Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális vagy én fogom fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális vagy én fogom fel túl komplikáltan?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm aki a szaktársával túlságosan jóban van. Kezdjük ott hogy mi szakítottunk sajnos elég komoly okok miatt, majd lefeküdtek egymással. Neki is volt valakije, nekem is, majd újra összejöttünk. Megkértem hogy felejtse el őt, hogy ne keresse stb. Ő is ugyan ezt kérte. Én megtettem, ő pedig ugyanúgy beszélget a sráccal. Történt egy két dolog, majd most a hétvégén megjegyeztem neki hogy a srác lehet hogy fontosabb, és azt mondta hogy fogadjam el hogy ők barátok. Ti hogyan vélekedtek arról hogy olyan emberrel ne tartsa a párotok a kapcsolatot, akivel lefeküdt, és többször csinált dolgokat?
2017. márc. 20. 08:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Mno, elhiszem, h rosszul esik, mert lehet nekem is így esne, hiába mondaná a másik az ellenkezőjét. DE! Nekem is van egy exem, akivel "jártunk" de akkor 17-18 évesek voltunk és jóformán inkább csak szexeltünk. Mostanság mi is beszélgetünk és beláttuk, hogy milyen gyerekesek voltunk akkor, de egyébként nem akarnánk már semmit sem egymástól. Lehet a barátnőd is így van. Hiába hogy voltak köztük testiségek, de lehet h újra már vele nem tudná elkezdeni..
2017. márc. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én már eleve nem beszélnék vele. Volt egy megállapodásotok, te betartottad, ő ezt felrúgta. Ezek után honnan fogod tudni, hogy nem kütyül ösze majd mással is?
2017. márc. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%

Úgy vélekedek erről, hogy nem várhatjuk el azt a másiktól, hogy megszakítsa a kapcsolatot valakivel. Elfogadhatatlan, végletes és gyerekes dolog.

Azt nyugodtan mondd meg neki, hogy miért aggaszt vagy zavar, hogy találkozik vele, segíts neki abban, hogy megértse, hogy ez neked mit jelent. Viszont legyél nyitott az ő nézőpontjára is és hagyd, hogy megerősítsen.


Tudom, hogy egyszerűbbnek tűnik eleve letiltani mindent, ami zavar vagy amitől félsz, de ez nem vezet jó kapcsolathoz. Úgyhogy ne kérjetek ilyesmit egymástól. Ha többet nem találkozik az illetővel, az legyen a saját döntése a kapcsolatotok érdekében, ne azért, mert te megtiltottad.

2017. márc. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
3. Hihetetlenül igazad van! :)
2017. márc. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hozzá kell tennem hogy ő foggal körömmel ragaszkodik hozzá, de akivel én voltam azzal pedig én szakítsam meg a kapcsolatot.
2017. márc. 20. 09:27
 6/9 anonim ***** válasza:
úgy vélekedek róla, hogyha akarja tartani a kapcsolatot tartsa. Nem korlátozni szeretném a barátnőmet, hanem segíteni. Amíg ez kölcsönös.
2017. márc. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem az az alapelvem, hogy csak olyan dolgot várok el mástól, amit tőlem is elvárhatnak. Ha elvárja tőled, hogy te ne beszélj a lánnyal akkor te is ugyanúgy elvárhatod tőle, hogy zárja le a dolgot a sráccal.
2017. márc. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#5: ezt pedig neked nem szabad elfogadnod. Ez egy durva kettős mérce, amivel meg kéne próbálnod empatikusan, de határozottan szembesíteni. Hogyan gondolja, hogy neki szabad valamit, de neked ugyanazt nem?


A 6-os szépen megfogalmazta: ne korlátozzátok, hanem segítsétek egymást.

2017. márc. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nincs kifogásom a férfi-nő barátság ellen, de ha már egyszer lefeküdtek, szerintem jogos az elvárásod - hiszen kölcsönös, ő is elvárta, hogy kerüld el azt a bizonyost.
2017. márc. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!