Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert akar megvaltoztatni?

Figyelt kérdés

Mar 4 eve egyutt vagyunk parommal,idaig bem igazan volt baja az oltozkodesemmel,de az utobbi idoben egyre tobbszor veszekszik velem emiatt.en sportosabb tipus vagyok.farmer,kondi,melegito,kapucnis pulover ilyenek.mostanaban mindenaron noies ruhakat akar ram eroltetni.hidegrazast kapok a csinos,noies ruhaktol(marmint ha rajtam kell lenniuk)

Eleve 41-42es labam van,jo szeles a jabfejem(mint egy elefante),szeles a hatam.magas vagyok,vekony.nem sminkelek,nem jarok havonta fodraszhoz.a hajam mindig felkotom,mert kibontva idegesit.es olyan szar hajam is van,vekony szalu,szall mindenfele.

Parom soha ki nem tenne a labat a lakasbol melegitoben,o olyan kis piperkoc pasi.de en nem cseszegetem,hogy hordjon mas rubakat,elfogadtam ilyennek.

O szeret vasarolni,en utalok.a kisfiunkat en kenyelmesbe,o csinosba oltozteti(ez is neha vitaforras)szerinte ha elmegyunk hazulrol a gyereken csinos nadrag,csinos felso egyebek.szerintem pont megfelel neki egy kis helyes melegito szett is (1 eves).

De ezt igazabol azota csinalja,miota megszuletett.mostmar kepes visszakuldeni atoltozni,ha nem tetszik neki amit felvettem....a tescoba mentunk vasarooni legutobb,szokasos kondi,farmer,polo,es egy bordo hosszu fazonu,kenguruzsebes,kapucnis pulover volt rajtam.ezen ugy kiakadt,hogy en hogy mehetek igy vasarolni....a tescoba..mintha divatbemutatora mennenk vagy nemtudom.

Miert van ez?nem igenytelen a ruhaim,csak sportosak.nem szakadtak,koszosak,foltosak,bolyhosak,csak lazak.

Hogy lehetne ezt kezelni?hagyjam magam?de akkor nen ereznem jol magam a boromben.a kovetkezo az lesz,hogy jarjak kozmetikushoz,meg legyen csecse mukormom???fessem az arcom?(szep borom van,csinos arcom,nincs mit takargatni rajt sminkel)


2017. márc. 13. 06:25
 1/10 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyanez volt csak pont forditva.

Nekem elkezdte tiltani a körömlakkot, hajfestést, tilos lett szoknyát felvennem, és magassarkut, vett nekem devergo cuccokat, nike sportcipőt, és kezdtem ugy érezni magam hogy férfinek kellböltöznöm! Egyszer rákédeztem, ha lehetne csodorban járatna e, mély beleegyező hallgatás volt a válasza.


Nálunk arra ment ki a játék, hogy engem ne vegyen észre senki, én voltam a hibás akkor is ha vmelyik haverja bokolt nekem, mert szerinte az tiszteletlenségre vall szoval hogy engem nem tisztelnek azert mondja nekem valaki hogy kicsim, vagy egyebek, mindez mellett ő folyamatosan flörtölt mellettem aztán elhagyott.

Ezt elore jeleztem is neki ha olyan lennék mindenven amilyet akarsz belolem szerintem neked az se lenne jo.


Igy visszaemlékezve, szerintem nem is szeretett engem. Akit szeretunk abban szerintem nem a hibákat keressük folyamatosan.


Most egy hájas sminktelen szemuveges vidékivel "jár" kinjában mig nem lesz igazi nője addig a mostanit lelkiismeretfurdalás nélkül csalja

2017. márc. 13. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egyaltalan nem illetek ossze, de kulonosebbeb meg csak nem is "tetszettek" egymasnak.
2017. márc. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Bele lehet ám unni abba is, hogy valaki mindig sportos. Szerintem egy kis erőfeszítést te is tehetnél annak érdekében, hogy ne egy lepukkant, slampos asszony várja haza.
2017. márc. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

3, miért lepukkant valaki azért, mert nemszereti a szoknyát?!

Én szeretem, de emellett jól esik itthon átvenni a melegítőnadrágot, és a lazább - nem lógós! - pólót. És mivel párom később jön, mint én a hét szinte minden napján ebben a cuccban lát, mégis naponta egyszer biztosan rám mászik.

2017. márc. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nézd, a pasas kezdi unni, nem véletlenül pesztrálja, hogy öltözködjön egy kicsit csinosabban.
2017. márc. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Cicanaci, vagy szürke pamut térdgatya. Utóbbi olyan látványosan izgatóan át tud ázni egy kis puncisimitől 😍

Nőies és sportos

2017. márc. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Adj magadra pl sminkeld ki magad vegyél fel olyan ruhàt ami neki is bejön és majd ha pl az egyik haverja bokol neked vagy többen utànad fordulnak akkor majd êszre veszi magàt és neki is kellemetlen lessz hogy o hiàba ad magára ràd figyelnek sztem elég egyszer kétszer megcsinalni!Am ha ennyire igényes nők kellenek neki akkor màr az elején elkellett volna mondania hogy őt ez zavarja !
2017. márc. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Valszeg megunta, hogy egy (szerinte) slampos, kontyolt hajú házvezetőnő várja otthon és nem a szexi felesége...néha járhatnál a kedvében.
2017. márc. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja és még az se lehet kifogás, hogy valaki nem szereti a szoknyákat, mert vannak nagyon csinos, alakot kiemelő farmerok, egy kicsit átlátszóbb vagy csipkés vagy dekoltáltabb felsővel szerintem ugyanannyira szexi, mint a miniszoknya. Mondom ezt úgy, hogy szeretem a szoknyákat.
2017. márc. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Azert mert nem hordok noies ruhat,meg nem vagyok egy leharcolt ember...nyaron p.icsa gatyat hordok nagyreszt.csak nem a csipkes,rozsaszinut.hanem keket,zoldet,pirosat...

Rengeteg ujjatlan toppom van pl.mely kivagassal,csinos dekoltazzsal...

A szexel nincs baj,napi szinten van,nem ritkan tobbszor egy nap.nem vagyok prud.szexi fehernemuim vannak.szeretek este ugy lefekudni,hogy tetszen neki amit lat.

Van igenyem a szexre,es ezt ki is mutatom.minden tovabbi nelkul ramaszok.

De az utcan ugy erzem jol magam ahogy.

Es volt mar,hogy epp elkapott a harci ideg es miniszoknyat vettem fel,akkor meg az volt a baja,hogy hat engem ne nezegessen mas.a nagyon rovid rovidnacikat sem szereti tulzottan,mert sokan utanam fordulnak.

Ezert sem ertem,hogy most mi ez a nagy a fellangolasa.tegnap este 9 ig probalgattam ruhakat(akkor mar a tescoban)ma egesz delelott,de egyszeruen az ami nekem meg elmenne,az neki nem tetszik.

Cipot meg nem tudok egyszeruen olyat venni ami mutatna a labamon.a magassarkurol lefolyik a labam szelteben,a balerina cipot teljesen szetnyomja...szerintem nem szeo latvany.

Nem gondolnam magam slamposnak.szimplan csak sportos.

2017. márc. 13. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!