Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titkol valamit? Miért van az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titkol valamit? Miért van az, hogy 2 hónap után még mindig olyan zárkózott velem szemben a barátnőm? 21/f

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem akar megnyílni nekem, olyan furcsa. Mivel nem ilyennek ismertem meg, alapból az ismerkedéssel és randizással nem volt gond, sőt tök jól elvoltunk sokat nevettünk minden oké gondoltam. Aztán végülis ez így meg is rekedt, már majdnem 3 hónapja együtt vagyunk de még mindig nem érzem, hogy úgy megnyílt volna nekem. Sőt sok szempontból is félénkebb lett, nem akar olyan témákról beszélni, hiába kérdezek róla rengeteg alig akar válaszolni és inkább rólam akar hallani.

Teljesen normális lány egyébként, sok barátja van és népszerű és nagyon nagyon szép elsőre kissé beképzeltnek is gondoltam tök tévesen. Volt már pasija előttem több is de inkább komolytalan volt mind. Ezeket sem tőle tudom, a barátnőit és ismerőseimet szoktam faggatni a SAJÁT barátnőmről. Titkol valamit de most komolyan??? Viccből kérdeztem egyszer, hogy mivan új személyazonosságot adott neked az FBI és nem beszélhetsz magadról? Nem vette a poént. Ő egyébként 18 éves és nagyon kedves/okos lány de egyszerűen úgy érzem nem enged át egy határon. Már mondta nekem, hogy én olyan más vagyok mint a többiek és nem akarja elsietni. Igen ezt a szexre értette mert még mindig nem feküdtünk le pedig ő már nem szűz az tuti. Egyébként látom rajta, hogy belém van zúgva és már a barátnői is mondták, hogy nehogy szórakozni merjek vele. Nem áll szándékomban mert nagyon szeretem csak néha mintha egy vadidegennel beszélgetnék. Nem tudom mi lehet. Szerintetek?


2017. márc. 16. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:
2 hónap az még a vadidegen kategória.
2017. márc. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Két hónap az még nagyon kevés idő egy kapcsolatban. Szerintem ne aggódj, majd nyitottabb lesz ő is idővel. Meg irtad, hogy az eddigi kapcsolatai mind komolytalanok voltak, simán lehet, hogy még szűz. Másrészt ha nem is igy lenne, nem mindenki beszél olyan könnyen a szexről. Mondjuk én jelenleg az első barátommal vagyok együtt, vele is vesztettem el stb, es az első. 1-2 hónapban én is elég felenk voltam ha a testisegrol kellett volna beszélni. :)
2017. márc. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2 hónap az semmi, ha meg hülyékkel volt csak dolga, akkor nem is csodálkozom rajta.
2017. márc. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bekkeld ki komám! Meg fogja érni!
2017. jún. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!