Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom két hétre külföldre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom két hétre külföldre utazik nyáron haverjaival. Nem örülök neki hogy elmegy, hogy beszéljem le róla?

Figyelt kérdés
A helyzet az hogy nem a legszentebb társasággal megy,barátnője egyik srácnak sincs és valószínűleg végig piálás lenne.Féltem nagyon.De ő ezt nem képes megérteni.Valami ötlet?
2010. máj. 10. 22:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
sztem sehogy
2010. máj. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
fogad el mért kéne lebeszélni mért akarod magadhoz láncolni ha szeret ugy sem csal meg ha éljen szegény srác 21/f
2010. máj. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is félteném, de fogd vissza magad, különben te leszel a rossz, hisztis, korlátozó barátnő. amíg odavan, menj te is el valahova 2 hétre a barátnőiddel. jobbat nem tudok...
2010. máj. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem se. Tudod egy ilyen lehetőség mindig tök jól jön, és én sem örültem volna anno, hogy ha a párom ahelyett hogy támogat és mellettem áll, csak ellenezte volna a dolgot!

Miért nem mész te is velük? Ha erre nincs lehetőség, akkor is tudtok beszélni bármikor. Ha olyan helyre mennek, internet, ha nem akkor pár perc teló!

2010. máj. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%

Ha elkezdesz neki hisztizni csak még jobban belehajszolod abba h megcsaljon.

Miért ne mehetne szórakozni a bartaival?

Ha megcsal akkor meg úgysem ő volt számodra az igazi..

Hagyd békén hadd éljen..ne légy ilyen házi sárkány

2010. máj. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Én is azt javaslom, hogy hagyd menni. Két hét nem olyan sok. Az jó ötlet, hogy addig barátnőkkel mész vhova, de arra is van idő, hogy egy kicsit csak magaddal törődj. Kényeztetheted magad, ha van kedved, elmész vásárolni, fodrász, manikűr stb... Rengeteg dolgot lehet csinálni, és meglátod, hamar eltelik az a két hét, és nem kell aggódnod sem.
2010. máj. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem foglalj ugyanoda szállást és lepd meg egy picit, amikor odaérnek te már ott vagy! A titoktartásra figyelj úgy nagyobbat üt a meglepi!
2010. máj. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
73%
Sztem amit az utolsó mond, az jó nagy baromság és nagyon ciki...
2010. máj. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem bérelj fel egy magán nyomozót! Vagy kezdjél el neki sirni hogy menni akarsz velük te is!
2010. máj. 11. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
67%

nem mind1 hány évesek vagytok és miota együtt


én hiszti nélkül elértem azt hogy párom nélkülem egy estére se megy el,nemhogy 2 hétre...vagy velem vagy sehogy...

2010. máj. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!