Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Exhez szekluálisan vonzódom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exhez szekluálisan vonzódom, az új páromhoz ragaszkodom, "szeretem". Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szia.Volt exemmel 3 évig voltunk együtt.Sok baj,volt vele,de én ugy érzem,még érzek valamit,se tudom semmi értelme,de ő igérgeti megváltozik,igy ugy szeret.A mostani férfi,akit megismertem kb 3 hónapja,tényleg szeret,és én is lassan ugy érzem szerelmes vagyok .De az ex,vissza akar kapni,mindig ir sms,igy ugy megváltozik.Én nem hiszek neki.Csak nem tudom mit tegyek.Exemet nem akarom megbántani,de az uj pasimat sem.Légyszi segitsetek.Tudom egyedül kell döntenem,de hátha kapok egy kis löketet töletek....Köszönöm.Csak normális választ várok.
2017. márc. 28. 00:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Az szép és jó meg aranos, hogy sajnálod, de gondolj már bele, ki fog téged sajnálni, ha a jelenlegi párod ezt megtudja és kirak az ajtó elé, az exed meg megun? Senki ez égvilágon nem fog sajnálni.

Az exed is felnőtt ember, nyalogassa a saját sebeit, meg majd sajnálják a barátai helyetted is. Koncentrálj magadra és a jelenlegi párodra.

Ha csak szexuálisan vonzódsz a régihez, akkor meg pláne semmi értelme, mert előjönnének ugyanazok a problémák idővel vele.

Ne tekints a vállad mögé, csakis előre! :)

2017. márc. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szerintem az új pasit nem szereted, ha az exen gondolkodsz. Inkább menj vissza ahhoz.
2017. márc. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Döntöttem.Végeztem az exel.Tiltottam ahonnan tudtam.Többet ér az új kapcsolatom,mint ő.Köszönöm mindenkinek.
2017. márc. 29. 23:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!