Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom elképesztően bunkó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom elképesztően bunkó volt, ti ezek után hogy állnátok hozzá?

Figyelt kérdés

Tegnap este nagyon rosszul lett a kutyánk (igazából az enyém, az én nevemen van, de amúgy közös) nem bírt lábra állni, nyöszörgött és zavarodott volt. Iszonyatosan megijedtem, persze ez este 10 órakor történt, se orvos, se ügyelet, úgyhogy minden létező telefonszámot felhívtam, a barátom meg feküdt az ágyban és nyugodtan youtube-ozott... Aztán amikor feltűnővé vált számára is hogy baj van akkor meg nem az hogy ő is telefonált volna vagy keresett volna orvost, hanem még elkezdett nekem okoskodni hogy adjak tejet a kutyának mert falun azt szoktak... Meg hogy felhívtam-e már azt az orvost meg amazt az orvost, már ott sírtam és kértem hogy ne okoskodjon, hanem segítsen, de csak nem bírta abbahagyni... Amikor jobban lett a kutya el akartam menni wc-zni, mire rámförmedt, hogy nehogy otthagyjam már a kutyával, mert ő mit tudja hogy mit kell vele csinálni... Este semmit nem aludtam, virrasztottam a kutya mellett nehogy megint rosszul legyen, erre is elkezdett morogni hogy jaj ő nem bír aludni, jaj de fáradt lesz ő reggel, minek lesem a kutyát...

Ma elvittem az állatorvoshoz, kapott gyógyszert, úgyhogy most már minden rendben van a kutyával. Felhívott a barátom is, hogy mi a helyzet, elmondtam nagy vonalakban. És akkor elkezdi kérdezgetni, hogy "jaj bittos cejetc?" meg "jaj jól van most már mucikám? (a kutya)" és most kb köpni nyelni nem tudok...


2017. márc. 27. 15:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
89%
Csak egy kérdésem van !Akkor miért nem ő adott a kutyànak tejet ?Szóval csak okoskodik és tenni nem tesz semmit!
2017. márc. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
45%
Ja meg hogy "elképesztően bunkó". Kicsit sem reagáltad túl. :DDDD
2017. márc. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
68%
#12, ez nem kutyás kérdés. tök félreérted. Párkapcsolati kérdés, hogy aki ennyire lesz_rja a párja problémáját, és semmi hajlandósága nincs hogy tegyen valamit... az kuka.
2017. márc. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
82%
Jó nagy s_egg a csávó... És itt most tök mindegy, hogy kutyáról, gyerekről vagy aranyhörcsögről van szó. Sőt még csak nem is az adott helyzet a lényeg. Ha látom, hogy a párom ki van borulva valami miatt, nem állok neki osztani az észt, hanem megkérdezem, hogy "drágám, mit tudok segíteni". Ebben mi a bonyolult?
2017. márc. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Látom sok itt az értelmes ember. Kérdező azthiszem nekem SIKERÜLT FELFOGNOM mi volt a te problémád a barátod viselkedésével. Nekem is volt ilyen mentalitású barátom (én fiú vagyok szóval tényleg barát volt csak ne értsük félre :D) és voltak is nagyobb összezörrenéseink a hozzáállását illetően, már évek óta nem beszélünk.

Még ha én nagy ívbe le is fosom a kutyákat meg a cicákat meg a babákat meg mindent még akkor sem lennék közönyös ha látom, hogy a barátnőm ennyire ki van akadva már csak érte sem viselkednék így. Evidens hogy próbálnék segíteni is neki. Egyébként ez lehet egy problémamegoldó metódus is a részéről, az exem volt ilyen strucc típus, hogyha valami nagy para volt akkor úgy tett mint akit nem is érdekel sőt talán az agyával el is hittette, hogy őt valóban nem érdekli az adott probléma mert félt szembenézni vele ezért inkább nem is érdekelte, tök jó nem? Másrészt meg én nagy állatbarát és kutyagazdi lévén rendelkezek egy szolid véleménnyel azokról az emberekről akik nem szeretik az állatokat vagy nem törődnek a másik élőlény nyomorúságával, tökmindegy hogy az most egy kutya amit éppen bánt két másik vagy egy sérült pocok vagy mittomén lényegtelen.

Szóval én kiábrándulnék biztosan a helyedben és fent már fel is soroltam két okot is, hogy miért. Ez a hívás meg nagyon bicskanyitogató ami a leírásod végén van, ez is tiszta gáz mit jópofizik. Én nem írom azt amit itt szokás, mert itt rohadt könnyen dobálóznak a "SZAKÍCCCS" meg "MENNYÉ ODA A CSAJHOZ NÖVESSZÉ TÖKÖT" és hasonló szállóigékkel mintha ez ilyen egyszerű lenne az embereknek. Persze más dolgába mindig könnyű beleszólni. De én azért elgondolkodnék, nálam az ilyenek nem törlődnek ki és volt már hogy 3 felgyülemlett számomra fontos kérdésben csalódást okozó barátnőmet elkezdtem egy idő után nem szeretni és hát vége is lett a kapcsolatunknak mert jó nagy csalódásokat okozott, aztán hiába tette a szépen amikor már érezte hogy baj van vagy amikor olyan kedve volt. Szóval tanácsot nagyon nem adok csak leírtam az én tapasztalataimat és véleményemet aztán úgyis te döntesz. Én szigorúbban állnék hozzá ezek után a sráchoz de te tudod. 20/F

2017. márc. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!