Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az exének szánt ajándékot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exének szánt ajándékot nekem adta. Ez jelent valamit?

Figyelt kérdés
Egy dísztárgyról van szó, amit neki akart adni,de szakított vele a csaj mielőtt odaadhatta volna. Nem mondta el, de egyértelmű volt a helyzet. Nem haragszom rá, de ez jelent valamit? Túl van az exén?

2017. márc. 19. 23:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

vagy csak nem akart pazarolni

am nem ebből derül ki, hogy túl van e az exén...


24F

2017. márc. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Estádio de Felchút ***** válasza:
100%
Teszkógazdaságos megoldás.
2017. márc. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Szakított vele a csaj és nem akarta kidobni.

Mit nem értesz ezen?

Én speciel nem örülnék, ha másnak szánt ajándékot kapnék, csupán spórolásból.

2017. márc. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarta megtartani, de kidobni se. Gondolta jó lesz neked is. Azért az komoly hogy ezt még el is mondta...
2017. márc. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

#4


Pont erre gondoltam én is! :D

Érdekes lehetett a helyzet:

- Figyu, itt ez a ..... (akármi), eredetileg a Jolánnak szántam, de kirúgott, ezért neked adom, remélem értékeled ezt a hatalmas gesztust! :D

2017. márc. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
94%

Igen jelent valamit Kérdező!

Pontosan azt, hogy egy szarrágó, kispályás farok.

2017. márc. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát én sem fogadnám jó szívvel. :D De azt megértem, hogy nem akarta megtartani, vagy kidobni. Inkább adta volna oda valamilyen lánybarátjának, vagy rokonának. Amúgy ebből nem derül ki, hogy túl van-e az exén.
2017. márc. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is az a helyzet, hogy csak nem akarta kidobni, de megtartani sem. Jobb ha nem látsz ebbe bele többet. Persze az jelent valamit, hogy neked adta oda és mondjuk nem valami másik csaj ismerősének, de ez azt is jelentheti simán, hogy barátilag fontosabb vagy neki a többieknél, már ha egyébként van neki más lány barátja is. Most szakított a barátnője vele szerintem ne nagyon reménykedj. Persze nem azt mondom, hogy mondj le róla örökre és az is lehet, hogy ő is többet akar barátságnál, de az biztos, hogy hagynod kell, hogy túl lépjen az exen. Én egyszer már jártam pórul így, hogy reménykedtem benne, hogy a srác túl van az exén és több is lehet közöttünk és végül lett is, de egyáltalán nem olyan irányultságban amiben én szerettem volna és végül nagyot sikerült koppannom úgyhogy a lehető legjobb szándékkal mondom neked, hogy légy óvatos.
2017. márc. 20. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 rrrrrreennnnn ***** válasza:
100%

Az,hogy túl van-e az exén,ebből nem derül ki.

Viszont más dolgot meg lehet állapítani a kiválasztottadról...

2017. márc. 20. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

smucig, nekem ennyi jut eszembe.

(a jeggyűrűbe se fog nevet vésetni :D)

2017. márc. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!