találkozzatok félúton kettőtöknek. Vagy jöjjön ő hozzád. Amíg utazik, te tanulsz.
2017. márc. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

még szép hogy jogosan... nem várhatja el, hogy te ugorj az első szavára, de addig lesd, hogy mikor alkalmas neki az időpont, és mindenben te alkalmazkodj... ennyire ne legyen már random... csak tudja hogy mi a napi programja, 1-2 napra előre... és azért nehogy már minden hülyeségre az utolsó pillanatban lecsapjon, baráti találkozók stb... a barátnő, na igen, ő élvezzen prioritást...

fél hét van, 9 lenne, mire odaérsz hozzá.... egyébként utazhat ő is...

ha az ilyenek rendszeressé válnak, én biztos, hogy szakítanék. igaz én nagyon nehezen viselem, ha valaki késik, vagy az időmmel gazdálkodik... s teszi ezt komolyabb indok nélkül... 1-2szer hirtelen közbejöhet valami, családi ügy, rosszullét, de nem lehet ebből rendszer. Neked az egész napod kb erre ment rá ma is, hogy ugrásra készen várod, hogy "jöhetsz"... ez azért elég röhejes, valljuk be.

2017. márc. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Elment az egyik hónapok óta nem látott barátjával sörözni, még 1 óra max és indulhatok... Lemondtam. Mert velem minden héten találkozik, de vele nem és meg kéne értenem.

Engem egyébként az bánt a legjobban, hogy egész nap feldobva készülődök, mint egy idióta, ma megsütöttem a kedvenc sütijét, össze vagyok pakolva és jelenleg bőgök, tiszta dedó :D

Havonta 1x megcsinálja általában ezt, vannak simán "antiszoc" napjai, mikor azért nem találkoztunk, mert ő nem akar emberek közé menni.

Ő nem jön hozzám, mert nem kedveli a szüleimet, hiába kérem. Évente 1x (húsvétkor) beugrik max 3 órára és ennyi.

2017. márc. 12. 18:42
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy kapcsolat? Komolyan?
2017. márc. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, hogy

- miért hagyod, hogy szarba vegyen

- ha hagyod, miért rinyálsz?


A harmadik-negyedik ilyen után le kell ülni beszélgetni, ha tovább folytatja, elhagyod, mert erre nincs szükséged, és pont.

2017. márc. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!