Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kiakadjak erre?

Figyelt kérdés
A párom telefonalgat egy régi nő haverjával akivel "állítólag" nem volt semmi köztük csak baratok voltak. De engem zavar . Meg láthatóan a csaj nyomul ra. Féltékeny típus vagyok alapbol is,es mar többször volt erről a nőről szó,meg vita . Mert nekem nem tetszik hogy ilyen jóba vannak. Természetesen a párom azt mondja hogy csak haver meg nincs közöttük semmi.
2017. márc. 24. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem a párod akadhatna ki erre okkal.
2017. márc. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Ugyan mar, a parja miert akadhatna ki, hisz o ad okot a feltekenykedesre. Foleg ha nyomul a csaj, ez a pasinak is tetszik titkon. En megmondanam, hogy akkor kalandozgasson, ha neki ez kell, de akkor vege!
2017. márc. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
Ugyan ilyen hölgyemény miatt lett vége a kapcsolatomnak. Jegyesek voltunk, babát terveztünk. 1 HÓNAP!!!! leforgása alatt szeretett ki belőlem és rúgott fel mindent az új "szerelemért".
2017. márc. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Dobd félre az eddigi előítéleteid és féltékenységed, aztán tudd meg, hogy mi a tényleges helyzet. Lehet, hogy akarnak egymástól valamit, de lehet, hogy nem.

Volt 2 lány barátom, akikkel nagyon sokat lógtam. Sosem volt egyikünk részéről sem több, csak hasonló hullámhosszon voltunk. A barátnőm egy ideig féltékeny volt rájuk, aztán leesett neki, hogy nincs semmi gáz. A barátnőm előtt is beszéltem velük telefonon és mindent hallott. Előtte is megöleltem őket és értette, hogy ez kb. olyan, mint a srác haverokkal a pacsi. Volt közös program is, most már jóban van mindenki-mindenkivel.

Szóval, van ilyen is. Az embernek vannak barátai, akár az ellenkező nemből is.

2017. márc. 25. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Velem is az történt, mint a hármas válaszolóval.

Ha a csaj nem régi barátja/ismerőse és még nyomul is rá, de mégsincs kitakarítva a párod életéből, akkor jó eséllyel van köztük valami...

2017. márc. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!