Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy ne szeressen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne szeressen másba?

Figyelt kérdés

Sztori: párommal kicsit lapos lett a kapcsolatunk érzem nem foglalkozik velem ő is bevallja (20L) Vele élek ő kérte költözzek oda nem tiltok semmit ,hogy lányokkal is barátkozzon és meg is válogatja hála égnek.Mivel nekem sok fiú barátom van nem tiltakozhatok.Volt régi kapcsolatomban hogy szimpatizáltam egy sráccal haverkodtunk bicikliztünk tó part stb és megkedveltem mert ugyanígy rossz és unott kapcsolatom volt az akkori barátommal így össze is jöttünk.Na szóval hasonló van mostani párommal nincs most még rendben köztünk minden és tartok attól hogy sok időt együtt töltenek a lánnyal munka hely ,meccs,mozi (nagyrészt társaságban) vele jó élményeket szerez még nem kell veszekednijük stb nem párkapcsolat és ez vonzóvá válik számára ettől tartok..

El fogom ezt neki mondani ,hogy örültem annak normális lány barátja van de már ez sok és én tudom ebből mi lehet de mi legyen kérjem ne találkozzanak annyit beszéléjenek tiltsam el??? Elmondom a félelmem de nem úgy vagyok féltékeny ,hogy megcsal csak rosszul esik látni vele törődik ... Remélem tudtok segíteni hasonló eset stb? Vagy a karma és jól vissza kapom ,hogy én is ezt tettem mással :s



2017. márc. 14. 09:30
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat annyi hogy dolgozunk rajta persze, de aggódok attól mert nő vagyok viszont persze miért ne lenne másra ideje mikor én nem érek rá hülyég nem azt mondom ha ráérek is mással van csak sokat vagyunk munka miatt kulon
2017. márc. 15. 19:55
 12/12 A kérdező kommentje:
Amúgymeg ha már van aki válaszol jobban is odafigyelhetne a sztorira... velem is volt ilyen a volt párom szeme láttára találkozgattam valakivel aztán mégis össze jöttünk hiába nem titkolóztam , egy ez kettő nem inkább mással szerez csak jó emlékeket hanem sokszor másokkal is van mert épp egész nap dolgozom
2017. márc. 16. 08:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!