Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a legtöbb nő áhítozik az abszolút rendes férfi után, de amikor rátalál, egyszerűen nem tud mit kezdeni vele és már TÚL RENDES lesz neki?

Figyelt kérdés

Biztos hogy nem vagyok én sem tökéletes, és biztos vannak hibáim, ezt nyomatékosan hangsúlyozom, mert nem nagyképűségből fogom mindezt lerni, de itt névtelenül lehet és nem kell attól félnem hogy hazugságnak fog tűnni. Komolyan segítséget kérek. Tudni kell rólam, hogy a párkapcsolataimban mindig a lehető legnagyobb tisztelettel és odaadással törődtem a barátnőimmel, nem túlbabusgatva és anyakán lógva, de korrekten és csak akkor mentem tovább párkacsolatba, ha szerelmes lettem. Kedves és rendes szoktam lenni, nekem ez természetesnek tűnt eddig, és az ez nagyon be is jött a lányoknak (18-24 év közöttiek) Jól esett amikor lelkesen odavoltak, hogy szerintük 'milyen főnyeremény' vagyok, és hogy hihetetlen, végre végre egy abszolút rendes pali... de utána feszélyezni kezdte őket, sőt kimondottan zavarni hogy rendes vagyok!!! Tudom hogy röhejesen hangzik de már sokadik kapcsolatom megy gallyra rövid, pár hónapos együttjárások után, és kezdek kiábrándulni ebből az egészből, kimondottan olyan lányokat választottam mindig akik normálisak, nem "plázakurvák". Előszőr azt hittem, csak kifogás hogy TÚL RENDES vagyok, és valami másról van szó, rámunnak vagy hasonló. De egész nap aktív vagyok, szeretek heccelődni a haverokkal és évelődni a párommal, sportolok is és mindig valami újat próbáltam kitalálni, programokat szervezni... ami szabadidőm van, abból igyekeztem egészségesen mindig anyni időt fordítani a barátnőimre amennyi kell és nem is túl sok vagy túl kevés... spontán jött, de ha éppen magányra vágytak megadtam, ha arra vágytak hogy ottlegyek mellettük, azt is megadtam. Néha persze volt olyan hogy nem értem rá, de ez 5 alkalomból ha 1-er fordult elő, szerintem ez mindenkivel megesik, nem várakozhatok vigyázban a barátnőm bejárati ajtaja előtt, de így is, szinte mindig ráértem, nem is arról volt szó hogy hanyagoltam volna őket, és olyat se kaptam soha hogy unalmas lennék.


De akkor mi a baj??? Tényleg létezhet ilyen indok, hogy TÚL RENDES és ezért inkább szakítsunk??? Ha az első pár hónapban ennek kimondottan örülnek, akkor ez mi, ti nők vágytok arra hogy belétekrúgjanak, lekezeljenek???

Már nem tudok mire gondolni, mert egyszerűen nem értem, és a legrosszabb hogy a válasz is őszíntének tűnik, éppene zért keserít el. Gondoltam volna, talán szexuális teljesítményemmel van gond, de kérdeztem másokat és nincs baj velem, többszőr is kívánom a szexet, méret 18 centi, amiről megint úgy tudtam eddig hogy pont jó. Gynegéd vagyok de azért rendesen beleadom magam, szóval szex nem lehet, meg a jókedvet utána már nem lehet színlelni szerintem, szóval ez sem lehet. Átlagos külsőm van, semmi extra de nem vagyok ronda, szóval ez sem lehet indok. Itt tényleg azzal van gond, hogy TÚL RENDES vagyok, de basszus, ez nekem röhejesen hangzik, hogy lehet ez baj????? Nem vagyok szent és tökéletes sem, és nem is akarok annak tűnni, nem is vártam el soha lehetetlen dolgokat a párjaimtól, mert ha nem úgy szerettem volna, amilyenek akkor nem folytattam volna a randevúk után, csak úgy ha nem akarok bennük változtatni, mert úgy tetszenek. Egyszerűen enm értem!!!!


A kérdésem tehát: Miért panaszkodnak a nők hogy nem találnak egy rendes srácot, és ha megtalálják és minden jó akkor miért dobják el????? Ha minden klappol nem vagyok se túl rámenős de ugyanúgy tutyi-mutyi tejbetök sem, ha a szex után is látom hogy feldobottak és kielégűltek, akkor mi kell még???? Miért hátráltok meg ti nők ha teljesül a vágyatok?


És nem magamat akarom fényezni és tökéletesnek beállítani, mert ez anonim, névtelen, és amúgy sem vagyok hibátlan, csak nem olyan hibám van ami a párkapcsolatban jönne elő. Ez kéne, valami kapaszkodó, valami hiba?? A barátnőim is mindig, mintha összebeszéltek volna, állandóan ezt hozták fel, hogy TÚL RENDES vagyok. Ez engem dühít, és szerintem titeket is zavarna ha több év alatt már tizensokadik lánnyal menne gajra a kapcsolat. Több randi után jöttem össze velük, szűrtem is ha olyan lány volt akivel nem illettünk össze... szóval nem értem. Komolyan kérek valami segítséget hogy ez miért van, mert nem tudom mit kéne tennem, kurvaként kezelni őket????? Szenvedni akarnak a nők????


2008. okt. 12. 14:18
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Na mit történt Veled majdnem 2 év alatt? :)
2010. aug. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
húha régi kérdés de azért remélem még olvasgatod a kommenteket... nekem az a véleményem hogy a lányok nagy többsége önértékelési problémáktól szenved (attól függetlenül írom ezt hogy én is nő vagyok), bizonytalanok, nem tudják hogy mit akarnak stb., ezt mind a mai beteges társadalmi kép, az újságok, de még a köztudat is elősegíti.... általában kigúnyolják azokat akik különböznek a nagy többségtől, titkon viszont nagyon sok ember irigyli őket mert mernek mások lenni na de hogy miért írom ezt? azért mert szerintem addig nem lehet szeretni egy másik embert teljes odaadással amég nem vagyunk képesek önmagunkat szeretni és elfogadni hiszen a párjában általában azokat a tulajdonságokat keresi az ember amik belőle hiányoznak, így korrigálja a hibáit a természet, mondhatni evolúciós kényszer hogy olyannal jöjjünk össze aki kis mértékben hasonlít hozzánk mégis nagyban különbözik :) ezért van tehát az hogy rendes pasi és rendes csaj általában halálra van ítélve, biztos te is láttál a környezetedben olyan párokat akik abszolút nem illenek össze mégis együtt vannak pl. a magas össszejön az alacsonnyal, szép a csúnyával, csendes a nagypofájúval stb.
2013. jan. 20. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!