Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tegnap ota nem veszi fel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap ota nem veszi fel a telefont. Ez normalis?

Figyelt kérdés

Tegnap delutan ota nem erem el telefonon igaz nem ez az elso ilyen eset

Ennyire nincs ideje legalabb dobni egy smst? Autofenyezokent dolgozik de ebedszunete mindig van.....raadasul nem bajcsevegni akarok tok fontos kerdesben keresem



2017. márc. 18. 14:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Hát azért este csak lett volna ideje életjelet adni neked,mert az embernek arra van ideje,amire időt akar szánni.

Gondolom vmikor taliztok,ha előbb nem is,akkor aznap azért beszéld meg vele.

2017. márc. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
47%

Hmmmm ... érdekes!

Én ilyen esetekben mindig "rosszra" gondolok, ... de ne legyen igazam!

Nincs valami haver, rokon, ismerős a közelében, akit tudnál hívni, már ha tényleg ilyen fontos!

2017. márc. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Az a durva hogy nem ez az elso eset de akkor mar delben visszahivott most viszont azt se, kezdek aggodni.
2017. márc. 18. 14:24
 4/13 anonim ***** válasza:
41%
Mióta vagytok együtt? Tegnap mi volt a programja. Ha nagyon sos és húzós meló van késő estig (sajnos van ilyen), akkor nekem is van, hogy hazaérek beesek az ágyba és alszom, másnap meg sajnos van, hogy az is húzós. Ilyenkor én is "eltűnök". hála az égnek van, aki bízik bennem annyira, hogy tudja renegteg ilynekor a munka, de attól őt még nagyon szeretem...persze van, aki szakított már velem emiatt. Ez van. Sajnos avgy nem szeretem a munkám és ebből élek meg. Nem fogom otthagyni csak mert pl egy új kapcsolatban a párom nem érti meg, hogy nem csalom meg, nem halok meg ha két napig nem jelentkezem. Nyilván, amint lesz időm megteszem.
2017. márc. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Ket eve megy koztunk ez a se veled se nelkuled kapcsolat kisebb nagyobb szunetekkel es tudom ebbol mindig problema volt hogy nem vette fel a telefont de valahogy mindig kimagyarazta Magat..bar a sajat barataival is ezt csinalja hogy napokig nem veszi fel a telefont nekik se..

Tegnap is dolgozott elvileg este 7-ig de se kep se hang azota se

2017. márc. 18. 14:42
 6/13 anonim ***** válasza:
53%

Ne mondd 4-es, hogy 5 perce nincs valakinek felhívni a szerelmét!

És érdekes, hogy pont hétvégén!

2017. márc. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ki van kapcsolva, vagy kicseng és nem veszi fel?

Nagyon nem mindegy!

2017. márc. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Kicseng..es ugy nem veszi fel :(

De regen is mindig ezt csinalta annyit idegeskedtem mar emiatt..volt hogy egy hetig nem lehetett elerni. De a sajat szememmel lattam amikor a legjobb baratai hivtak telefonon kinyomta oket vagy hagyta hogy csorogjon es inkabb elment aludni..

2017. márc. 18. 14:49
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki,szart se érdekled
2017. márc. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

De ha tudod, hogy ilyen, mindenkivel, nem csak veled, akkor miért idegeskedsz...?

Ha el tudod fogadni az eltűnéseit, akkor ne dühöngj rajta, hogy ez mennyire normális; ha nem tudod elfogadni, akkor ezt közöld vele, és zárt le ezt a kapcsolatot.

Ha alap természeténél fogva ilyen és mindenkivel ilyen, akkor nem fogod tudni megváltoztatni.


(Egyébként megértelek, nálunk is ugyanez van, illetve páromnak folyamatosan néma a telefonja, csak ha épp a kezében van, akkor lehet elérni. Én megszoktam, elfogadtam, azóta nem stresszelem magam. Te mit teszel?)

2017. márc. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!