Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek érdemes mellette...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes mellette maradnom?

Figyelt kérdés
Ő 30 én 23 vagyok(lány). 2 éve vagyunk együtt.Ha társaságban vagyunk nen igazán törődik velem,inkább nők társaságát keresi.van bátyja is a páromnak és ma este hozott haza egy csajt,régóta nem volt párja.Vacsora közben a csaj és a pasim csak egymást nézték és társalogtak.bár merre megyünk csak bamulja durván a nőket és én mintha ott sem lennék.csajok ti mit tennétek?beszéltem vele még az elején is erről de semmi változás.értem hogy nem járhat becsukott szemmel de ez már durva
2017. márc. 13. 22:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én egy percig se maradnék ilyen pasival, de szerencsére egy párkapcsolatomban sem aláztak meg még ennyire.

Minek vagy vele, ha ennyire nem érez irántad semmit?

2017. márc. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ö azzal a szöveggel jön h nem mehet ugy mint egy vak s miért baj ha mással beszél. És nem tudom meg értetni hogy az a bajom hogy nem vesz semmibe engem. 😕
2017. márc. 13. 22:47
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
Nem sértésből, de ilyenkor annyira örülök, hogy az én barátom nem ilyen.
2017. márc. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Bizony örülhetsz. Hogy viselkedik veled mikor társaságban vagytok?
2017. márc. 13. 22:56
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi de ez nem normális. Megértem, hogy szereted, viszont attól még nem ez a normális viselkedés, akárhogy is akarja ezt beadni neked.
2017. márc. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt kár folytatni...tényleg. A barátod nem éppen úriember.
2017. márc. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Tudom és már egyre többet veszekszünk emiatt. Én màr nem igazán birom és hát néha már kiborit. És engem hibáztat hogy nem működik a kapcsolatunk mert én veszekszem vele. Ezt mondja. És mondtam ha nem működik akkor hagyuk az egészet és jön hogy így megy úgy szeret bla bla bla. Nem tudom hogyan és mit próbáljak mondani neki hogy vagy vége legyen vagy változzon de szerintem úgy is ilyen marad nem? Nem hinném tudna változni
2017. márc. 13. 23:02
 8/11 anonim ***** válasza:
89%

Mellettem ül, velem beszélget, simogatja a kezem, és ha senki se figyel, titkokat súg a fülembe. Ha más nővel beszél, akkor is fogja a kezem, és valahogy mindig beleszövi a mondataiba, válaszaiba, hogy velem összetartozik, és ez őt nagyon boldoggá teszi - ez néha alig észrevehető, de néha nagyon nyíltan teszi. Ha azt érzi, hogy egy nő flörtölni kezd vele, akkor onnantól nem kommunikál vele, levegőnek nézi.

Szerintem ez a normális, minden régebbi pasim is így tette, nem csak ő.

2017. márc. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Irigyellek titeket. Mennyi idősek vagytok. És rég együtt vagytok?
2017. márc. 13. 23:10
 10/11 anonim ***** válasza:

A mostani párommal 15 éve. De előtte is minden pasim ilyen volt, 17 éves koromban is.

Nekem az a furcsa, hogy neked nem ez a normális...


"Minden nővel úgy bánnak, ahogy hagyja."

2017. márc. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!