Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megéri várni egy nős férfire,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri várni egy nős férfire, ha ezt kéri vagy simán hülyére vesz?

Figyelt kérdés

Szívesen venném, ha valaki tapasztalatból írna választ nekem.

Pár hónapja megismerkedtem egy házas (gyermektelen) férfivel, akivel sokat beszélünk, érdeklõdik, figyel rám, szeretné szorosabbra fûzni a kapcsolatot. Amikor közöltem vele, hogy ennek semmi akadálya, amennyiben rendezi a sorait otthon, erre úgy reagált, hogy idõ kell neki, amíg eldönti, mit szeretne, ami lehet egy év (!) is akár. Azt mondta, ha szeretem, akkor várok rá, mert nem tud azonnal elválni. Tehát nem az a helyzet, hogy annyira akarna engem, hogy meglépi a válást, hanem majd eldönti, hogy mit-kit szeretne, vagyis mérlegel, tesztel. Én meg addig legyek hozzá hûséges, ne érdekeljen más.


2017. márc. 21. 22:40
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
36%
Te se vagy normális egy háas férfi kell!! még kapcsoaltban élő sem. Téged nem fog érdekelni ha a feleség meg szenvedni fog. Önző nő vagy.
2017. márc. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
45%
Ha ekkora idióta vagy,várjál rá!Drukkolok,hogy a neje megtaláljon és megtépjen!-.-
2017. márc. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Hàt csak ugy bizonyosodhatsz meg e felől ha kicsit nyomozgatsz a pasi utàn mert könnyen lehet hogy hülyére vesz!De ha pl màr taliztatok és nem fektetett le még akkor talàn de akkor sem 100% hogy szeret mert ha nem vàlt el akkor eleve nem zàrta le a multat anélkül meg elég nehéz uj kapcsolatban létezni!
2017. márc. 22. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Sztem mond meg neki hogy maradjatok anyiban ne folytassàtok és akkor majd kiderül mennyire szeret jo persze hàzas és igy nehezebb elvàlni érzelmileg de ha belêd szerelmes akkor rögtön lépne ês hozzàd jàrna aludni !
2017. márc. 22. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 Badattitude ***** válasza:
100%
Pasasként félre teszem a betyárbecsületet : mindenkinek annyit érsz, amennyit tesz érted. Alap helyzetben egy nős férfi nem kooperálgat idegen föld leányával...És akkor, ott el lehet adni a megható történetet a borzalmas feleségről, mészárlásról...:D Nem életszerű a történet ! Ha ahhoz gyáva, hogy a feleségvel lezárja, mi tartja majd melletted ? Mert ő csak visszaigazolást keres , hogy kell más nőnek is, és Nálad meglelte. Otthon miért nem kapja meg ? Ugye ? Haza megy " jóllakva " és csókot lehel anyjuk homlokára. Is. Itt nem csak a szeretetről, hanem a jellemről is szó van. Rossz a házasságunk. Ok, lezárjuk békében. De hogyan és milyen alapon várjuk el a másiktól, Tőled, hogy ilyen felállás mellett várj ? Legyen tartásod, és hagyd a francba ! Neked csak a nős pasi jut ? Biztos ?
2017. márc. 22. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
14%
Na ismét csak egy házas péniszre gerjedő lelki nyomorult. Istenem,ha valóban létezel dobj már le egy b..om nagy tűzgolyót a Földre! Nekem mindegy,hogy élek vagy megdöglök, az ilyen kérdező féle embereket meg nem kell sajnálni! Állítólag Krisztus értünk halt kereszthalált, na de az ilyenekért?
2017. márc. 22. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat Mindenkinek.
2017. márc. 22. 02:08
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj kerdezo. Ugyan kozvetlen tapasztalatom csak annyiban van, hogy en kidobtam egybol egy pasit aki nagyonnagyon hajtott ram, es en is szerelmes voltam bele mint a nagyagyu, de kiderult, hogy megsem valt el a felesegetol. Csak allitolag kuloneltek, aztan pedig megsem, aztan megis... es hogy hogy nem, mikor elkuldtem, hogy addig amig a feleseg is kepben van, nem erdekel semmi, akkor el is tunt. Tobbe valamiert mar nem kellettem.


Viszont azt is lattam, hogy az apam kb 5-6 novel jatszotta el ugyanezt, volt akivel parhuzamosan es evekig. Illetve biztosan volt tobb is, en ennyirol tudok, mert joreszt elottunk csinalta vagy kiderult.


Mindegyiknek behazudta, hogy ok elete szerelmei (es a nok el is hittek, pedig diplomas, ertelmes volt mindegyik) csak most epp ezert meg azert nem tud elvalni.


Mondjuk az is teny, hogy anyam mellett pokol az elet, nem veletlenul menekultem en is el kulfoldre tole, neki soha semmi nem jo es semminek sem tud orulni. Sot egyszer volt apammal egy nagy palinkazos beszelgetesunk ahol kb a tesoimmal arra biztatttuk, hogy valjon mar el a fenebe mert ebbe igy tonkremegy.


Szoval o is huzta es huzza a mai napig, es abszolute esze agaban sincs elvalni mar evek ota. A nok meg vagy varnak / vartak es ha megunjak a masodhegedus szerepet, lekopnak.


De meg szamtalan ilyen eset van. Hazas ember ha boritani akar, azonnal borit. A most meg nem akarok elvalni meg varj meg csak duma, es a rosszabbik fajtabol. Sajnalom, lepj ki belole amig tudsz, eloszor baromi fajdalmas lesz, de kulonben csak serulni fogsz. Es eselyt adsz magadnak, hogy talalj valakit aki tenyleg szeret, es nemcsak hazudozik osszevissza ket fronton, hogy legyen kibe logatnia a farkat...

2017. márc. 22. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Én is szerelmes voltam egy nős férfiba, én is megkaptam, hogy várjak rá, de egy idő után nyilván elgondolkozik az ember, hogy mit csinál épp szerelemtől elvakulva. Láttunk már olyat persze, hogy egy férfi elhagyja a feleségét a szeretője miatt, de nagyon ritka, hogy ebből bármi jó kisüljön. Az meg külön jellemtelenség, hogy azért te legyél hű hozzá, mert az ő egoja nehogy sérüljön. Komolytalan, link alak az ilyen. Hagyd a p***ába.
2017. márc. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Köszi szépen.

Még adok neki egy kis időt, pont annyit, amíg most a vizsgaidőszakkal vagyok elfoglalva.

Utána repül a francba, az 100%.

2017. márc. 22. 08:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!