Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a legtöbb nő áhítozik az abszolút rendes férfi után, de amikor rátalál, egyszerűen nem tud mit kezdeni vele és már TÚL RENDES lesz neki?

Figyelt kérdés

Biztos hogy nem vagyok én sem tökéletes, és biztos vannak hibáim, ezt nyomatékosan hangsúlyozom, mert nem nagyképűségből fogom mindezt lerni, de itt névtelenül lehet és nem kell attól félnem hogy hazugságnak fog tűnni. Komolyan segítséget kérek. Tudni kell rólam, hogy a párkapcsolataimban mindig a lehető legnagyobb tisztelettel és odaadással törődtem a barátnőimmel, nem túlbabusgatva és anyakán lógva, de korrekten és csak akkor mentem tovább párkacsolatba, ha szerelmes lettem. Kedves és rendes szoktam lenni, nekem ez természetesnek tűnt eddig, és az ez nagyon be is jött a lányoknak (18-24 év közöttiek) Jól esett amikor lelkesen odavoltak, hogy szerintük 'milyen főnyeremény' vagyok, és hogy hihetetlen, végre végre egy abszolút rendes pali... de utána feszélyezni kezdte őket, sőt kimondottan zavarni hogy rendes vagyok!!! Tudom hogy röhejesen hangzik de már sokadik kapcsolatom megy gallyra rövid, pár hónapos együttjárások után, és kezdek kiábrándulni ebből az egészből, kimondottan olyan lányokat választottam mindig akik normálisak, nem "plázakurvák". Előszőr azt hittem, csak kifogás hogy TÚL RENDES vagyok, és valami másról van szó, rámunnak vagy hasonló. De egész nap aktív vagyok, szeretek heccelődni a haverokkal és évelődni a párommal, sportolok is és mindig valami újat próbáltam kitalálni, programokat szervezni... ami szabadidőm van, abból igyekeztem egészségesen mindig anyni időt fordítani a barátnőimre amennyi kell és nem is túl sok vagy túl kevés... spontán jött, de ha éppen magányra vágytak megadtam, ha arra vágytak hogy ottlegyek mellettük, azt is megadtam. Néha persze volt olyan hogy nem értem rá, de ez 5 alkalomból ha 1-er fordult elő, szerintem ez mindenkivel megesik, nem várakozhatok vigyázban a barátnőm bejárati ajtaja előtt, de így is, szinte mindig ráértem, nem is arról volt szó hogy hanyagoltam volna őket, és olyat se kaptam soha hogy unalmas lennék.


De akkor mi a baj??? Tényleg létezhet ilyen indok, hogy TÚL RENDES és ezért inkább szakítsunk??? Ha az első pár hónapban ennek kimondottan örülnek, akkor ez mi, ti nők vágytok arra hogy belétekrúgjanak, lekezeljenek???

Már nem tudok mire gondolni, mert egyszerűen nem értem, és a legrosszabb hogy a válasz is őszíntének tűnik, éppene zért keserít el. Gondoltam volna, talán szexuális teljesítményemmel van gond, de kérdeztem másokat és nincs baj velem, többszőr is kívánom a szexet, méret 18 centi, amiről megint úgy tudtam eddig hogy pont jó. Gynegéd vagyok de azért rendesen beleadom magam, szóval szex nem lehet, meg a jókedvet utána már nem lehet színlelni szerintem, szóval ez sem lehet. Átlagos külsőm van, semmi extra de nem vagyok ronda, szóval ez sem lehet indok. Itt tényleg azzal van gond, hogy TÚL RENDES vagyok, de basszus, ez nekem röhejesen hangzik, hogy lehet ez baj????? Nem vagyok szent és tökéletes sem, és nem is akarok annak tűnni, nem is vártam el soha lehetetlen dolgokat a párjaimtól, mert ha nem úgy szerettem volna, amilyenek akkor nem folytattam volna a randevúk után, csak úgy ha nem akarok bennük változtatni, mert úgy tetszenek. Egyszerűen enm értem!!!!


A kérdésem tehát: Miért panaszkodnak a nők hogy nem találnak egy rendes srácot, és ha megtalálják és minden jó akkor miért dobják el????? Ha minden klappol nem vagyok se túl rámenős de ugyanúgy tutyi-mutyi tejbetök sem, ha a szex után is látom hogy feldobottak és kielégűltek, akkor mi kell még???? Miért hátráltok meg ti nők ha teljesül a vágyatok?


És nem magamat akarom fényezni és tökéletesnek beállítani, mert ez anonim, névtelen, és amúgy sem vagyok hibátlan, csak nem olyan hibám van ami a párkapcsolatban jönne elő. Ez kéne, valami kapaszkodó, valami hiba?? A barátnőim is mindig, mintha összebeszéltek volna, állandóan ezt hozták fel, hogy TÚL RENDES vagyok. Ez engem dühít, és szerintem titeket is zavarna ha több év alatt már tizensokadik lánnyal menne gajra a kapcsolat. Több randi után jöttem össze velük, szűrtem is ha olyan lány volt akivel nem illettünk össze... szóval nem értem. Komolyan kérek valami segítséget hogy ez miért van, mert nem tudom mit kéne tennem, kurvaként kezelni őket????? Szenvedni akarnak a nők????


2008. okt. 12. 14:18
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

A határozottságra gondoltam én is, nem egészen a lekezelésre!

bagatel


ui. Hát azért megnéznék rólad egy képet, kíváncsi lennék rád! Hátha kitudom deríteni, hogy mi a gond? :P

2008. okt. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

szió.. első gondolatom a cim alapjan: ezt egy csalodott ferfiu tette fel..

..es tenyleg.

igazabol a nok szeretik magukat kulonlegesnek erezni, szeretnek egy kis massagot, lehet, hogy tul unalmas voltal amellett, hogy mindent megadtak.. lehet, hogy egyszeruen rossz lanykakat fogtal ki.. de az is lehet, hogy csak te latod igy magad, a lany maskepp latna, szakitas utan elmondhatna a lany peldakkal, ha nem valtatok el csunyan, akkor szerintem o tudna igazan segiteni...lehet, hogy egyszeruen csak nem tudtad megadni, amire a lany vagyik.. nem tudom.

jo dolgokat irtal le igazan, ha engem kerdezel, kicsit tulsagosan is vegiggondolt (tulgondolt, ha erted mire gondolok).. lehet hogy a lany es a te elvarasaid nem egyeztek, ez is lehet, es akkor senki sem a hibas.


remelem megtalalod az ellenpeldat egy rendes lany szemelyeben :)

egy 29 eves majdnem erett no :)

2008. okt. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan pasi, aki túl rendes?

Szerinted egy csaj mit ért túl rendes alatt? Most komolyan elgondolkodtam ezen. Én a papucs típust.

Lehet szeretni rendes pasit, de én nem ismerek egy ilyet se. Túl sokszor belém tapostak a pasik, elvették az önbecsülésemet.

Legutóbb egy rendes pasira vágytam. Azt hittem, találtam egy normálisat, akivel összepasszolunk lelkileg.

Naivitás volt. Őszintén szerettem, de kihasznált. Nem vonzódtam hozzá, de összejöttem vele, mert nagyon megszerettem. Jobban szerettem, mintha szerelmes lettem volna belé, mert önmagamat láttam benne.

Persze kihasznált és összetörte a szívemet és közben fel se fogta vagy csak nem érdekelte mit tesz.

Az volt a lehető legjobb dolog, ami történhetett velem, hogy szétmentünk, de persze ő végig tökéletesnek látta önmagát.

Én nem akarok szenvedni, de a szenvedés csak egy állapot. Valószínűleg minden emberi kapcsolatban van olyan időszak, amikor egyik fél nem boldog.

Én elhittem ennek a pasinak, mert őszintének tűnt és ugyanúgy összetörtnek, mint én, hogy őszinte lehetek vele és nem kell taktikáznom. Csakhogy ez volt a legnagyobb baj! Úgy látom, a pasik ugyanúgy szeretnek szenvedni, küzdeni, kétségek között vergődni, megalázva lenni, mint a nők! Nincs különbség!

2008. okt. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes ezt olvasni... Mintha magamat látnám, szinte teljesen. "Túl rendes vagy, nekem az kell, hogy szenvedjek." Nekem már mondták ezt is konkrétan, és eléggé megrökönyödtem minden alkalommal, hogy ez miért van és hogy lehetséges, mi velem a baj... Én úgy gondoltam, hogy nekem kéne változnom. Képtelen vagyok rá olyan mértékben, de asszem közrejátszik az is, hogy nem is nagyon akarok.

Az egyik lánnyal többször próbáltuk újra (rövidebb időn belül), mert valamiért nem tudott ő sem elengedni, és sosem sikerült a dolog, majd a legutolsó alkalommal én vetettem véget az egésznek, kicsit kevesebb, mint 1 évre. Teljesen megszakítottam a kapcsolatot, majd miután újra elkezdtünk beszélni, barátilag elvoltunk, idővel elárulta, hogy rájött, hogy milyen hülye volt, és hogy szerelmes. Főként azután gondolta ezt ennyire át, miután tudta, hogy nálam most van egy másik lány (amelyik dolog szintúgy zűrös volt)... így jött a szenvedés. Ismét arra akartam törekedni, hogy mindenkinek a legjobb legyen, nem tudom, hogy sikerült-e. Nem tudtam meg, hogy mi lett volna abból, hogyha újra megpróbáljuk, mert nem mentem bele, főként azért, mert én már túlléptem. Ez kb 1 éve volt, azóta még egy ugyanilyen esetem volt.

Egyszóval tanácsot én sem nagyon tudok adni, ebből úgy tűnik, hogy tényleg egyből kapnak értünk, ha elérhetetlenek vagyunk, bár ez szerintem nagyon korosztályfüggő is. Most még lehet, hogy ez van, a későbbiekben meg lehet, hogy nagyobb szerencsénk lesz.

Ha rájönnél valamiféle megoldásra (ami asszem nem nagyon létezik még), szólhatnál nekem is :)

2008. okt. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Hypathia, előszőr is nagyon köszönöm a válaszod mert tökéletesen igazad van, viszont nagyon félreértettél, ezt írtam:


"Áhh, rászabadítom itt a gyakorikérdések.hu-ra a bajom, ellnézést. Részben akkor már válaszoltatok, bár elég lehangoló ha tényleg az kell a nőknek hogy kaparjanak. :S"


Ezt nem arra értettem hogy nekem mint férfinak kell kaparnom!! Persze hogy mindkét félnek folyamatosan kell.


Azt ott fordítva, rátok nőkre írtam, mert basszus nem szeretném elhinni hogy NEKTEK nőknek erre volna szükségetek, hogy legyen egy férfi akiért állandóan kaparni kell. Ha ez volt neked megtévesztő, nekem maga a szó hogy "kaparni" nem az érzelmek kimutatását jelenti!! Amit mondtál az persze, evidens hogy nem lesz pár randi után tulajdontárgy, megszerzett biztos pont a másik. Ez okés. Ennyi hülyén alakult kapcsolat után gondolhatod, soha nem is dőltem elégedetten hátra, mondván itt már dolgavégeztén nekem több teendőm nincs. :( Udvarlás pedig mindig volt, és ez nem kényszer volt vagy tudatos dolog, amire oda kellett volna külön figyelni... egyszerűen megvolt a zsongás, legalább is az első egy két hónapban végig... nem játszottam meg magam soha, az elejétől fogva ugyanolyan voltam, és EZÉRT nem értem, mert nem lehet arról szó, hogy hirtelen megváltoztam volna, én maradtam az elejétől a végéig ilyen, és fent leírtam hogy mik azok amikkel tuti nem lehetett gond. Nem voltak a végére boldogok, valami hibám volt... de az fix hogy nem elhanyagolás, mert egyik szélsőség sem jött elő soha: nem hanyagoltam el őőket, és most a virág, csoki és hasonló apró gesztusok a lehető legmellékesebbek, azok is voltak, de nem akartam soha "túlpumpálni" egyik barátnőmet sem az ajándékokkal, azért nem pollenallergiát vagy diabéteszt akartam okozni nekik basszus!!! Alkalmanként adtam ajándékot, igen, és jólesett amikor én is kaptam. De sokkal inkább a szavak szintjén volt ez az odafigyelés, és én ezt zsongásnak hívom, ha szeretem a másikat, nekem ez a természetes. De nem túlzásba vittem, szóval nem tutujgattam mint egy fésülős barbie-t. Arra gondolok, amikor kis semmiségeken elvagyunk órákat, kölcsönösen, mert csak úgy jó együtt lenni. :( Előjel meg, semmi. :( Pedig most utolsó kapcsolatomnál próbáltam elővigyázatos lenni, hogy az még ne feszűlt erölködés legyen de azért ébresztő, legyek résen... csak úgy pesszimsitán nyitva tartani a szemem. De előjel semmi!!! Picivel több mint két hónap után bumm: szakítsunk.


Odafigyeltem pedig, máskor ha baja volt (most csak az utolsó kapcsolatomra gondolok, nem az egész négy évre), azt végig megéreztem, láttam rajta ha valami nem stimmel. Lehet hogy ilyen utolsó pillanatig kihúzott bennmaradás lett volna? Mert robbanásszerű volt, egyik pillanatról a másikra, csak akkor nem értem, hogy lehet minden mást megbeszélni közösen, de pont egy olyat nem ami probléma, ami súlyos ahhoz hogy szakítás legyen. :S végig hűséges voltam, ezt hozzáteszem.


Amúgy ez meg a másik, hogy négy éve ez megy, két-három hónap után minden kapcsolatom befércel. Erre még azt sem hihetem hogy mindig harmadik fél bukkan fel, egy jobb, mert ilyen pechszériát nem tudok elképzelni. :( Az hogy van nálam jobb azt elfogadom, mert miért ne lehetene jobb nálam, de mindig ez lenne? :S Négy év alatt azért sok barátnőm volt, és ennyiszer nekem képtelenségnek tűnik hogy egy harmadik fél bukkanjon fel. Szóval a hiba csak bennem lehet, mégha szar is belegondolni, mert másoknak működik a párkapcsolata, és nem csak 2 hónapokat. :((


Lehet hogy erre nincs is semmi épkézláb válasz, mert nyakukon nem lógtam, elhanyagolás/érzéketlenség nem volt... legalább is amiket eddig felsoroltatok diagnózisnak, ezek nem passzolnak mert ezek amikben biztos voltam én is és elsőként sorba vettem. Ezért is volt olyan terjengős a kérdés legeleje, hogy ezeket leírjam, amiért meg mindenkitől bocs, nem kisregényt akarok írni, de lényegretőrően nem lehet pár sorban lerendezni mert pont hogy nem tudom mi a baj velem. :S Gecinek lenni ennyivel kifizetődőbb? :S És most nem csak férfiakra hanem nőkre is gondolok... eleve minden embernél, korrekten kezelni a másikat ennyire kiment a divatból? :(


Mindegy, figyeljetek, nagyon szépen köszönöm a válaszokat, és mindegyik hasznos volt, valamit azért mindenképpen összegzett és ez jó. Szenvedtetni, meg lekezelni úgysem tudnám a másikat, csak majd találnom kell valami biztos módszert, vagy nem is tudom... de valami kell majd. Mégegyszer köszönöm a válaszokat!!!

2008. okt. 12. 18:27
 16/22 A kérdező kommentje:
A 29 éves "majdnem érett nőnek", igen, 4 éve megy ez nálam immár sokadik kapcsolat után, szóval ha valamire volt időm az a töprengés. Próbálkoztem mindenfélével, de valahogy soha nem akartam nagyon praktikázni, trükközni... nem vagyok magányos abban az értelemben, hogy mindenképpen nőért kajtatnék, nem is ezért volt sok barátnőm a négy év alatt. De azt szeretném, ha önmagamért szeretnének, és ha hibáim vannak akkor tényleg tudni róla, csak praktikáznom ne kelljen, és főleg ne kelljen megvetnem a lányt, csak mert ez vonzóbb mint ha korrekt vagyok. :S
2008. okt. 12. 18:30
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Jó ötletnek tartom én is 1-2 exet megkérdezni, akivel nem volt csúnya a szakítás, hogy mondja el, pontosan miért...

Ami még felmerült bennem: nem lehet, hogy túlelemzed a dolgokat, túlbonyolítod, és olyan csajoka választottál, akik nem szeretnek ennyire "vesézni"? Megvolt a lelki összhang?

2008. okt. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Tulképp lehet ezt fogom tenni, exek telefonszámát megkeresni.


Hogy csúnya volt-e a szakítás... nem, abszolút békésen váltunk el, általában egy ideig még küzdöttem volna, visszacsinálni mintha az olyan egyszerű lenne. De nem erőltettem soha ha nagyon láttam, hogy már nem maradt semmi amit meg lehetne menteni. :( Exek pedig: kapcsolatot mondjuk pont azzal a kettővel tartom a szakítás után is, akikkel már beszéltem erről, szóval felkeresés lesz ebből. A két leányzó egyike még régen csak anynit mondott, a végén már nem volt szerelemes belém és elmúlt a szikra, a másik pedig ugyanúgy a fenti kérdés TÚL RENDES részét vágta hozzám, hogy túl jó vagyok és ez már feszélyezte. :S De basszus, nem lehet azért fát fűrészelni a hátamon, papucs nem voltam. Átmenni a másikhoz, felhívni telefonon, kölcsönadni vagy szívességek.. ez mind kölcsönös volt, nem voltam papucs. Az pedig hogy a szikra elmúlt, ezt mindegyikük elmondhatja mert gondolom ezért szakítottak.


Túlelemezni pedig, azt kérded? De, biztos hogy túlelemzem, de gondold magad a helyembe, nem egy-két kapcsolat, hanem az utóbbi négy éved megy ezzel, és látod hogy valami nem működik, kísérletezgetsz, próbálsz rájönni... Állandóan ezen rágom magam, és nehéz vállrándítva továbbmennem. Csak semmi észérv nincsen, és nem is tudtam kiigazodni, mit nem adtam meg nekik vagy hol rontom el mindig. :(


Áhh, lehet tényleg túlragozom, telefonálás lesz ebből.

2008. okt. 12. 19:03
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Én hangsúlyozom csak saját magamból indulok ki. Nem általánosítok csak azt írom amit magamon észrevettem. Nekem is volt rendes pasim. Mi lett vele? szakítottunk. Nem azért mert nem szerettem. imádtam mint embert. De nem mint férfit. A férjemet imádom mint embert és imádom mint férfit. Nem is egy "túl rendes" pasi:-)Nekem kell egy kapcsolatban a szenvedély, kell a szikra ami izzik, kell hogy kihozza belőlem a nőt. A férjem jó ember de ha ránézek, nem egy jófiút látok, hanem a csibészséget a szemében:-) és ez nekem fontos. A túl rendes barátomban ezek a dolgok nem voltak meg. És lehet, hogy csak Ő volt ilyen, és nem lehet általánosítani, engem mégis jobban vonz a másik oldal. És hangsúlyozom, hogy itt nem olyan pasikról beszélek akik lealáznak és uralkodnak rajtam, megcsalnak és ütnek vernek.
2008. okt. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Fura. Mintha magamat hallanám csak annyi különbséggel, hogy én lány vagyok. 18 éves vagyok és az utolsó két barátom azért hagyott ott mert "túl rendes" vagyok. Mintha összebeszéltek volna pedig nem is ismerik egymást. Mindkét ex-emnek az utolsó mondata ez volt: "tőled rendesebb csajt nem fogok találni, ezzel tisztában vagyok". Én sem értem miért lett vége, szenvedtem miattuk főnleg az utolsó barátom miatt mert az a kapcsolatom 1 évig tartott kb 2 hónapja lett vége. Úgyhogy hidd el, nőkben is vannak ilyenek legalábbis én ilyen vagyok pedig én sem vagyok unalmas.
2008. okt. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!