Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés

Van egy srác 17 év van köztünk de nagyon jól megértjük egymást ugyanazt akarjuk és állítása szerint nagyon szeret velem lenni. Én totálisan bele szerettem. 8 hónapja találkozunk heti 3-4 alkalommal és mindennap órákat beszélünk. Szombaton nagyon elengedtük magunkat és meg történt aminek meg kellet,de ezek előtt elmondtam mit érzek. Most ugyanúgy vagyunk mint eddig azt mondja nem akar többet de kb 2 perc múlva már igen egyszer azt mondja maradjon minden úgy ahogy van nem sokra rá még hogy adjunk esélyt magunknak. Egyáltalán nem értem ezt az egészet. Szerintetek csak össze van zavarodva,vagy felejtős? Amúgy mind2-en szinglik vagyunk.

Bocsánat hogy ilyen hosszú lett és köszi hogy elolvastad.



2017. márc. 21. 14:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Nem mindegy, hogy milyen módon van köztetek 17 év
2017. márc. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Én 22 ő 39
2017. márc. 21. 14:45
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne srácot, hanem meglett férfi írj a kérdésben és ne csodálkozz, ha nem lesz több, mert te kislány vagy hozzá képest (meglehetősen naiv) és csak megdugni akart nagy valószínűséggel.
2017. márc. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
39 eves srac :"DDDDDD.
2017. márc. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem is az lenne a probléma hogy mondjuk csak megdugni akart de ezek után is miért mond olyanokat hogy szép vagyok,különleges,ilyen egy igazi nő, miért akar velem több időt tölteni? Nem értem nekem ez nagyon zűrös...
2017. márc. 21. 15:00
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
5.: azért, hogy még párszor megdughasson. Nem értem, min csodálkozol
2017. márc. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Azért vetít mert csak dugogatni akarna, de hogy nehogy lelépj emiatt néha mond olyanokat ami reményt kelt benned. Majd ha már megunt akkor mehetsz amerre látsz. Ennyi.
2017. márc. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Ez nem játszik és ezt ő is tudja. Tisztában van vele hogy én nem vagyok egy kis r**anc akit előkapphat ha szüksége van rá. De azért ezek elég rosszindulatú hozzászolások. Lenne neki más is akit d**hatna mégse teszi pedig totál az esete a csaj én meg totál az ellentéte vagyok annak ami neki bejön. Ezért is van az hogy nem értem az egészet. Úgy csinálok mintha minden rendben lenne és már én mondtam neki hogy felejtsük el ami volt és kész,miután megbeszéltük a dolgokat.Nem vagyok hülye valószínűleg nem lesz ebből kapcsolat csak még mindig bennem van az apró kis reménysugár hogy hátha valószínűleg csak állhatom magam de azt hiszem nem állok készen bevallani még magamnak sem hogy hülye voltam és semmi esélyem... feleségét akár gyereket családot stb szóval ugyanazt mint én a feleség kivételével csak én tőle ő meg mástól.... :(
2017. márc. 21. 15:32
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem karlak elkeseríteni, de az nagyon nem is lenne normális, ha egy 39 éves férfi egy 22 évessel tervezne is valamit hosszú távra. Lánya lehetnél. Az is elég necces, hogy leállt Veled szexre is. Normálisabb férfi arra sem.
2017. márc. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

szerintem ha szeretsz vele lenni, akkor azt élvezd amíg teheted. Simán elképzelem, hogy melletted van még 2-3 csaja. Az hogy 8 hónapig nagyokat beszélgetettek az pontosan mutatja a hozzád állását. Ilyen fickó nincs. Illetve van, de csak akkor, ha van neki más is melletted.

Ezen túl pedig valszeg tényleg csak az agyad fűzi. Tudja, hogy mit kell mondani neked, ezért mond 2 percenként mást:)

2017. márc. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!