Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? ( a tobbi lent)

Figyelt kérdés

Az van hogy 3 hónapja vagyunk egyutt a baratnőmmel en nagyon szeretem de ő állandóan csak hisztizik tenyleg mindenert meg hogy én nem veszem komolyan őt stb...

És már nem tudom mit tegyek. Volt egy baratja elottem es mivel ismerem ot is tudom hogy vele sose csinalt ilyeneket pedig ok szeretek egymast 2 evig voltak egyutt. De velem teljesen bizalmatpan es allandoan izgul meg nem is erzem sokszor hogy o is szeretne csak mintha kene valaki aki mellette van.


Sokszor mondja hogy nem vagyunk eleget egyutt pedig én minden szabadidom raaldozom,de nekem nagyon fontos a sport is heti 5 edzesem van + dolgozok is de minden szabadidom az ove es neki nem eleh ez nem is baj csak folyton aztmondja higy nem foglakozok vele ami nem igaz.

Mit tegyek?



2017. márc. 23. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Magyarázd el ezt így neki. Ha nem ért a szóból, akkor keressen egy ölebet, aki mindig vele lesz.
2017. márc. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mondtam de azt valaszolta hogy neki ez kevés
2017. márc. 23. 20:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor viszlát!
2017. márc. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
tényleg jobb ha elfelejted. vagy 2-3 hetenként egy edzést hallasz el és helyette találkozz vele és látja hogy fontosabb mint az edzés. én is edzek és utálom kihagyni de bnőm miatt csak megteszem 1 hónapba 1 szer. vagy lepd meg ritkán nem nagy értékű ajándékkal mert akkor megszokja és elvárja. pl: 1 száll virág. vagy hívd fel napközbe vagy írj neki facebookon hogy hiányzik és szeretnéd látni ha tudod.
2017. márc. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!