Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek a helyemben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben egy ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Egy hónappal ezelőtt, megismerkedtem egy lánnyal, aki nagyon kedvesnek és aranyosnak tűnik. Azonban a napokban kiderült, hogy hangulatjavítót szed, mert ha nem szedi, akkor dühkitörései vannak és az ő elmondása szerint elég bunkó. Ezen kívül csak altatóval tud aludni, és még úgy is elég rossz alvó. Gyakran kapják el depressziós hullámok, és elég nagy önbizalomhiánya van. Kicsit elbizonytalanodtam, hogy működhet-e ez hosszútávon. Nektek volt már hasonló partneretek? Ha igen mit történt? Most hogyan döntenétek?

2017. márc. 18. 07:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%

hát ez elég necces helyzet

én tuti rákérdeznék az okára és, hogy ezen felül tesz e érte és várható e javulás...

mérlegelnék, hogy megéri e ez a lány ezeket a kockázatokat...

meg van e elég türelmem hozzá, HA egyszer netán elgurul a gyógyszere...


24F

2017. márc. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A legrosszabb ***** válasza:
54%
Ember, szedd össze a motyódat és menekülj!
2017. márc. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Azt mondta hogy ő ilyen es ez a személyiségének a része. Régi gyerekkormbol jovő dolgok miatt. És javulni nem fog.
2017. márc. 18. 08:21
 4/11 anonim ***** válasza:
1-nek ez nem olyan betegseg ami ellen csak ugy tudna tenni barmit is az ember.Jart dokihoz,nyilvan o irta fel neki a gyogyszert.A lelkibetegseg tunetei depresszio,hangulatingadozas, panikroham stb.Ezt csak hozzaerto szakember erti es aki benne van es nehez ezzel egyutt elni en is tudom.
2017. márc. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Még barátként is ciki egy ilyen ember, tapasztalatból mondom.
2017. márc. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem tök korrekt volt hogy elmondta.

Te tudod, hogy amellett hogy ilyen problémái vanank meg tudod-e találni benne azt az embert, akit keresel.

Nyilván ez neki pl egy elég nagy hátrány ismerkedésnél...

2017. márc. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Telhesen korrekt volt, meg is koszontem. Ezzel nincs baj. Csak az ismeretségi koromben láttam hasonlót enyhébb kivitelben e hat elégge lehúzta a srácot.
2017. márc. 18. 10:51
 8/11 anonim ***** válasza:
54%

Kedves Kérdező!

Csak EGY hónapja ismered.

Jelenlegi tudásunk szerint ez az egy életünk van, mesterségesen NE BONYOLÍTSD!

Én emberileg sajnálom a lányt, de most még kiléphetsz a kapcsolatból, ilyenkor muszáj "önzőnek" lenni!

Soha nem tudhatod, hogy egy kapcsolat hova alakul, később nagyobb törést okoznál (akár öngyilkosság) és gondolom te is egészséges gyerekeket akarsz.

2017. márc. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hozzászólásokat, azt hiszem egyértelmű mit kell tennem.
2017. márc. 18. 20:21
 10/11 anonim ***** válasza:

Lépj ki, mert az, hogy nem lehet ellene tenni egy orbitális nagy hazugság. LEHET, csak a kedves hölgy nem AKAR változtatni.

Tudna, pszichológus, terápia, pszichiáter, sport, stb. Csak könnyebb ráfogni, hogy ez van, fogadd el.


Nekem is volt szar 10 évem, ami majdnem öngyilkossággal zárult, meg egy fhos kapcsolatom, amibe pedig szó szerint belebetegedtem, de felmértem a helyzetet, eljártam szakihoz, beszélgettünk egy csomót, és az új párkapcsolatomba majdnem teljesen egészséges lélekkel kezdtem bele. Ég és föld, átélem az érzelmeket, őszinte vagyok, stb.

2017. márc. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!