Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tegnap ota nem veszi fel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap ota nem veszi fel a telefont. Ez normalis?

Figyelt kérdés

Tegnap delutan ota nem erem el telefonon igaz nem ez az elso ilyen eset

Ennyire nincs ideje legalabb dobni egy smst? Autofenyezokent dolgozik de ebedszunete mindig van.....raadasul nem bajcsevegni akarok tok fontos kerdesben keresem



2017. márc. 18. 14:15
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Keptelen vagyok megszokni azt hiszem jobb lesz ha elfelejtem :(

Sajnos van egy rossz emlekem ezekrol az eltunesekrol. Tavaly mikor egy hetig nem ertem el nagy nehezen kibokte hogy amugy neki baja van velem..es azota minden ilyen eltunesnel attol rettegek hogy megint ez lesz? Megharagudott ram? Stb. Biztos van olyan aki majd ezt elnezi neki de 37 evesen valahogy nem igy kene rendeznie a dolgait.

De hat mit varok tole..ezer eves cimborajat meglopta aztan meg lefekudt a legjobb baratja baratnojevel..

2017. márc. 18. 17:30
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Akkor miről is beszélünk? Miért vagy ilyen szar alakkal?

Bezzeg amikor én akarnék nőt találni, én nem kellek senkinek.. de az ilyen szemét szrháziknak meg mindig van :(

2017. márc. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Lelki Szolgálat válasza:
Lehet, hogy össze tévesztett valakivel és inkabb vele akar már lenni, nem veled, biztos jobb az ágyban is meg minden... ne foglalkozz vele, szerintem gyere össze a legjobb barátjával hidd el, hogy így jól kicseszel vele
2017. márc. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!