Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki segitsen :D mar ha van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segitsen :D mar ha van ilyen?!

Figyelt kérdés

van egy fiu akivel egyutt vagyok. mar reg nem,olyan a kapcsolatunk mint azelott.. szerintem mar,nem szeret meg mar mondta is. nem tudok szakitani vele mert en meg,annyira szeretem. hogyan lehetne valakibol kiszeretni? van valami bavalt modszer ra? mit kellene tenni ahoz h ne kezdejen erdekelni mar?????:)

19/l


2017. márc. 13. 16:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Feküdj le egy neked tetsző másik pasassal.
2017. márc. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Rossz kategóriába írtál. A kérdés helye a tini kategóriában van.
2017. márc. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy belém szeretsz. :D
2017. márc. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

nem temaa..

de most ha lefekszek massal es nem szeretek ki belole akkor milesz? ez hulyseg.

valaki meg vlmi esetleg??

2017. márc. 13. 16:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Feküdj le 10 másik jó pasival.
2017. márc. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Oldd meg, hogy tobbet ne lasd a kepet, szakitas, mindenhol blokkolas stb.


Szar ugy, de csak igy lehet.


23f

2017. márc. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Foglalkozz egy nyelvtankönyvvel. Egyből nem lesz időd a pasikon agyalni. 19 évesen olyan a helyesírásod és szóhasználatod, mint egy 12 évesnek. Olvass, művelődj, és majd csak aztán pasizz.
2017. márc. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!