Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért olyan hülye az ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan hülye az ember hogy még így 5 hónap szakítás után is tiszta szívből szereti azt aki megalázta, semmibe sem vette és saját magát sokkal jobban szerette?

Figyelt kérdés
2010. máj. 11. 17:36
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

sajnállak... ismerem az érzést, mondjuk nekem 4hónap alatt elmúlt, mert megismertem valakit, aki önzetlen és ragaszkodó, ő segített elfelejteni a régi szerelmet.

Az a pasi, akit én nem tudtam elfelejteni, kihasznált, nem mondta el h barátnője van és amikor találkozgattunk visszaélt azzal, h szerettem és szinte bármit megtettem volna érte. Ha nem volt rám szüksége, egyszerűen félredobott, megalázott többször is.

Szerencsére időben elmenekültem a kapcsolatból, mert megtudtam, h még barátnője is van (akivel mellesleg nálam is rosszabbul bánt), de nem tudtam elfelejteni. Ha kellettem neki, olyan kedves és aranyos volt, s én bedőltem neki.

Ne aggódj, el fogod felejteni, én már el sem tudom hinni, h valamikor szerettem egy ilyen alakot. Kitartás:)

2010. máj. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Utolsó, én is így vagyok és valahogy úgy érzem nem kell senki nem tudnék máshoz hozzá érni megcsókolni , a hideg is kiráz ,legyen bármilyen aranyos és bármilyen jó pasi. Kezdek megijedni magamtól...
2010. máj. 11. 20:23
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Én még nem tartok 5 hónapnál, de az érzések ugyanezek. Nem tudom elképzelni,hogy mást szeressek, hogy nélküle éljek. Reménykedem benne,hogy visszatalál hozzám..de napról napra halványul a reményem. A szívem megszakad a felesége akartam lenni, gyereket akartam neki szülni és az életemet is odaadnám,hogy velem legyen, de lemondott rólam...:(

Kitartást neked is és a többi sorstársnak is..

2010. máj. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
A-a! Nem hülye, csak szerelmes;)! Ez az amit semmi nem tud befolyásolni!
2010. máj. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

El fog múlni ez az érzés, higgyétek el! Nálam 9 hónap volt maga a pokol, mikor 5 éves kapcsolatomnak vége lett - egyszerűen elvarázsólta őt egy másik lány :( Ugyanazt éreztem, amit ti is többen leírtatok - nem tudtam elképzelni, hogy valaha más hozzám érjen, hogy valaha is le tud kötni majd másik pasi, hogy bízni tudok, és legfőképp, hogy lesz olyan, nem ő lesz reggel felkeléskor az első gondolatom! És most több mint 1 éve boldog kapcsolatban élek, ami már kitart egy életen át, efelett szemernyi kétségem sincs, és így utólag visszanézve, az 5 év alatt nem voltam enyire biztos a dolgomban mint most.

Szóval kitartás, lesz ez még ígyse!

2010. máj. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Bár én is megérnék ennyit valakinek.
2010. máj. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
én nem 5 hónapja szeretem még mindig, hanem már 2,5 éve.. szóval megértelek hidd el.:)
2010. máj. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
2,5 éve? hát én beleőrülök ha addig kell szenvednem:(
2010. máj. 13. 18:21
 19/23 anonim ***** válasza:
Általában annak fáj akivel szakítanak. Én gyorsan túltettem magam a dolgon, még anno amikor elhagytak. Szerencsére volt segítségem is. kb 3 hónap alatt sikerült.
2010. máj. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
".5 év nagyon sok, szerintem ott már komolyabb baj van, saját magad gyötröd, s nem hagyod, hogy túl legyél rajt! Nem tudom mi volt, és mi van, így nem ítélhetlek meg, de butaságot csinálsz, hogy hagyod, éveket elvegyen valaki az életedből, aki már rég más utakon jár... (ha így van persze , mert ha mondjuk csak valami miatt nem lehettek együtt, és mindketten kűzdötök érte, az más! )
2010. máj. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!