Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nememem kérdése:

Hogy fogadjam el a teljes magányt? Létezik vmi gyógyír erre?

Figyelt kérdés
25 éves nő vagyok, de semmi nem úgy alakult, ahogy lehetett volna. Engem sose fogadtak be egy közösségbe sem.
2017. febr. 25. 23:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Kevés embernek alakult úgy, ahogy megálmodta - azt nehéz elképzelni, hogy mindig mindenki elzárkózna tőled.

Iskola, munkahely, hobbi, net?

2017. febr. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez a legrosszabb dolog amit csak tehetsz magaddal. Mert ebbe lelkileg fogsz beleroppanni. Tudom, hogy nehéz. De ne a magányt fogadd el, hanem hogy ez is a része az életednek jelenleg. Miden nap egy új nap. Minden nap csinálhatsz valamit, ami feldob, ami felráz a jelenlegi életedből. És a sok kis apró dolog fog segíteni azon, hogy túllendülj a holtponton. Amíg csak marcangolod magad, telik az időd, rossz a közérzeted is és feltámadnak a negatív gondolatok is. 5 perc kis lelki pofozgatás önmagadnak és ebből az állapotból kijuthatsz egy kis időre. Aztán csak meg kell tanulni sokszor fegyelmezni magad. Lehet hülye tanács. Ahány ember annyi tapasztalat, de azért valamennyit segít remélem :/
2017. febr. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Üdv a fedélzeten, de én legalább az okát tudom, hogy miért nem lesz soha. Hasonlóéletkor per f bötü.
2017. febr. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%

"Hogy fogadjam el a teljes magányt? Létezik vmi gyógyír erre?"


Szerezz be egy macsekot. Lányt.

És máris nem vagy teljesen magányos.


"Engem sose fogadtak be egy közösségbe sem."


És szerinted miért nem?

2017. febr. 26. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 BlackSword ***** válasza:
Hogy érzed, miért nem fogadtak be??? Mi lehet a megoldás???
2017. febr. 26. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%
Majd a GyIK befogad téged. :)
2017. febr. 26. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
25 évesen a teljes magányt elfogadni?Ha meg így érzel, hogy senki nem fogad be. Lehet látják rámenősen rájuk akarod magad erőltetni. Ilyenkor mindig látnék egy fényképet szívesen. Meg hát ennyiből,amit írtál nem derül ki veled van a baj vagy csak beképzeled.De teljes magányt úgy lehet elfogadni,hogy azt mondod, hogy boldog vagyok egyedül, és élvezed a napjaid.
2017. febr. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#4


Nálunk pont a kandúr macsek a házhoz kötöttebb, a "lány" meg csak kajaidőben kerül elő.

2017. febr. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!