Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A zsebemben volt az óvszer és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A zsebemben volt az óvszer és most ezt gondolja, hogy hozhatnám ezt rendbe?

Figyelt kérdés

A baràtom szokta megvenni az óvszert. Màsfél éve vagyunk együtt, de tényleg mindig a pàrom intézte ezt el, mert ő tudja milyen koton kell.


Viszont most nagy bevàsàrlàst tartottam és làttam, hogy fogyóban van az óvszer ezért gondoltam azt is megveszem. Nem ragozom.


A kotont beraktam a kabàt zsebembe. Semmi különösebb oka nem volt. Csak amikor bepakoltam a kocsi csomagtartójàba eleve nem volt elég szatyrom ezért csak bedobàltam a cuccokat és az óvszert elraktam.


Az este amikor a baràtom pakolászott kicsit akkor a kabàt zsebemben megtalálta. Bejött a szobàba és a falnak vàgta a koton dobozt.


Azzal vàdol,hogy félreléptem. Nem értette miért van nàlam ez? Annyira hülyén jött ki ez, de tényleg. Lehet félreérthető volt, de semmi rosszat nem akartam. Mondtam neki, hogy rosszra gondol, de nem hitte el.


Soha nem csaltam meg, hűséges vagyok hozzà. És minden okés, nem szoktunk veszekedni! Most sem ez történt. Csak megvàdolt és a kérdései is inkàbb kijelentésként hangoztak.

Remegett a dühtől. Kipakolta a tàskámból a cuccaimat, nem tudom mit keresett, de kifordult magàból.


Megbeszéltem vele mindent, de azt mondta nagyon rossz érzése tàmadt akkor. Kibékültünk.


De mintha még pikkelne ràm:( és most hirtelenjében azt is megkérdezte,hogy kivel dumàlok? Kinek írok facen?


Hogy hozhatnám rendbe ezt? Tudom, hogy én vagyok a hibàd, de én csak jót akartam. Màr tudtam,hogy milyen óvszert kell vennem és nem kellett így neki rohangàlnia.


L



2017. márc. 13. 11:53
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:

20# persze így van! Nem vagyok ostoba! Tudom, hogy a pakolàszàsnak és a kutakodàsnak semmi köze egymàshoz. Nem szerettem volna akkor ott mégjobban felràntani az agyàt, bàrmit mondhattam neki, nehezen tudtam volna meggyőzni az ellenkezőjéről.


Szerinte nem először vettem a doboz kotont. Megvettem, mert lehet van valakim, akivel majd d.ni akarok stb.

De ezt csak akkor gondolta, azt mondta elhiszi, hogy nem erről van szó, de azért még bizalmatlan.

Nem tudom hova tenni ezt a kutakodàst. A kabàtom felvolt akasztva a fogasra. A pakolászàs meg azt jelenti, hogy rendbre rakta a nappalit, mert én mosogattam. Nem tudom, hogy hogy került útba a kabátom. De ott volt, oda raktam a doboz kotont. Elötte nem láttam, hogy ellenőrzött volna.

2017. márc. 13. 12:54
 22/36 anonim ***** válasza:
90%

"Előtte nem láttam, hogy ellenőrzött volna."


Most sem láttad, mert aki ilyet tesz, az nyilván olyankor csinálja, amikor a párja nem látja.


Máig nem tudnád, hogy átkutatta a zsebeidet, ha most is csak papírzsepit, hajgumit, buszjegyet, blokkokat stb. talált volna egy doboz óvszer helyett.

2017. márc. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:

Igen, értem ez igaz.


De vajon miért kutkodik utànam?


Lehet érdemes lenne erről beszélni vele. Csak nehéz, mert azt mondta, hogy ő nem kutakodott, csak pakolt. És amikor a tàmskàmat nézte meg engedélyt kért. Gondolom ha nem vagyok ott , akkor belenyúlt mindenképp. Nekem soha nem jutott eszembe, hogy kutakodjak utána. Ez ijesztő is tud lenni.

2017. márc. 13. 13:08
 24/36 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondom, hogy így van, de nem lehet, hogy csak ürügyet keres a szakításra?

Mert egyébként totál értelmetlen a viselkedése.

Az én exem, amikor lépni akart, akkor minden baja volt, az élőfába is belekötött.

Volt, hogy azon kavart cirkuszt, hogy "csak" kolbászos lecsós tarhonya volt az ebéd és eper.

Hogy ő nem vegetáriánus, hogy zöldséggel etessem ... mi van? ... egy sima keddi napon mit kellene zabálni?

Szóval, generálta a műbalhékat, aztán elváltunk.

2017. márc. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
A leirasod alapjan ez a kapcsolat csak azert es addig van rendben, amig te befogod a szadat es orommel bologatsz neki. Amugy pedig csak egy prosti sorba sorolt p**csanak tart, aki barmikor kesz a felrekurasra.
2017. márc. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:

"Egyenes ember" remélem ebből kiindulva bocsánatot kért az alaptalan kirohanása miatt.

30/f

2017. márc. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:

Köszönöm 25# ez azért nem így van. De rendben.


Nem gondolom, hogy ürügyeket keres és szakítani szeretne. 3 nappal ezelött még minden totàl rendben volt. Nagyon ragaszkodó típus,én érzem, hogy szeret, mindig figyelmes és törödő. Sőt néha màr túlzottan is ragaszkodik és a nap 24 órájàban velem lenne. Mindig romantikàzunk,elmegyünk valahova, vagy csak otthon vagyunk.

2017. márc. 13. 14:04
 28/36 anonim ***** válasza:
100%

Számomra is aggasztó a kirohanása és a vádaskodása.

7, 20, 22-s jól rávilágított a problémára.

Ülj le vele megbeszélni a dolgot: féltékenység, gyanúsítgatás, kutatás, őrjöngés, más hibáztatása. Aztán döntsd el, tudsz-e együtt élni vele. Ha igen, akkor fektessetek le alapszabályokat, hogy pl meghallgatom a másikat, nem vádaskodok élből. Nem kutatok a táskájában stb. Ha nem lehet vele nyugodtan beszélni hát...

2017. márc. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:

Szóval nem tudom hova tenni ezt a kirohanàsàt.


Igen, remélem azért ha nem is kér bocsàntot, de legközelebb nem csinàl ilyet. Csak beszélni akarok még vele. Nem hagy nyugodni ez a kutakodàs utànam..

2017. márc. 13. 14:06
 30/36 anonim ***** válasza:
hogy lehet ilyen embereket elviselni? :D
2017. márc. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!