Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A telefonomba talalt a fiu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A telefonomba talalt a fiu baratommal kozos kepeket, mikor fog megbocsajtani nekem?

Figyelt kérdés

Azt hiszem minden elszurtam :(


A telefonomon nincsen biztonsagi kod. Otthon voltunk a szerelmemmel es a telefonom kiakarta kapcsolni a biztonsagi uzemmodot. De utana kicsit "kotoraszott" benne. Megnezte a zeneimet stb. Kozben kimentem a konyhaba enni. Aztan kesobb odajott a baratom es a pultra csapta a telefonomat. A fiu baratommal keszult kepeket nezegette. Ez nem volt titok, csak mosolygunk egymas mellett vagy atolel, de egy csomo kep mar regebbi. :( Nagyon rosszul esett neki,hogy a fiu baratommal ennyi kepem volt es mindenhol vigyorgunk es kozel vagyunk egymashoz. Mi elotte nem nezegettuk egymas telefonjat es en nem raktam fel ezeket a kepet pl a facebookra, csak a parommal keszult kozos foto van fennt meg 3 magamrol. De ez ot nagyon zavarta oly annyira,hogy megkerte tuntessem el ezeket a fotokat a telefonomrol. Mondtam neki,hogy nem! Mert emlek. Erre megharagudott es mostanaban alig szol hozzam, lepten nyomon a fiu baratomat hozza fel, hogy mi milyen joban vagyunk, miert nem mondtam,hogy annyira joban vagyunk,hogy puszi, oleles is szokott lenni stb. :( Tenyleg nem csaltam meg ;( Es nekem nem jelent semmit a fiu baratom. Ot csak szeretem es fontos nekem. De a parom sokkalta fontosabb es en bele vagyok szerelmes :( de a parom azt mondta, hogy tartsak tavolsagot es kevesebbet talalkozzak a fiu baratommal, mert ezt nem turi el es nem gondolta volna, hogy rajta kivul massal is fenn tartom ezt az intim viszonyt. Oleles es puszi. Nem kellenne eltuloznia. Egyszeruen nem hiszi el, hogy ez csak baratsag es nem tobb ;( Mult heten amikor mar azthittem megbekelt es majdnem szexeltunk akkor azt mondta, hogy nem erdemlem meg ot, inkabb konnyit magan. A hetvegen meg amikor otthon voltunk este akkor csak nezett ram es lattam rajta,hogy letort es szomoru ;( Csalodast okoztam neki. Pedig elkepesztoen szeretem a szerelmemet.


Szerintetek mit tegyek,hogy megbocsajtson nekem? Nyilvan csokkentettem a fiu baratommal valo talalkozast. Tudom, hogy szeret a parom es ugy nez ki mintha szenvedne es teljesen bizalmatlanna valt velem szembe ;( Amikor magyarazkodtam neki, hogy ne gondoljon semmi rosszra mert teved..akkor nagyon mergesnek lattam ot :(


Mit tehetnek?


L


2017. márc. 21. 07:41
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
82%
Megmondanám neki, hogy semmi joga a hisztijének, sőt... te lehetnél felháborodva, mégis mit kutakodik a telefonodban? Tedd helyre a srácot, mert nem tudja hogy mit tehet meg és mit nem. Semmi joga kutakodni más telefonjában.
2017. márc. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
13%
Fiú lány barátságnál az egyik fél mindig többet akar
2017. márc. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
32%

Nálunk úgy oldódott meg, hogy a párom lelépett a fiúbarátjával, akit nem szeret. Én meg üldözési mániásnak lettem titulálva. Ami mondjuk igaz is.

Csak nem értem ma sem, ha nem szereti, akkor miért lép le vele :)

2017. márc. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
19%
Ugye hogy ugye :D a 3-as is megirta a frankót
2017. márc. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
61%
Ne aggodj, majd ha meglatja legkozelebb, hogy szoba is allsz ezzel a sraccal, majd a telefon helyett a fejedet csapja a pulthoz :). Majd akkor is lelkesen bizonygass neki! Btw, meddig tudjatok alazni magatokat egy farokert, aki nyiltan kimondja, hogy meg dugasra sem erdemled meg ot? Nem ertem a vilagot.
2017. márc. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Oke de en nem leptem le vele es a fiu baratom csak barat. Mondjon barki barmit ez igy van.
2017. márc. 21. 08:32
 7/27 anonim ***** válasza:
94%

Valamilyen szinten megértem a párod, a puszilós fotók nekem is sokak lennének, de van, akinek ez tényleg belefér a baráti kapcsolatba, különbözőek vagyunk.

A párod viszont teljesen gyerekesen és idegbeteg módon reagált, arról nem is beszélve, hogy az engedélyed nélkül kutakodik a telefonodba. Szedd össsze magad, mert ha még most is te hajtasz a bocsánatáért, akkor előbb-utóbb azt hiszi mindent megtehet veled.

2017. márc. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Ertem, beszelek majd meg vele. Nem alazkodom meg elotte amugy. Kitudok allni magamert, csak rosszul esik ahogy reagalt es, hogy ezert van velem haragban.
2017. márc. 21. 08:39
 9/27 anonim ***** válasza:
17%
3-as mondta eddig meg a legjobban. Addig-addig barátság, hogy az egyik fél többet érez, és ha most nem is fogod 3 hónap múlva magad, és majd azt írod, hogy hogy beleszerettél a barátodba, és mi legyen a szerelmeddel. Ahogy reagált az túlzó tényleg, de nem kellett volna csodálkozz ha a barátod kijelenti, hogy vegyétek visszább a dolgokat, másképp kalap.
2017. márc. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
89%

Pfff... A fiú tesóval vagy apukáddal közös képeket nem kell törölni? Nekik is farkuk van!

Igenis van fiú és lány között barátság, mindenféle hátsó szándék nélkül. Ezt sokan nem hiszik el, főleg ha nem tapasztaltak hasonlót.


A pasid is ilyen: nem érti meg, hogy a fiú haverod annyira konkurencia, mint az öcséd, a bátyád, vagy az apukád. Akkor is, ha nem vérrokon.

Neki pedig valószínűleg volt már olyan, hogy a barátnője azt mondta, hogy csak haver, közben pedig kavartak. De ezért ne téged büntessen, nem te követted el!

Gondolom, ő se örülne, ha te azért féltékenykedsz, mert volt már, hogy más megcsalt.


Ha nem tudsz tiszta lappal indítani, és te bűnhődsz más hűtlensége miatt, akkor viszont szakítsatok, mert ez csak rosszabb lesz.

2017. márc. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!