Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnám lebeszélni öcsémet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám lebeszélni öcsémet erről a csajról?

Figyelt kérdés

Először is nem vagyok féltékeny nem akarok rosszat senkinek, de nagyon nem örülök az új csajnak akit a testvérem talált. Mi elég jóba vagyunk de nyilván egymás barátnői tabu téma volt mindig, beszéltünk ki csajokat meg minden de ha valamelyikünknek komoly kapcsolata volt akkor az már teljesen más volt. Ő amúgy is hajlamos teljesen belehabarodni nőcskékbe és elfelejtkezni minden másról, és most is ez van. A csaj akit talált nekem nem ismeretlen, az biztos hogy rohadt szép de kábé ennyi. Én ismertem régebbről csak felületesen de volt két haverom is akik elvileg cuccolták egy időbe de elvileg még jó sok palinak megvolt. Elég buta lány, öcsém meg tényleg nagyon okos srác és amúgy jól is néz ki amolyan szépfiú és nem is értem ezt, az előző barátnője tök normális okos kiscsaj volt aki már egyetemre járt. Ez a csaj meg még csak most érettségizik szóval fiatal is hozzá. Még tudnék mesélni amúgy egy-két dolgot amit tudok vagy hallottam a csajról de nem akarom, hogy itt valaki felismerje esetleg, legyen elég annyi hogy nem sok jót hallottam róla :D

A hétvégén bemutatta a családnak is jól viselkedett be akart vágódni gondolom velem is aranyos volt szóval kicsit lelkiismeret furdalásom van, hogy itt a háttérbe terveket szövök de én tényleg csak jót akarok, ismerem a testvérem és nem akarom, hogy kikészüljön ha mondjuk a csaj megcsalja vagy ki akarja használni vagy ilyesmi mert vele meg lehet ezt csinálni. Persze "lehet" hogy nagy őszinte szerelem van köztük de én nem vagyok ilyen optimista, volt már egy két nőm szóval ismerem a dörgést és tudom, hogy szokott ez lenni.

Valahogy le akarom beszélni a csajról de úgy hogy neki ne tűnjön fel vagy ne sértődjön meg rám. Valami ötlet?

Ja igen a csaj ugye 18 , öcsém 22.


2017. márc. 19. 23:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem csak mondd el neki, hogy miket hallottál róla, aztán majd ő eldönti hogyan tovább. Az is lehet, hogy a csaj igazából normális, mert megváltozott, vagy szerelmes az öcsédbe. Ha pedig mégis csalódni fog, 22 évesen ez még nem a világ vége, majd tanul belőle.
2017. márc. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előző válaszolóval mondd el neki, hogy mit hallottál a csajról és ő majd eldönti mit kezd az információval. Ha szereti úgysem tudod róla lebeszélni, de azt legalább elérheted nála, hogy egy kicsit jobban odafigyeljen és óvatosabb legyen vele. Aztán az is lehet, hogy pozitív meglepetést okoz majd a leányzó.
2017. márc. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
De hogy lehet ezt elmondani sértődés nélkül? Ha nem lenne még a barátnője akkor simán elmondanám de így már nem igazán tudok, hogy előhozakodni vele amikor tök oda van érte. Volt már ilyesmi vitánk régen és akkor is rám sértődött be.
2017. márc. 19. 23:57
 4/13 anonim ***** válasza:
Hát ne hord el mindennek a csajt előtte az úgy sem fog használni egyszerűen csak mondd el neki, hogy azt hallottad róla, hogy nem volt mindig hűséges és szeretnéd ha vigyázna vele. Ha ez kényes téma nála próbáld meg biztosítani arról, hogy te nem rossz szándékból mondasz ilyesmit és erősködnöd sem szabad, hogy márpedig felejtse el a csajt egyszerűen csak tudasd vele amit tudsz és biztosítsd arról, hogy bárhogy is dönt majd te mellette állsz. Annál többet, hogy figyelmezteted miket hallottál úgysem tehetsz ezt neki kell kitapasztalni és végigjárni te csak annyit tudsz tenni, hogy tényleg mellette állsz akárhogy is dönt ebben a dologban.
2017. márc. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
13%
Kicsit betegnek hangzik,de egyszer kémkednék a csaj után,hátha találnék valamit ellene.A pletykáknak nem mindig van alapjuk,de egy hangfelvétel már bizonyíthat egy s mást.Vagy 1-2 félreérthetlen fénykép is akár.Azoknak már kell,hogy higyjen.
2017. márc. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem meg ne szervezkedj, mellesleg meg nem fiatal hozzá egyáltalán.
2017. márc. 20. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%

Nincs mitől megvédeni az öcséd.

Egyrészt nem tudhatod, hogy mi lesz, lehet, hogy évekig boldogok lesznek. Vagy pont az öcséd ejti pofára a csajt.

Másrészt meg van annak jellemformáló ereje, ha átél valaki pár csalódást, legközelebb jobban választ. Felnőtt férfi, ennyit túl kell élnie. Majd ha szakítanak, akkor legyél ott vele, de most nem kell neked abba beleszólni, hogy kivel van együtt és miért.

2017. márc. 20. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az őszinte véleményem az, hogy most már nincs mit tenni, már együtt vannak. Innentől kezdve ez a kettőjük intim ügye. 30/N
2017. márc. 20. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem felesleges beleavatkoznod. Egyrészt ha full szerelmes belé, és te rosszat mondasz a csajra, rád fog berágni, másrészt ha tényleg olyan amilyennek mondod, úgyis kibújik a szög a zsákból. Egy-két pofon pedig mindenkinek jót tesz, ez elkerülhetetlen. Öcsédnek is fel kell nőni.
2017. márc. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Úgy őszintén, mi közöd van hozzá kivel jár az öcséd? Ő választott, idővel majd kiderül hogy jól vagy rosszul.
2017. márc. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!