Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Közös hobbi nélkül nincs értelme?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közös hobbi nélkül nincs értelme?

Figyelt kérdés

Az összes dologból kihagy, amit csinálna... Aztán én vagyok a szemét, hogy a kondizás nem fekszik nekem, mert ő menne. De az, hogy én mit csinálnék...

Most is haverjával gondolkoznak egy másik dologban, ahova még ha akarnék se tudnék menni. Elég sok szabadideje van, amiből kb. semmit nem töltene velem. Pedig együttélünk... Teljesen kivagyok már...


2017. márc. 18. 13:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Hat igy nincs.
2017. márc. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Erre az a válasz, hogy amúgy mindig velem van (amikor melóból hazaér este, 1-2 óra telefonbámulás, meg amikor épp a haverjai dolgoznak...)
2017. márc. 18. 13:24
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
mi a probléma? még mindig vele vagy, mellé fekszel éjszaka, vele dugsz napközben.. ha zavarna már rég nem élnétek együtt.
2017. márc. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Szergej55 ***** válasza:
Na várjál csak egy percre! NEKED milyen hobbid van? Vagy csak elvárod, hogy a másik szórakoztasson 0-24-ben?
2017. márc. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1. Régen úgy hívták a közös hobbit, hogy családalapítás/gyereknevelés.


2. Elég ha otthoni közös hobbik vannak. Hasonló filmek amiket szerettek, hasonló zenék, stb. Akár kaját főzni a konyhában. Barátnőmmel együtt vagyunk 2 éve és nincs olyan közös hobbink, amit itthonról elmenve csinálhatnánk. Mégis együtt vagyunk valahogy.


Miért akarsz mindig a másik nyakán lógni? A legtöbb embernek pont jó érzés hogy néha magában is lehet, vagy barátokkal tölthet időt hobbik alatt.

Be is ba szna, ha a barátnőm mindig jönne velem horgászni, kondiba, lőtérre vagy hasonló helyekre. Nem sziámi ikrek vagyunk, akik össze vannak nővel. Legyen meg neki is a saját élete, hobbijai és nekem is. Otthon majd úgy is találkozunk!

2017. márc. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!