Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet egy ilyen dolgot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy ilyen dolgot megbocsájtani? ( Bővebben Lent )

Figyelt kérdés
Párommal együtt lakunk. Szüleim több száz kilométerre élnek és csak évente látogatnak el hozzánk vagy ritkábban, inkább mi szoktunk menni hozzájuk. Amikor jönnek rengeteget készülnek, sok mindent hoznak. Nekem ők a legfontosabbak ezt mindenki jól tudja. Azonban párom annyira érdektelenül fogadta őket az utolsó ilyen alkalomkor amikor jöttek hozzánk, hogy édesapámék ( akik nem veszekedős, higgadt emberek ) azt mondták, hogy a tervezett 3 nap helyett 1 napnál tovább nem hajlandóak maradni és , hogy amíg ezzel az emberrel élek együtt addig nem is jönnek többet hozzám. Én menjek nyugodtan, de egyedül. Őt se vigyem többet apuékhoz. Természetesen tiszteletben tartottam a döntésüket. Párom nem értette miért mentek haza. Próbáltam neki elmagyarázni higgadtan, de így sem érti. Ő nem érzi magát hibásnak, szerinte meg kellene értenie mindenkinek, hogy ő milyen sokat dolgozik és fáradt. A baj az, hogy a szüleim már többé nem kíváncsiak rá. Így hogyan lehet valakivel továbbra is kapcsolatban élni? Azóta eltelt pár nap, de a kedvem nem az igazi. Párom minden nap megkérdezi, hogy mi a baj. Olyan mintha nem is értené , hogy mi a gond vagy nem akarná megérteni. Azon gondolkodom, hogy lehet jobb lenne ezt a kapcsolatot lezárni ha ennyire nem tudja felmérni a tetteinek a következményét. Nektek mi a véleményetek?

#család #párkapcsolat #rossz kapcsolat #párom szüleim #szüleim nem szeretik a párom
2016. márc. 29. 13:19
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

Ha a baratod csak most viselkedett igy egyszer mert tenyleg faradt volt es emiatt nem ugralta korul oket akkor a szuleid kicsit felfujjak a dolgot.

En inkabb a parod heyeben gondolkoznek el hogy egyutt akarok-e oyan emberrel lenni akit meg mindig ennyire befolyasolnak a szulei hogy egy csettintesre kesz lennel szakitani. Nem ugy tunik mintha a parod kicsit is szeretned...

2016. márc. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 VirágésBence ***** válasza:
93%
Ülj le első körben vele és magyarázd el szépen részletesen neki, hogy mi a probléma, a szüleidnek ez miért esik rosszul, neked miért esik rosszul, mit kéne tennie, kérjen bocsánatot stb. és utána beszélni a szüleiddel, hogy fáradt volt, de megbánta, hogy csúnyán viselkedett, bocsánatot szeretne kérni stb., szerintem ez nem olyan probléma amit ne lehetne megbeszélni és szakítani kéne.
2016. márc. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem ez volt az első ilyen eset. És nem a szüleim voltak az első olyan emberek akik ezt észrevették. ;)
2016. márc. 29. 13:28
 4/9 A kérdező kommentje:

VirágésBence!


Sajnos benne még csak fel sem merült, hogy elnézést kérjen.

2016. márc. 29. 13:29
 5/9 anonim ***** válasza:
65%

" És nem a szüleim voltak az első olyan emberek akik ezt észrevették. ;)"


Biztos, hogy vele akarsz élni?

2016. márc. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
63%
Hogy en nem elnek veled egyutt, az biztos. Amugy miert kene a parodnak (utalom ezt a kifejezest) korulugralni a szuleidet? Veled el egyutt, nem veluk. Teged valasztott, nem oket.
2016. márc. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%

Nem mindegy azert, hogy bunko modon elkuldte oket/beszologatott nekik, vagy csak siman faradt volt es nem foglalkozott veluk/ugralta oket korbe.


Elobbi ugyan bunkosag (bar az sem megbocsathatatlan szvsz), de a tobbit alapbol nem varnam el tole, nem az szulei, nem veluk van kapcsolatban, miert is lenne ez kotelezo neki? A szuleid is szepek, ha ezen kepesek igy behisztizni.. Drama drama hatan, baromi jo fejek tenyleg, ha oteves gyerek szintjen kezelik az ilyen pitianer problemakat.. Bar legalabb latszik, honnan orokolted a gyerekesseged.


Mondjuk en sem lennek olyan emberrel, mint te, kerdezo, akin meg mindig ott log a koldokzsinor.. Ha felnott fejjel neked meg mindig a szuleid a vilagon a legfontosabbak, ugy tancolsz, ahogy futyulnek, es mar nem is tartasz ki a parod mellett, csak mert a szuleidnek valami nem tetszik, akkor nem is valo neked a parkapcsolatosdi.

2016. márc. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
85%

Hát én is agyf.aszt kapnék, ha anyósék beállítanának 3 napra.


Mellesleg:


" Nekem ők a legfontosabbak ezt mindenki jól tudja."


Ez esetben maradj anyu szoknyája alatt, nem való neked kapcsolat, meg ilyen felnőttes dógok.

2016. márc. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a szüleid is azért utaztak ennyit, hogy elsősorban téged lássanak, a párodnak miért kéne körülrajongani őket? Mi kölcsönösen elviseljük egymás szüleit ha nagy ritkán találkozunk és ennyi. Őszintén szólva én sem értem, mi a probléma.

L\22

2016. márc. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!