Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők! 30 felett mennyit számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! 30 felett mennyit számít a szerelem?

Figyelt kérdés

Ha amúgy nagyon jól érzitek magatokat az illető férfivel (béke, nyugalom, harmónia van vele), és azt érzitek, hogy nagyon szeret titeket, és ragaszkodik hozzátok, és mindent megadna, sőt még a testi kapcsolat is olyan vele, ami eddig még sosem volt senkivel, de nincs az a lángoló szerelem bennetek, csak ritkábban erősek az érzelmek, akkor ez kiábrándít benneteket?


Emiatt továbblépnétek, vagy ez ma már ebben a korban nem számít annyit egy nőnek, és a biztonság, a béke, a harmónia, többet ér?


2017. márc. 25. 14:49
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Van amelyik nőnek kell a lángolás van amelyik megvan nélküle. Viszont a legtöbb nőnek ez a fajta ragaszkodás amit leírsz lehet kicsit sok lenne.
2017. márc. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
30 évesen még bőven nem öreg az ember, ha kell valakinek a lángolás, akkor tovább fog lépni.
2017. márc. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Ha negyon szeretne valaki, ragaszkodna hozzám és mindent megadna, és a kapcsolat is olyan lenne vele, mint még senki mással, akkor bizony ott lenne szerelem is! Ezeket nem tudnám úgy elképzelni, hogy már előtte ne alakult volna ki szerelem. De ezt huszonévesen is így gondoltam, soha nem volt ez életkorfüggő.
2017. márc. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
*a "kapcsolat" előtt kihagytam, hogy "testi"
2017. márc. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%

Nekem lángolás nélkül semmit nem ér, imádom az érzést.


Nem mondom, hogy ez a jó, de én nem maradok enélkül egy kapcsolatban, akármilyen tökéletes a harmónia és akármennyire szeretve vagyok.


35/N

2017. márc. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És az lehetséges, hogy ez az érzés a nőknél hullámzik, és időnként szerelmesek ugyanabba az emberbe, máskor meg alig éreznek valamit, és ez folyton váltakozik?
2017. márc. 25. 15:09
 7/9 anonim ***** válasza:
81%

A szerelemhez soha nem elég öreg az ember.

Amit leírtál az is nagyon nagyon ritka, hogy megvan valakivel.

2017. márc. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%

#5 vagyok.


Nekem 3 hosszabb kapcsolatom volt eddig és több rövidebb.

Mindig szerelmes voltam, rajongásig szerettem a pasijaimat. Nem hullámzott, minden nap ugyanazt éreztem.

2017. márc. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
56%
Nekem húszévesen is fontos volt,hogy úgymond bolonduljak a másikért,és most is az.Nyilván amiket leírtál,ritka és becsülendő értékeknek számítanak manapság,de nekem kell az a plusz is mindezek előtt.Kell,hogy legyen kémia.Ha az nincs,megyek tovább.Talán álomvilágban élek,de szükségem van erre.
2017. márc. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!