Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan akadt ki? Többi lent.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadt ki? Többi lent.

Figyelt kérdés
Távol vagyunk egymástól. Én egyetemen vagyok, ö otthon maradt.( nem jöt ösze az öszeköltözés). Hétvégén mikor feljött s mielött elment a zsebebe tettem az egyik tangám.Mikor épp távozott észre vette. S ezen ki akadt.. Pedig mivel ritkán találkozunk, szerettem volna ha van nála valami intim, ami tőlem van.Semmi roszat nem akartam, mégis ugy tett mintha atombombát tettem volna a zsebébe. A párom erre a képembe ordit hogy gyerekes vagyok es, hogy mi van ha az anyja meglássa... közben több 3 éve vagyunk egyutt, és azér ö is 24 éves. közbe nem azér adtam neki hogy a falra kiszögezze.. Tenyleg gyerekes dolog volt 20 éves létemre? Nektek erröl mia véleményetek? A párom amugy az a fajta, akirol egy percig sem gondoltam volna hogy igy reagálja le az ilyen kacérabb, pajzán helyzeteket..

2017. márc. 20. 19:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Elég gáz a srác.
2017. márc. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem, szerintem baromi jó ötlet volt, ha nem bánod, ellopnám és megcsinálnám a barátommal :) a barátod hülye, ha nem értékeli, hogy ilyen huncut vagy és próbálod a tüzet fenntartani.
2017. márc. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

"hogy mi van ha az anyja meglássa.."

És egyetemre jársz?

2017. márc. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Igen, egyetemista vagyok, ö a szüleivel él.
2017. márc. 20. 19:40
 5/17 A kérdező kommentje:
Igen én próbálom a tuzet fenntartani, mert elégge ellaposodott midnen.. Vagyis próbálnám, csak nincs kivel..
2017. márc. 20. 19:41
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ó, mennyi privátot fogsz kapni! :D
2017. márc. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
:))) Csak az érdekel, hogy más férfiak is igy reagálnának erre a helyzetre? s tényleg velem van a baj hogy ilyet csináltam?
2017. márc. 20. 19:46
 8/17 A kérdező kommentje:
Ja és amit elflejetettem oda irni, hogy elér ritkán találkozunk. Másfél havonta vagy havonta egyszer.
2017. márc. 20. 19:49
 9/17 anonim ***** válasza:
84%

"Ja és amit elflejetettem oda irni, hogy elér ritkán találkozunk. Másfél havonta vagy havonta egyszer."


Ezt akkor nem nevezném kapcsolatnak. A srác a az igazi barátnője előtt nem akart lebukni.

2017. márc. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem, hogy nincs 'igazi barátnője'...
2017. márc. 20. 20:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!