Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért jut eszembe szex közben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jut eszembe szex közben az, hogy a párom kivel, meg hogy feküdt le rajtam kívül?

Figyelt kérdés
Csak nekem szokott a fejemben járni ilyesmi? Nagyon bánt a dolog. Sok lánnyal volt előttem.
2017. márc. 27. 12:42
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

Mégis nálad kötött ki.... beteg dolog ilyenen fantáziálni.

Annyira uncsi a dolog? Az viszont baj!

2017. márc. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
12%
Örülj, hogy nem egy olyan Isten verte pancser a párod, aki képtelen volt rajtad kivül mást is megrakni. :P
2017. márc. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
10%
Nekem nem szokott ez eszembe jutni. O is volt nehany lannyal elottem, nekem is voltak exeim, epeszu emberek nem kattognak ilyesmin.
2017. márc. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
41%

Hát én nem járnék eleve olyan Casanovával, aki már a fél várost megfarkalta.

Már csak azért sem, mert nem tudnám magam így különlegesnek érezni, plusz én félnék a betegségektől is. Pedig azért a gumi nélküli szex nekem egy komoly párkapcsolat része.

2017. márc. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Még ha előtte vagy utána agyalsz ilyenen, azt el tudom képzelni, de miért pont közben? Olyan pocsék vele a szex? Kapcsolj ki arra a kis időre, mert élvezhetetlenné fognak válni az együttlétek.

Egyébként is gáz az egész, súlyos bizalmi problémákra utal, ha ilyen gondolataid vannak.

2017. márc. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%

Aztán te pontosan honnan tudod kivel volt meg hogyan?? Sztem, van olyan, amiről sejtésed sem lehet. De, nem is kell.

Na, ez volt a dorgálás.

És, h segítség és megnyugtassalak:

nekem nem sok pasim volt, de mindegyikkel más volt, sőt, mintha én is kicsit másmilyen lettem volna velük. A pasidnak sem oyan veled, mint mikor Gizivel volt, másképp mozdulsz, más hangokat adsz ki, más milyen dolgokat szeretsz, stb.

A veled való együtléte soha nem lehet olyan, mint mással! Senki nem lehet olyan, mint Te.


Érted?

Na, megnyugodtál? :)

Hanem, akkor hüle vagy. 😂

2017. márc. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
* Ha nem - nehogy rosszul épüljön be a retinátokba ill. ha esetleg vkinek baxxa a szemét, hogy témánál maradjunk... 😏
2017. márc. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nincs jobb dolgod, unatkozol, nem a pároddal foglalod el magad
2017. márc. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!