Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés

Van egy srác 17 év van köztünk de nagyon jól megértjük egymást ugyanazt akarjuk és állítása szerint nagyon szeret velem lenni. Én totálisan bele szerettem. 8 hónapja találkozunk heti 3-4 alkalommal és mindennap órákat beszélünk. Szombaton nagyon elengedtük magunkat és meg történt aminek meg kellet,de ezek előtt elmondtam mit érzek. Most ugyanúgy vagyunk mint eddig azt mondja nem akar többet de kb 2 perc múlva már igen egyszer azt mondja maradjon minden úgy ahogy van nem sokra rá még hogy adjunk esélyt magunknak. Egyáltalán nem értem ezt az egészet. Szerintetek csak össze van zavarodva,vagy felejtős? Amúgy mind2-en szinglik vagyunk.

Bocsánat hogy ilyen hosszú lett és köszi hogy elolvastad.



2017. márc. 21. 14:27
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Huuu kedves utolsó nem tudom hogy ezt magamra vegyem e mert elég sértőn jött le hogy egy normálisabb pasi nem állna le velem...
2017. márc. 21. 16:03
 12/17 A kérdező kommentje:
#9 neki szólt a hozzászolásom.
2017. márc. 21. 16:06
 13/17 anonim ***** válasza:

"Tisztában van vele hogy én nem vagyok egy kis r**anc"

Nem akarlak elkeseríteni, de annak tart.

2017. márc. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Hát ha 8 hónap aktív beszélgetés után amit megelőz 1,5 év ismeretség úgy hogy tudja hogy nem kergetem a pasikat...sőt... eddig mindenkit elüldöztem és így is r**ancnak tart akkor ez egy rossz dolog nekem. Szerintem viszont elég jól ismer már...
2017. márc. 21. 16:11
 15/17 anonim ***** válasza:
Hupasztmek :D
2017. márc. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Talán rám jobban hallgatsz, mert majdnem veled egykorú vagyok. 23 éves és szintén nő. Nekem max 10 évvel idősebb pasim volt, én is először csak szexelgettem vele, de ő is és én is szerelmesek lettünk. Mondhatni, h 10 év még azért okés és a mai világban még normálisnak is tűnik, bár mi is sokáig halogattuk, h most összejöjjünk-e vagy sem. Végül, h megpróbáljuk. DE! 1 évig sem voltunk együtt és szakítottunk. Az együtt töltött hónapok amit párkapcsolatban éltünk meg, megmutatta, h valójában ki milyen, kinek mik a vágyaik. Ugye amikor találkozgattunk heti 2x-3x, akkor minden alkalommal volt szex és azt gondoltam, h fuuuu még jó is az ágyban. De pár hónap múlva mikor már járni kezdtünk akkor eltunyult. Nem akart már annyit szexelni én viszont fiatalnak tartottam magam ahhoz, h megvonjam magamtól ha kívánom. Volt, h hetekig hozzám se nyúlt. Kiégett az egész dolog, majd szakítottunk.

Ebből arra akarok csak célozni, h azért olyan jó MÉG MOST, mert a tiltott gyümölcs a legédesebb. És ne haragudj, de a többieknek igazat adok, h a pasid nem gondolja komolyan. 8 hónapja járogattok ki. Az baromi sok idő még arra is, h esetleg gondolkodjon. Mi január végén kezdtünk el kijárni és májusban jöttünk össze. 3 hónap volt "csak",h egymásba szeressünk. Pláne ha találgat, h egyszer akar tőled valamit, egyszer nem.... Ez már baj. Fél, h ha azt mondja, h "nekem ez így megfelel", akkor te tovább lépsz, ergo nem lesz szexpartnere. 2. opció, ha elköteleződik, akkor ugyan veled lehet, de mégsem teheti azt amit akar. Említetted, h vannak nők akikkel beszélő viszonyban van, mégis veled van. Igen, mert lehet, h azok a nők nem teszik szét a lábukat. Már ne haragudj, h ilyen nyersen fogalmazok...


Szóval ennyi lenne. A lényeg: 8 hónap már baromi sok idő a gondolkodásra, szerintem ez a dolog felejtős, mert ha szerelmes lenne beléd akkor nem találgatna, h egyszer igen másszor nem... De te tudod, h pazarlod el az idődet és kire :)

2017. márc. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
#16 Mi egyetlen egyszer feküdtünk le egymással ami még 1 hete sem volt és 3 hete csattant el az első csók. Nem 8 hónapja csináljuk ezt szóval valamit biztos félre értettél. Nekem az előző barátom 14 évvel volt idősebb 2 évig voltunk együtt én szakítottam mert sajnos voltak olyan problémák amik súlyosbodtak de az sem a kor miatt volt. 2 év együtt létből 1,5 évig menyasszony voltam.
2017. márc. 22. 17:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!