Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért viselkedik velem így a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik velem így a párom?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt már van egy közös gyermekünk is. 1 éve már,hogy valami megváltozott nála,olyan érzésem van,mintha már nem szeretne vagy éppen mást szeretne,mert egyszer megcsalt(persze amikor 4 hónapos terhes voltam),de visszafogadtam,mert szeretem. Sokszor visszajön ez a téma is,nehezen engedem el a múltat. Szóval a párom kerüli a tartalmas beszélgetéseket,az intim együttlétet még a csókot is. Viszont,ha szólok,hogy ez rosszul esik,nem bírom,legyen így vége,egyszerűen kezes bárány lesz és mindig szeretkezni akar velem aztán holnap minden megy ugyanolyan rosszul.

Szerintetek mit csináljak?



2017. márc. 15. 14:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért viselkedik így, mert egy h..lye vagy, és visszafogadod, neki te vagy egy biztos pont, miközben melletted meg úgyis csal téged. Megcsalt téged, de te képtelen vagy levetkőzni a rózsaszín szemüveget és még mindig állítod, hogy szereted.

És ő vajon szeret téged? Feltetted már magadban ezt a kérdést? Biztos nem!


Annyira butaság volt 2 év ismertség után 1 évre rá már gyereket csinálni. Semmi felelősség nem volt bennetek. Egy év alatt úgy őszintén, mit ismertetek meg egymásból? Megmondom: Semmit!


Mit csinálj? Szakítsatok, zárd le a múltat, tanulj a hibáitokból, és kezdj új életet.


Akivel nem lehet felnőtt ember módjára rendesen megbeszélni a dolgokat, azzal nem lehet hosszútávra tervezni.

2017. márc. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Azert viselkedik igy, mert megtanitottad ra ugyesen, hogy akar a fejedre is szarhat, masnap akkor is visszatersz hozza szorgalmas labtorlokent.
2017. márc. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%

Azért, mert megcsal, és téged nem kíván már, de gyerektartást nem akar fizetni, ezért nem szakít veled.

Szakíts vele. De eleve nem kellett volna gyereket összehozni vele. Nem, te sem fogod megváltoztatni az alfát, ahogy a többiek sem.

2017. márc. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
61%
és mégis 2 év alatt házasság + gyerek? vagy csak becsúszott?
2017. márc. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Pofonegyszerű, miért viselkedik így veled - mert hagyod. Nem tiszteled saját magad, önként és dalolva vállalod a lábtörlő státuszt egy olyan ember mellett, aki egyáltalán nem szeret téged (az, hogy mit mond, teljesen lényegtelen, a tettei magukért beszélnek). Szegény gyereket sajnálom itt egyedül, mert bocs, de te pont azt kapod, amit érdemelsz, ha lenne minimális önbecsülésed, már rég kivágtad volna ezt a taknyot, az, hogy szereted, nem kifogás. Elképesztő felelőtlenség volt egy ilyen rövid kapcsolatba gyereket vállalni aztán benne maradni egy ilyen fos kapcsolatban és ezt a párkapcsolati mintát tanítani a gyerekednek.
2017. márc. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem most már dobd ki végre.
2017. márc. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Hheeee?? 2 éve vagytik együtt és már gyereketek is van?? Meg már meg is csalt?

Mi lenne,ha gyerekgyártás helyett előbb megismernéd azt a fickót,akivel élsz??? Jó,tudom már mindegy,csak sose értettem, miért lepődnek meg ezek a nők,akik nulla ismerettség után már gyereket pottyant,hogy a pasija egy tapló??

2017. márc. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Sajna a többiekkel kell egyetértsek, szerintem is halott ügy.
2017. márc. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kendőzetlen válaszaitokat,elcsesztem az egész életemet.
2017. márc. 16. 07:05
 10/11 anonim ***** válasza:
Sajnos,nem csak a saját életedet cseszted el..
2017. márc. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!