Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kincs705 kérdése:

Normális az, hogy apuka feljár a volt feleséghez, mondván a fiához megy/3 éves/, és órákat tölt a volt közös lakásukban a volt feleséggel/akit elmondása alapján utál, engem szeret/ minden héten? Amikor autóval 30 percre lakunk, és hozhatná hozzánk?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok mások véleményére, azért, hogy lássam én gondolom jól vagy éppen rosszul. Mert szerintem ez nem normális így! A párom szerint én látom rosszul. Történetem röviden: A párommal lassan 3 éve élünk együtt, mindketten elváltunk. Amikor megismerkedtünk nekem volt egy 10 éves kislányom, neki pedig akkor született a fia. A párom és az akkori felesége már terhesség előtt szakítani akartak, nem szerették egymást. El is hidegültek egymástól, s a volt feleség úgy viselkedett, hogy tudni lehetett, hogy csalja a párom, de nem volt rá bizonyítéka. Amikor terhes lett, a párom nem hitte el, hogy ez a gyerek az övé, azután a megcsalás is kiderült, a volt feleség a főnökével csalta a párom, és még terhesen is tartotta vele a viszonyt. Elköltözés, viharos válás, veszekedés, gyűlölet. A gyerek születése után csináltatott a párom apasági vizsgálatot, a volt feleség is nagyon izgult nem tudta kié a gyerek. Sajnos a páromé, ezen nem lehet már változtatni. Amikor mi megismerkedtünk épp ez zajlott, végig asszisztáltam az apasági vizsgálatig mindent, bíztunk benne, hogy nem a páromé. Hiszen egymásba szerettünk és közös csemetéről álmodtunk, s végképp le akartuk zárni a múltat. De ez nem így lett. Kérdésem:a párom nagyon szereti a fiát, minden héten látni akarja, de a nővel nem akart egy fedél alatt lenni, így elvitte a pár hetes babát mindig az anyukájáékhoz bébihordóban, hiszen azok a szomszéd tömbben laktak. Lett egy durva vita köztük és nem ment többet az anyukájáékhoz . Normális az, hogy egy éves gyereket akkor már, nem hozott el a közös otthonunkba, mondván kicsi, mi messze lakunk (kb. autóval 25-30perc) inkább ott ült a "gyűlölt" nővel együtt a nő lakásán? Két éves kora óta hétvégenként már elhozza, de hétköznapokon még mindig oda feljár és együtt közösen vannak. Elmegy hetente megfürdetni már majd három éves a gyerek de ez nem változott.

2017. márc. 25. 14:25
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. márc. 26. 16:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!