Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A zsebemben volt az óvszer és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A zsebemben volt az óvszer és most ezt gondolja, hogy hozhatnám ezt rendbe?

Figyelt kérdés

A baràtom szokta megvenni az óvszert. Màsfél éve vagyunk együtt, de tényleg mindig a pàrom intézte ezt el, mert ő tudja milyen koton kell.


Viszont most nagy bevàsàrlàst tartottam és làttam, hogy fogyóban van az óvszer ezért gondoltam azt is megveszem. Nem ragozom.


A kotont beraktam a kabàt zsebembe. Semmi különösebb oka nem volt. Csak amikor bepakoltam a kocsi csomagtartójàba eleve nem volt elég szatyrom ezért csak bedobàltam a cuccokat és az óvszert elraktam.


Az este amikor a baràtom pakolászott kicsit akkor a kabàt zsebemben megtalálta. Bejött a szobàba és a falnak vàgta a koton dobozt.


Azzal vàdol,hogy félreléptem. Nem értette miért van nàlam ez? Annyira hülyén jött ki ez, de tényleg. Lehet félreérthető volt, de semmi rosszat nem akartam. Mondtam neki, hogy rosszra gondol, de nem hitte el.


Soha nem csaltam meg, hűséges vagyok hozzà. És minden okés, nem szoktunk veszekedni! Most sem ez történt. Csak megvàdolt és a kérdései is inkàbb kijelentésként hangoztak.

Remegett a dühtől. Kipakolta a tàskámból a cuccaimat, nem tudom mit keresett, de kifordult magàból.


Megbeszéltem vele mindent, de azt mondta nagyon rossz érzése tàmadt akkor. Kibékültünk.


De mintha még pikkelne ràm:( és most hirtelenjében azt is megkérdezte,hogy kivel dumàlok? Kinek írok facen?


Hogy hozhatnám rendbe ezt? Tudom, hogy én vagyok a hibàd, de én csak jót akartam. Màr tudtam,hogy milyen óvszert kell vennem és nem kellett így neki rohangàlnia.


L



2017. márc. 13. 11:53
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
89%

Ez nem normális dolog. Gondolj bele - elvileg szeret, veled él, erre, ahogy már valaki írta, hirtelen pálfordul és egy útszélinek néz? AHogy egy másik válaszoló írta, lehet ő akar szakítani, nekem is volt már olyan élményem hogy az ex mindenbe, tényeg mindenbe belekötött.


Még egy dolog. Csakis a leírás alapján nekem egyből az jutott eszembe, ő csal vagy csalt meg téged. Nagyon gyakori jelenség (ezt most nem így hasból mondom hanem családterapeutáktól mindig hallom) hogy az ilyen ember projektál. A másikra próbálja kenni a saját bűnét hogy magáról eltolja a figyelmet.

Egyébként épeszű, érett ember nem akadna ki azon hogy a párja zsebében 12 db-os BONTATLAN koton van bevásárlás után.


Nagyon durva, eltúlzott a reakció, amit az agresszív kutakodás és az utána passzív-agresszív viselkedés csak még jobban arrafelé terel, lehet ő tett valamit.


Azért próbáld meg megbeszélni vele, nyugodtan, elmondva, mennyire és miért esett neked rosszul ez az alaptalan meggyanúsítás. Kíváncsi vagyok, mit mond...

2017. márc. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
100%

"Nem gondolom, hogy ürügyeket keres és szakítani szeretne. 3 nappal ezelött még minden totàl rendben volt"


Nekem még csütörtökön is írta volt barátnőm, hogy szeret és hiányzom neki. Vasárnap este pedig 3 perc alatt szakított velem, kocsiban ülve...


Persze nem kívánom egyáltalán, hogy veled ez történjen. De ez a kirohanás nem normális viselkedés. Dobálózni, őrjöngeni...

2017. márc. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
68%
Jézusom,ez egy szociopata fax -.-
2017. márc. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 omba ***** válasza:
92%
"Sőt néha màr túlzottan is ragaszkodik és a nap 24 órájàban velem lenne" - azért az se egészen normális, olyan kisajátítás, birtoklás jellege van, meg, hogy turkál a cuccaid közt, szerintem se egészen ép.
2017. márc. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
31%
Én a helyedben ráhúznám a kotont a fejére és hü.lyére pofoznám. :D
2017. márc. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
86%

Mit magyarázkodsz, és mit alázod magad?! Ezután én leültem volna komolyan beszélni vele és ha továbbra is úgy tartja, csalom, vagy nem bízik bennem, mehet a fenébe.

Ennyi, nehogy te legyél már a hunyó.


Az, meg, hogy kutakodik, és ok nélkül vagdalkozik elég intő jel, én ezért a viselkedéséért viszont lehet azonnal lapátra tettem volna, mert legközelebb megver.

2017. márc. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!