Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm az exének üzenget?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm az exének üzenget?

Figyelt kérdés

Először is lehet nevetséges, de engem zavar...

A barátnőm a Facebookon oszt meg youtube videókat, amik egyértelműen az exének szólnak...

(Horváth Tamás stb. féle szakítós számok)


Miért hogyha itt vagyok neki?

Szeretné az exét?

Vagy csak egy eszköz vagyok, hogy féltékennyé tegye őt velem? És alkalom adtán visszamenjen hozzá?


2017. márc. 26. 10:29
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
Még nem szakadt el tőle lélekben teljesen. Azért figyelemmel lennék, de nem is kell túlparázni a dolgot, tudod a lányok ilyen érzelmes típusok, nehezebben tudják lezárni a múltat.
2017. márc. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy szimplan csak tetszenek neki a dalok? En mostansag egy olyat hallgatok folyton, amiben arrol enekel a no, hogy menjen csak a pasija, es hazasodjon ossze massal, meg sincsenek gondok a kapcsolatomban :D.
2017. márc. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Arra tippelnék hogy nem szakadt el tőle teljesen...

Mondta is hogy sokat szenvedett utána,miatta...



Egyébként nekem is tetszik egy ilyesmi zene "Hagyod menni" az a címe. De nem posztolom...

2017. márc. 26. 10:52
 4/10 kolosszus22 ***** válasza:
Mióta vagytok együtt és amikor összejöttetek mennyi ideje szingli? Mert elég gyanús a szitu, hogy jó a megérzésed, pótlék vagy te ebben a történetben.
2017. márc. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

2 hónapja vagyunk együtt.

Ezzel a bizonyos exével már régebben szakított, tavaly előtt, volt másik kapcsolata is már utána.


De ezzel a bizonyossal volt együtt 3 évig, amit úgy tűnik nehezen enged el valamiért.

Volt egy olyan eset is, hogy mikor együtt voltunk nálam jött egy üres sms az exétől...

Akkor kicsit kiakadtam, mit üzenget az exed.. Váltig állította hnem beszélnek és nem érti miért smsezett a pali, utána Elvileg felhívta és megmondta neki h felejtse el örökre...


Szóval nem tudom mit is higgyek már...

2017. márc. 26. 11:48
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor sztem még beszélnek csak titkolja a bnőd !Sajnos az is valószinű hogy csak bufelejtőnek kellessz irtad hogy még a 3éves kapcsolat utàn is volt pasija sztem ő is bufelejtőnek kellett!
2017. márc. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 kolosszus22 ***** válasza:
Szerintem menekülj kérdező, mert ebből te csak rosszul jöhetsz ki, érzelmileg még oda kötődik. Nekem 2 hasonló esetem volt, mindkét nővel szakítás lett a vége, mert bekattantak, és mindkettő az exnél kötött ki végül újra. Azóta tanultam ebből, soha többé nem pazarlom az időmet olyan nőre aki nincs túl az exen, abból jó nem sül ki. Nekede sem fog, ez tuti. Eleve már megalázó rád nézve, hogy érzelmileg nem feléd elkötelezett maximálisan, hanem még mindig az exen rinyál és a végén ez meg fogja keseríteni a kapcsolatotokat, aztán meg majd ő fog a végén szakítani h nem tudja mit akar, és az exhez megy vissza. Te meg ott állsz majd hülyén és értetlenül.
2017. márc. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Érzem hogy szeret, és váltig állítja hogy nem érdekli az exe már...

de ezek a dolgok tüskeként bennem vannak akkor is..

2017. ápr. 2. 09:56
 9/10 anonim ***** válasza:
Pótlék vagy... ha az ex füttyentene, akkor meg szingli lenél 2 perc alatt.
2017. ápr. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
55%
Még hogy a nők nehezen engednek el -.-" aha, a nagy szart. Simán odébb áll a 80%.
2017. ápr. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!