Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek lehet valakire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet valakire két évet várni?

Figyelt kérdés

A barátommal egy éve szakítottunk. Nagyon boldogok voltunk együtt, imádtuk egymást, és én biztos vagyok benne, hogy mi voltunk egymás igazi társai. Végül a kapcsolatunknak a szüleim miatt lett vége, és a barátom rengeteg fenyegetést is kapott. Tényleg egy komoly ügyről volt szó (aminek most nincs jelentősége) és nem volt más lehetőségünk. De az érzelmeink természetesen nem múltak el varázsütés szerűen. Egy év elteltével felhívtam az exemet, mert hallani akartam a hangját. Azt mondta, hogy ő is szeret még mindig, ugyanúgy, mint azelőtt. De azt is hozzátette, hogy nem lehetünk együtt, amíg 18 éves nem leszek, mert hatalmas bajba kerülhetne. Állandóan emlékeztetett, hogy mennyire veszélyes rá nézve a beszélgetésünk, és, hogy jó lenne befejezni, amíg nagykorú nem leszek. De arra kért, hogy ezt a két évet még várjam ki.

Egyik nap küldött egy üzenetet, hogy nagyon sajnálja, de nem akar többet beszélgetni, és hogy minden jót kíván. Azóta küldtem neki egy levelet Viberen, de letiltott.

Aztán írt nekem a bátyja fiókjáról, és mondta, hogy feltétlenül bízzak a szerelmében, és legyek türelemmel, mert bár nem tudjuk mit hoz a jövő, ha felnőtt leszek, újra együtt leszünk.


Szerintetek ki lehet bírni ezt a 2 évet egymástól távol, úgy, hogy a szerelem ne múljon el?



2017. márc. 23. 09:59
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de ez megint egy olyan "nesze semmi, fogd meg jol, es tanacsot is adj" kerdes, amibol semmi nem derul ki. Mi a tortenet? A baratod 30x eves, es osszejott veled, amikor 15 eves voltal, a szuleid meg pedofilt kiabaltak? Vagy 15 evesen osszejottel egy bunozovel, akinek a dolgait a szuleid jobban megertettek mint te gyerek fejjel? De egyebkent varhattok, persze, de a mult miatt ez mar sosem lesz idilli.
2017. márc. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Lényegében jól látod. 15 voltam, amikor összejöttem egy 27 éves pasival. A szüleim pedig gyűlölték őt a kora miatt. Azt viszont felháborítónak érzem, hogy szétszakítottak egy kapcsolatot egy ilyen piszlicsáré dolog miatt.
2017. márc. 23. 10:12
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
Hat, nezd elhiszem, hogy te teljesen mashogy latod, de pl. a szuleid koraban vagy akar mar az enyemben is (huszoneves no vagyok), teljesen mashogy fogod latni ezeket a felnott ferfiakat, akik tinilanyokra utaznak, ahelyett, hogy az eletkorunknak megfelelo tevekenysegekkel kotnek le magukat.
2017. márc. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 Beviz Elek ***** válasza:
100%

Gáz az a fószer, te meg kis butus tini. Ez nem a te hibád, fiatal vagy, majd felnősz.

27 vagyok, 22 alatti csajjal nem kezdenék, egy 15 éves kislánnyal meg beteges lenne az egész. Valami szerencsétlen az a gyerek aki a korosztályából nem tud fogni senkit, a hülyíthető kislányoknál pedig összejött.

2017. márc. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
aztán majd 10 év múlva 27 évesen amikor ő közelít a 40 felé majd rinyálni fogsz a lankadt farka és a piszlicsáré tyúkmelle miatt a növekvő sörhasról meg nem is beszélve
2017. márc. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ha a kérdésre válaszolnátok hálás lennék! Nem ismertek sem engem, sem őt. Én nem vagyok átlagos 16 éves ember, amit látatlanban senkitől sem várok, hogy megértsen. Csak annyit kérek, hogy a rosszindulatot tegyétek félre, mert nem a kapcsolatunkban vagyok bizonytalan. Mint ahogy az érzéseink felől sincsenek kétségeim.
2017. márc. 23. 15:09
 7/36 anonim ***** válasza:
Egyik 16 eves sem atlagos. Mindenki erettebb a koranal, tudom.
2017. márc. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
ja minden 13-16 éves különleges meg sokkal érettebb a koránál de ezt persze rajtuk kívül senki más nem tudhatja illetve nem értheti meg
2017. márc. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
gondolom ezzel is a 27 éves pedo pasid tömte a fejedet, hogy jaj te különleges vagy és sokkal érettebb vagy a korodnál.Ha annyira különleges és érett vagy ne ilyen retek oldalon kérd ki mások véleményét hanem viselkedj felnőtt módjára, hozz racionális döntéseket, legyél következetes.
2017. márc. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:

Az átlag az átlag. Annál pedig mindig vannak érettebb emberek. Egyébként nem, ez nem a barátom véleménye, hanem a környezetemben élő embereké. A szüleimtől kezdve, a tanáraimig. De mindez lényegtelen is a kérdés szempontjából. Én koravén vagyok, a barátom pedig infantilis. És pont. Nem nyitok vitát ténykérdésekben. A szerelem pedig nem korfüggő, ezt senki sem fogja bemagyarázni nekem. De ha jól esik a tudat, hogy a párom pedofil, hát legyen. Áldásom rá! Gondoljatok amit akartok, az én koromban ezt már a törvény sem bünteti, ha az együttlét közös megegyezéssel történik. Szóval, kit érdekel a korkülönbség? És mellesleg ki volt kíváncsi az ezzel kapcsolatos véleményekre? Én bizonyosan nem, de köszönöm a kioktató (a problémához érdemben hozzá nem tevő) ,,válaszokat". Egyébként meg a társaság hatalmas erkölccsősz, mellesleg nagyon tapasztalt és emellett intelligens is. Csak akkor azt nem értem, hogy miért nem sikerült elolvasni és egyúttal felfogni a kérdést?

Mellesleg az oldal azért jött létre, hogy kérdezz. Ha nem vagy kíváncsi mások problémáira, akkor nem muszáj itt olvasgatni! Szerintem senki sem fogott pisztolyt az itt jelenlevők fejéhez. Azt kérdezek, amit akarok, és arról, amiről csak tetszik.

2017. márc. 23. 18:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!