Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sankarea kérdése:

Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Fiatal házasok vagyunk.Felbukkant egy lány aki a férjem legjobb barátja kiskoruk óta ismerik egymást.Találkozni akarnak beszélgetni.Nekem ez nem tetszik,ugyanis a lány most lett szingli.Nem szeretném ha a férjem vállán sírná ki magát.Kiakadtam a férjem azt mondta önző vagyok és ne tartsam láncon én is oda mehetek ahova akarok.Nem szeretném ha találkozna a lánnyal elmondtam milyen rosszul esik ez nekem.De most meg én érzem rosszul magam ezmiatt most én vagyok a rossz a szemében aki nem "engedi"el egy baráthoz.

2017. márc. 13. 14:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%

szerintem tényleg kezdesz sárkány lenni

basszus ennyire bizalmatlan vagy a férjeddel szemben és ennyire féltékeny?

ezzel megmérgezed a házasságod!


24F

2017. márc. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Jojjon at a lany hozzatok es dumaljanak ott. Szerintem nincs gond azzal, ha vannak az embernek ellenkezo nemu haverjai, de veluk jo esetben nem csak akkor futunk ossze, amikor epp szingli lett a masik.
2017. márc. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is menj elébe a dolognak. Hívd meg magatokhoz, főzz valami finomat, kibontotok egy bort vagy sütiztek egyet.Esetleg te is menj barátnőt vigasztalni a férjeddel együtt. Így legalább látod hányadán álltok.
2017. márc. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha eddig is rendszeresen tartották a kapcsolatot, akkor nem csinálnék problémát belőle. De ha régen nem találkoztak, és csak most bukkant fel a lány, az kissé gyanús. De nehéz helyzetben vagy, mert ha rossz szemmel nézed ezt, akkor hárpia vagy, ha meg gyanútlan maradsz, akkor baleknek nézhetnek.

Az viszont mindenképp pozitív, hogy a férjed nem a hátad mögött akar találkozni lánnyal, tehát nincs titkolnivalója.

2017. márc. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó köszönöm a választ valóban már kb 5 éve nem beszéltek egymással.És a lány szingli lett.Ez az ami a legjobban zavar engem
2017. márc. 13. 14:17
 6/11 A kérdező kommentje:
Azzal vígasztalom magam hogy van egy 1,5 éves kisfiunk és a lány tudja ezt.Csak nem rombolna szét egy családot.
2017. márc. 13. 14:20
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát sajnos ez nem így működik, hogy csak nem rombolna szét egy családot... ehhez a férjed is kell.
2017. márc. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
51%
Nem értem, mennyivel vagyunk előrébb, ha csak azért nem ugrik rá, mert nem engedted ki a házból. Muszáj bíznod, de ha megfogja, had vigye! A méltóságodat próbáld megőrízni....
2017. márc. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha a párod akar tőle valamit, akkor úgy is félrelép!Nem szabhatod meg neki,hogy mikor mit csináljon..és azzal sem jöhetsz h azért nem akarod hogy találkozzanak,mert a csaj szingli lett! Ennyire nem bízol a párodban?! Mert akkor ez már régen rossz
2017. márc. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem nagyon jól mondták azok, akik azt mondták, hogy hívd meg magatokhoz! Ez nem menne? Mondd meg a párodnak, hogy nyugodtan hívja meg. Nem akarom a bolhát a füledbe tenni, de : a fiúk csak úgy nem szoktak elmenni lányt vigasztalni, és a reakciójából (hogy azt mondta, hogy önző vagy) szintén az jön le, hogy valamiért nagyon el akar menni arra a találkozóra. Összehasonlításképpen: az én párom SOHA nem menne el találkozni egy lánnyal kettesben! Volt olyan kétszer is, hogy rányomult egy lány (szintén ilyen baráti szöveggel, meg hogy csak beszélgetni akar): a párom teljesen magától azt mondta nekik, hogy hozzánk eljöhet beszélgetni minden további nélkül. Nem jött egyik sem!! Ezek a baráti beszélgetések...fiú és lány között...ingoványos talaj

2017. márc. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!