Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jogosan rágtam be rá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan rágtam be rá?

Figyelt kérdés

Tételezzük fel, hogy a párod (nemtől függetlenül) elmegy a munkahelyén kötelezően kihírdetett céges hétvégére, ami általában ivászatból és (egyes tagok között szexxel zajlik) kiruccból áll.

Ezzel még nincs is baj, de fel sem hív, nem ír. Nem vagyok féltékeny típus, és legjobban az esik szrul hogy nem érdeklődik utánam sem, hogy velem mi volt a hétvége alatt...


Van olyan eset, hogy totál elvannak havazva és nem jutok eszébe (???) meg nincs ideje 5 percre felhívni, vagy itt is érvényesül az "arra van ideje amire szán" című eset?


2017. márc. 22. 21:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
44%

Bolhabol.elefant ....

En nappalos vagyok o ejszakas akkor egy hetig tali sincsen pedig egyutt lakunk :-D

Nem hogy felhivni nem tudjuk egymast ...


Istenem remelem ez lesz a legnagyobb problemad az eletben ...

2017. márc. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
42%

Valami fontos esemény volt számodra várható a hétvégén?

De miért nem hívtad te?

2017. márc. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%
Ha hétvége óta nincs rád két perce,az gáz.Nem vagy fontos neki.
2017. márc. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Ha más nem pisi közben felhívom a páromat!
2017. márc. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Egyes válaszoló!

Haldoklik a kapcsolatod, ha egy hátig nem beszéltek egymással. Csak hogy tudd....


Kettes válaszoló!

Nem hívtam, mert nem akartam zavarni.

2017. márc. 22. 21:36
 6/12 A kérdező kommentje:

4es válaszoló!

Hát de nem? Hülyén hangzik de legalább 5 percre azért úgyis megáll kifújni magát, nem?

2017. márc. 22. 21:37
 7/12 anonim ***** válasza:
19%
Ő sem hívott, mert nem akart zavarni.
2017. márc. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 rrrrrreennnnn ***** válasza:
74%

Szerintem...Kérdező...igazad van!

Tényleg sok nő csinál a bolhából elefántot,meg jár ide hisztizni,de most itt neked van igazad...

2017. márc. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én emiatt nagyon sokéig harcoltam az egyik exemmel. A kapcsolatunk elején, ha elment valahova eleinte folyamatosan írt nekem ahogy tudott aztán ez később redukálódott majd annyi maradt csak, hogy este írt egy jóéjt üzenetet utána már azt sem. Mikor megkérdeztem tőle, hogy mégis miért akkor annyit mondott, hogy ha bulizik akkor a társasággal akar foglalkozni. Én ezt teljes mértékig megértem és bár jól esett az elején, hogy írt mindig mondtam neki, hogy ha már bulizik a társasággal foglalkozzon ne velem, de azért az, hogy annyit se lök felém, hogy neaggódj még élek az szerintem nem okés dolog. Szerintem teljesen jogos, hogy emiatt mérges vagy.
2017. márc. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
38%
Ha nő a párod, akkor éppen partyban volt, és nem tudott írni. Ha meg férfi, akkor már úgy be van tolva, mint a fiók, és nem tud írni, de lehet, hogy közben ő is az egyik kolléganőn dolgozik...
2017. márc. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!